• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@in131 aj ja dufam ze to vyjde, tak si drzme radsej prsty :zipper_mouth: lebo absolvovat to dalsie co by nas cakalo nie je veru prechadzka ruzovou zahradou :confounded:
19. júl 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka to je pravda - nám ked rozprávala ako by som si mala pichať - ukazala čím - tak mi do smiechu nebolo ale museli by sme to zvládnuť. čo nám iné ostava - ciel je jasný tak musíme vydržať aj ked si tiež neviem predstaviť čo bude s mojou hlavou - lebo už pri prvej stimulke som mala hroznu migrenu - pri druhej nie ale mám aj tak strach
19. júl 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 no ja kebyze musim pichat tak asi idem za kamoskou- ona je sestricka
19. júl 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky...berou Vaši mužové též nějaký vitamínky...když se Vám nedaří otěhotnět ? mi teda nic, protože přítel prý má spermijky v pořádku
19. júl 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak at to prijde brzo a nemusis dlouho cekat:slight_smile:. Takze ty cykly pri IUI sou delsi...kdyz se dela test az po 3 tydnech...
19. júl 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@in131 a ludinka Ahojte baby čítala som čo ste písali a mám veľmi podobné pocity ako vy. Bola som prvej IUI jún 2011, dostala som iba pregnyl, inak nič, vo Ferticente, ale čítala som dobré recenzie na Helios - Martin, tak sme boli na vyšetrenie tam u Krajkoviča, s prístupom som bola veľmi spokojná, konečne záujem aj nejaké povzbudenie, hľadanie príčiny, .... Povedali mi že bez stimulácie, najmä v mojom prípade je tá šanca minimálna, chcela som tam śť hneď na ďalšiu IUI ale mám anovulačný cyklus, neviem či mi to mohlo nejako zblbnúť z toho pregnylu alebo čo. Teraz čakám na MS a začnem užívať clostilbegyt - píšete o nejakej bolesti a nepríjemných pocitoch , čo mám čakať? Inak vám držím palce!
19. júl 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ahoj tak z clostylbegytu som citila take tlaky vo vajecnikoch ale nic hrozne neboj sa a druhy mesiac uzivania som uz necitila skoro nic
19. júl 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak presne ako ti písala ludinka - prvý mesiac bolia vaječníky lebo sa zväčšujú - neboj sa toho, druhý už bude v pohode. Mna boblela hlava pri prvej stimulácii - ale teba nemusí. Potom pojdeš na 10 den cyklu na ultrazvuk a ak budu vajíčka veľké tak večer si pichneš pregnyl - a za dva dni bude IUI. Ja som minulý rok chodila ku Krajčovičovi a je super - teraz chodim ku Getovej a to len preto lebo terajši priatel nechcel chodiť ku chlapovi. Kludne sa môžeš pýtať odpovieme ti na všetko - ak budeme vedieť. :wink:
19. júl 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, já beru dupík od 14DC mám to na deset dní, dr. říkala až doberu tak to buď do tří dnů dostanu nebo nedostanu :zipper_mouth:
19. júl 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahoj, já svýmu naordinovala EREGMU, taky měl vždy super spermio, ale pak se to změnilo. Měl uraz a musel brát leky na bolest, a spermio mu vyšlo úplně děsný. Tak jsem mu nasadila vitamíny a když jsme byli na tom posledním IUI tak měl zas spermio v pořádku. Ono na to má dost věcí vliv-stres, kouření, alkohol, prášky..atd.
19. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
19. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nejakou depku
nejak to na me padlo
19. júl 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ale copak se děje?
19. júl 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní , takže půjdem do 2.IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI - dnes negativny test , v auguste dalsie IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
@verry ja nevim.nejak me vse stve.ani s pritelem si nerozumime.asi nejaka krize
holky co nejste v tabulce, dopište se,ju??? :wink:
19. júl 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie no tak to chápu, my taky občas krizujem :sweat_smile:
19. júl 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo fakt.my ted nejak casto se me zda
19. júl 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry a jak se citis :slight_smile:
19. júl 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie to přejde..
jinak u mě dobrý, příznaky žádné , jen ten výtok furt mám. Dneska mě je fajn, žádný mdloby. Asi sem fakt měla včera blbej tlak.
A jak ty? bolí tě ještě břuch po operaci?
19. júl 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to je dobre ze enmas mdloby.jo u me ej to ok.bricho uz tak neboli.jen me to trochu mokva
19. júl 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:já myslím,že výtok patří k těhu příznakům,ne?! :wink:

vannilie:to mě mrzí,ale přejde to!!!taky to občas mívám!!nic mě nebaví,děs!!zajdi si koupit něco pro radost,nějaký pěkný hadřík,zajdi na kafčo a zákusek a bude líp!!!teda mě to pomáhá :grinning:

já dnes byla poprvé po dovči v práci,nechtělo se mi teda vůbec,ale šlo to :slight_smile:

tak pěkný večer!
19. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky.jo asi mas pravdu.zitra zajdu ven a neco si koupim
19. júl 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahojky, koukám, že ty jsi tady pořád....takže nezapomen dnes si zajdi na kávičku, a dortík :slight_smile:
20. júl 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.
Nasleducúci cyklus sa chystám na IUI do ISCARE v BA.
Babulky, ako to prebieha, prípadne koľko sa dopláca?
Moc ďakujem.
20. júl 2011 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak jsem to zkusila, krom kontrolni carecky na mne ovsem koukala jen ciste bila jako cerstve padly snih - dnes 7den od ET, 12 den od OPU - takze tak
:unamused: jeste si necham jedno testovani na tu sobotu , jak mam nakazano z Caru a pak jim zavolam jak dal
fazolce se u nas asi nelibylo
:frowning2:
20. júl 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 Ahoj a na vstupnom pohovore ste už boli? Ja som pred prvou IUI celkom stresovala a bola som prekvapená, že zákrok trvá iba chvíľočku, dokonca som si myslela, že si to doktor iba pripravuje nejako tam dole, keď mi povedal že už to je :slight_smile: Nič som necítila. Ale neviem či ak užívaš predtým nejaké lieky to nemáš všetko citlivejšie, ja som mala prvú na volný cyklus. Platili sme 100 eur, ale boli sme vo Ferticente. Teraz ideme do Heliosu, neviem či je tam cena rovnaká. Nám robili premývanie spermií, takže muž ráno odovzdal, potom asi 2 hodinky ich upravovali, potom IUI asi 15 minút poležať a čakať na výsledok... čo bola teda pre mna najhoršia časť...kedy ti vychádza cca IUI?, ja si myslím že mne tak 10-15.8
20. júl 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok