• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@vannilie ahojky
23. júl 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahojky
23. júl 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie jaké máte počasí? u nás na Kladně svítí sluníčko...:slight_smile:
23. júl 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v hradisti je take kranse.vecer budeme grilovat
23. júl 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie hm to ti závidím...mi se asi půjdem večer podívat na ohňostroj...je tady na Kladně jedna akcička...a naštěstí to tam máme blízko...anebo jen na to budeme koukat z okna..:slight_smile:
23. júl 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ja jdu prave na akci grolovacka.bude nas tam hodne.take pekne ohnostroj.jinak je u nas v uherskem hradisti letni filmova skola :slight_smile:
23. júl 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle To je mi líto :frowning2:. Ale posílám hodně síly a enegrie do dalšího boje. Někdo má tu cestu k miminku trnitou, ale když se nevzdá, tak úspěch na 99,9 % dorazí, drž se :wink:
23. júl 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle To mě mrzí, sakryš, fakt jsem ti to přála. Ale nevzdáme to! Budeme bojovat dáál !! :dizzy_face:
23. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jo vedet duvod tak to je hned prijatelnejsi, takto je to proste jen prijmuto jako fakt, bohuzel, embryjko krasne, dalo by se rict nadtandartni kvality a neujalo se a nekomu pri IVF se ujme i 4 bunecne, je to holt zivot , tak budu doufat, ze nam daji zpravy co a jak a kdy muzeme na ten KET, mrazacka mame jen 1 takze toto je nase druha sance pred pripadnym 2 IVF
23. júl 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@verry holky diky, nevzdavam to :wink:
23. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
já čekám, kdy to dostanu ( už je to na spadnutí, břicho už dost bolí) a pak se vrhám na 2. IUI, takže do tabulky můžýu napsat 2. IUI srpen, jestli teda budou nějaký folíci. :confounded:
23. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ahooj, jasný písni se tam, určitě budou :wink: a jak si se vůbec měla na dovči ani si nenapsala, nebo jsem to nepotřehla..? :sweat_smile:
23. júl 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry děkuju, dobře, jen malá měla na začátku angínu, tak to pak strávila celý na antibiotikách, ale jak se jí udělalo dobře, dělali jsme pak už všechno normálně.
Nakonec to byla hezká dovolená.
Mrzí mě, že ti to nevyšlo, taky jsem myslela, že to omdlívání je jako příznak. :confounded:
23. júl 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak hlavně že se z toho dostala malá, a že jste si to užili. Jo, taky jsem myslela, ale nakonec jsem si četla leták u Duphastonu a je to tam jako u nežádoucích příznaků, takže to bylo nejspíš po něm. Teď jsem už dobrá, začala jsem dnes špinit, tak uvidím kdy se mrcha dostaví...
23. júl 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jo aha, no tak to je teda síla, až takové účinky, možná jsi na to citlivá.
Tady je pár foteček z dovolené.
23. júl 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka26 krááásnýýý, sluší vám to. :wink:
23. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry @miskag ahoj, tak jak si dopadla s testíkem? Jsou tam //??? :wink:
23. júl 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 krasny fotecky, urcite jste si to moc uzili a pekne sis odpocala na dalsi pokus, mas krasnou panenku .... :slight_smile:
23. júl 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka:nádherné fotečky!!!paráda!!!hned bych jela :grinning:

cuddle:ach jo,to mě moc mrzí!!!tak určitě na podruhé už to vyjde!!!

verry:já si teprve dnes koupila test,tak možná testnu zítra,ale necítím se vůbec nijak zvláštně,tak to mu moc nedávám :unamused: jestli si ho udělám,tak dám vědět.

teď jsme došli od švagrové z návštěvy :slight_smile: pěkný večer!!!
23. júl 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!

ani u mě se zázraky nekonají :unamused: test bílý jak sníh,no co už.
ve středu jedu k dr,tak se domluvíme,co dál.asi zkusíme ještě jedno IUI s injekcemi a pak už IVF,už mě to nebaví :frowning2:
jsem z toho nějaká přešlá,ale to zase přejde.
dnes jedeme k babičce na oběd,mají hody,tak aspoň něco :slight_smile:
pěknou neděli!!

24. júl 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Panečku, to musela být parádní dovolená :dizzy_face: Snad se taky někdy dostaneme k moři. Zatím jsme s manželem ještě spolu nebyli, nebyl čas, penízky, nebo hlídání pro dvě placatý huby.
@miskag hodně síly do dalšího boje, víš, že 3. bývá nejúspěšnější :wink:
24. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ach jo, to je fakt smutný, že tak málo to zatím tady vyšlo. :confounded: Drž se, on je z toho vždycky člověk špatný, ale pak zvítězí ta touha po mimi a člověk zase jede dál. :pensive:
24. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky!!

taky jsem na to myslela,že tento cyklus pro nás nebyl moc úspěšný :angry: takže ten příští je náš!!!! :slight_smile:
24. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní , takže půjdem do 2.IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI test negativní :unamused:
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI test negativní :unamused:
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI - dnes negativny test , v auguste dalsie IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
24. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky, a kam chodíš k doktorce?
24. júl 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kive:jezdím do Caru do Zlína.
24. júl 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kive:a jak vy?kdy se chystáte na další pokus?stimuluješ injekcemi nebo léky nebo nic?
mě Clostyl moc nezabírá,měla jsem jen jedno vajíčko,tak jsem tomu moc nedávala.po injekcích jsem měla 3krásné :slight_smile: a taky to vyšlo,ale šlo bohužel o zamlklé těhu :unamused:
24. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no takze stejny vysledek jako u nas, tak skoda, takze jdes do 3tiho IUI jo? tak snad uz tentokrate to bude do zdarneho konce s uspechem!
24. júl 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:jj,asi zkusíme ještě jeden pokus IUI s injekcemi,po těch mi vajíčka pěkně rostly a když to nevyjde,tak se domluvíme,co dál.nebudu pořád do nekonečna chodit na IUI.asi by jsme na podzim zkusili to IVF.
ale když to nevyjde,tak asi bude pauza,protože to finančně už nedáme :angry:
ale nebudu předbíhat.musí to vyjít!!!! :slight_smile: nám všem,už jsme se tak načekaly,tak si to sakra zasloužíme!!!!! :slight_smile:

pěkný víkend!!
24. júl 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok