• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kajkusa Vidíš, ja som od januára začala gynekológa otravovať.
No on je asi naozaj gynekológ pre staré tetky.
Štítku som si musela riešiť sama, a aby mi zobral krv, tak to som si tiež vydupala.
Normálne uvažujem o zmene.
21. júl 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa To hej, pre vás je najvhodnejšie už centrum.
21. júl 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa A aký mal mm spermiogram?
mlj je necelý mesiac po antibiotikách a liekoch na mykózu a mal sprermiogram na hranici, že dosť mŕtvych spermií bolo, ale že nič strašné na to, že mal tie lieky.
Tak nám doki povedala, že by sme IUI vyskúšali.
Ale tak ešte ani výsledky krvi nemala. tak neviem.
21. júl 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ešte ma napadlo, nebral Tvoj mm v poslednej dobe nejaké lieky?
21. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
vlastne ani nie, urcite nie atb, tiež som bola prekvapena, mal zlu patologiu - vela mrtvych spermii...myslim viac ako 50% a to nefači, športuje a pije malo
21. júl 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem doma na neschopence. Byla jsem dnes u své gynDr., právě kvůli PN a dělala mi utz a místo uklidnění mě docela vystrašila... Mimčo odpovidá 5+6tt, což se jí nějak nezdálo v souvislosti s posledním utz (kdy jsem min. pátek byla 5+1)... No ale když vezmu v úvahu poslední mens., tak to vychází... no ale chápete, že na klidu mi to nepřidalo... Zítra jdu do Caru, tak doufám, že pro mě budou mít lepší zprávy....
21. júl 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:jak se cítíš?kdy máš naplánovaný další test?držím palce!!!

verry:a ty?budeš testovat?já pořád nevím.musím se rozmyslet a možná,když to do soboty nedostanu,tak v sobotu ráno koupím test.nebo aspoň změřím teplotu,podle toho bych to mohla taky poznat :wink:

21. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj testovat budu v sobotu, tak je to reparat, uvidime
21. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26
@cuddle
@leeena_4
Ahoj holky, ted jsem dorazila z práce, ráno jsem to už nestihla se sem dostat. Takže je to jasný-test byl jako vždy bílý... :cry: ani mě to snad nepřekvapuje :unamused: A teď baby raďte :slight_smile: .. vůbec jak to řešit dál. Teď maj v Caru dovču takže IUI by se tenhle měsíc nezvládlo. Máme dilema, jestli jít do dalšího IUI v září?? Anebo počkat na komplet výsledky testů a rozhodnout se až jak ty dopadnou??? Genetiku budeme vědět na začátku srpna, ale na imunologii jdeme až v září-čekačka na výsledky dalších 4-6 týdnů takže zhruba v půli října budeme vědět všechny výsledky... je to teda doba, na druhou stranu si říkám jestli něco objeví právě v tom tak ty IUI by teď ani neměli význam asi... :confused: co byste robili vy,kočky??
21. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj jak se cítíš?
21. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 držííím pěstě, ale neboj určtitě to bude v pořádku :wink:
21. júl 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry , ahojky, to mě mrzí:frowning2:( A není na test ještě brzo?
S tím pokračováním těžko říct... Ono IUI byste asi už tento měsíc nestihli, než to schválí pojišťovna atd. Já ti nevím, na jednu stranu jsem nezmar, že bych asi ještě zkusila IUI před výsledkama, na druhou stranu je zase možná lepší vědět, na čem jste.... No každopádně ti přeju, abys to nemusela vůbec řešit a // se objevily na testu třeba za dva dny :dizzy_face:
21. júl 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:možná bych počkala na genetiku a když bude vše ok,tak bych mezitím čekáním na imuno zkusila ještě jedno IUI a když nic,tak bych šla asi na IVF.přece je tam daleko větší šance.

já se cítím pořád stejně.moc tomu nedávám,no uvidíme.
ještě zkusíme asi jedno IUI a pak už nevím.šla b\ch už asi do IVF,no uvidíme,jak se pak domluvíme s manželem a taky jak na tom budeme finančně :unamused:
21. júl 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 ne asi brzo není, jsem 12 den po IUIčku včera jsem dobrala duphaston a začli mě bolet prsa a dneska začíná i břicho, takže to brzy dostanu. my bysme IUIčko zvládli, já nestimuluju takže na žádný schvalování nečekáme, víš? furt nevím, musím to rozmyslet co dááál....
@miskag taky si říkám, že kdyby se něco zjistilo z imuna, třeba ta pitomá alergie na spermie nebo něco dalšího, tak vlastně by na druhou stranu bylo uplně zbytečný ještě ted zkoušet IUI... fakt nevímmmm
21. júl 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry , jo ták... Tož to je dilema...
21. júl 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 no práááávě :unamused:
21. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry kočko tak to me taky mrzi, ale sanci jeste mas
jinak ja mela pred IUI limit 3x a pak bych sla do IVF
holt nemam tolik nervu porad litat do caru, navic ja stimulovala i na IUI injekcema a nebyla by pro mne stejne sance vice nez 3x s leky, navic i i IUI jsem doplacela 4 tis, takze ja bych volila IVF
po tom co nam v novem caru udelali novy spermiogram, ktery byl uplne jiny nez v tom prvni a podle vysledku horsi morfologie, bychom stejne s IUI meli dost malou sanci
IVF je skoro 55% takze to je 1 ze 2 a navic mas i sanci, ze budes mit mrazacky a to ti dava moznost KET ne hned IVF kdyz to nedopadne
rozhodnuti je na tobe, spis jestli te to neubiji zkouset takto a jak dlouho to vydrzis
ja bych dala IVF a pak by se videlo , i IUI se muzes ty vratit i po IVF - pac mas ovulaci normalni
21. júl 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry A vám nedělali alergie na spermie? Tohle dělají hned na začátku už při HP...
21. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ne, nám alergii vůbec nezjištovali. Prý to teď zjistí na imunologii + dalších "tisíc" věcí jak na tom asi jsme..
21. júl 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no já to tak furt beru, jako celkem dobře. Jen si říkám už to byl přeci jen 4.pokus a furt se nic neděje. Asi podle všeho počkáme na ty všechny výsledky a podle toho se zachováme, max. když se rozhodnem tak v září bysme ještě jedno IUI dali, ale to se uvidí. přítel změnil práci a bude teď každou chvili ve světě, takže taky jak to půjde, uvidíme.
21. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry ano alergii na sperma zjistuji z imunologie - to je divne ze ti to nedelali, to bylo prvni cim jsem prosla, hormony a toto
21. júl 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry hm tak to pak budete mit o to tezsi to vzdy zkoubit, samo na IVF se to sperma da pripadne zamrazit pro pripad potreby, protoze samo pak to nacasovani je na hodiny
21. júl 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já to taky nechápu, nám dělali akorát horm.profil, jezdím se štítkou na kontroly-ale ta je dobrá, spermio a to je vše, pak akorát vždycky 11DC na UTZ jestli bude ovulka a jaká je sliznice, a to bylo vždycky OK... jinak nám nic nedělali.
21. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry A kam chodíš do CARu, mě se to teda moc nezdá. Že tě ženou 4x na IUI aniž bys měla tento test, tohle mi dělala i moje gyndařka. Já taky nemám imologii a genetiku, ale tohle dělali jako první.
21. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle on bude vždycky jezdit třeba na týden nebo dva pryč a pak zas bude týden nebo dva doma. Tak uvidíme. Jo zamrazit se dají, já se ptala už jestli to jde u IUI, a jde.
@petula22 chodím do SANUSU v pardubicích
ahojte zienky, ostalo mi asi 29 ovulacnych testov (testovacie pruzky). nekupite niekto?
@verry Zkus se zeptat, jestli ti to nedělali, třeba jsi to jen nepostřehla :dizzy_face:
21. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry A jestki ti ho nedělali, tak bych do dalšího pokusu nešla.
21. júl 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,můžu se k vám také přidat? :slight_smile: Náhodou jsem našla tuto diskuzi a je fajn, jak si radíte a podporujete... Dnes jsme s manželem absolvovali první návštěvu na klinice a lékař nám navrhl IUI,jelikož jsme absolvovali různá vyšetření a žádný problém nám nenašli a také máme už jedno dítko, které se nám zadařilo hned po svatbě,což bylo krásné ale o sourozence se snažíme skoro už dva roky. :pensive: Teď mě čeká dvakrát odběr krve a ultrazvuk a dál se prý potom domluvíme... Bolelo Vás pak to zavedení spermií? Nebo je něco nepříjemného , na co bych se měla připravit? Děkuji za odpověď. :slight_smile:
21. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok