• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte žienky IUI-áčky :wink:
ja som dnes 3 den po IUI a od včera ma nenormálne bolia prsia, aj bruško ako pred ms a aj kríže, ja mám normálne PMS na 17 den cyklu.mám pocit ako keby sa mi mala ms pustiť každou minutou.myslíte, že by to mohol robiť urtogestan? vkladám si 2x2 denne.
30. nov 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lusina, já jsem stejně jako Ty po prvním IUI,ze dne 23.11 a taky mě bolelo,hned 3den břicho jako na menzes,ale myslím,že to bylo po Pregnylu,který mi dali 21.11 a mimochodem prsa a břicho jako před menzes mě bolí do ted,ale test si neudělám,počkám si jak to dopadne a pak si zajdu na krev,nervovat se nebudu. Jo a ten urtogestan mám taky,jen mi ho doporučili 4 den po IUI,prý dřív by mohl způsobit neuhnízdění vajíčka.Tak Ti držím palečky,aby se TI to povedlo. Já sama nějak v úspěch nevěřím, mám endometriozu a bez stimulace bych neměla ani ovulaci..... :frowning2:
30. nov 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Chanel,
až teraz som sa dostala k PC,robiť si test nemá zmysel, vyšiel by pozitívny, ale z pregnylu. :unamused: ten sa drží v tele tých 10-13 dní od podania.
mne utogestan kázali vkladať už na druhy deň po IUI.ráno a večer po 2.aj ja tebe silno držím palce aby si mi napísala, že si tehu.
ja endome. nemám,aj ovulku mávam každý mesiac aj bez liekov,ale tiež akosi neverím, že by to mohlo na prvý x výjsť.
1. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Já jsem dnes 3 den po svém 1. IUI. Utrogestan beru od včerejška a jen po 2 večer a taky vkládám. Mě zatím nic nebolí, bolela mě před IUI prsa a už je od soboty klid. Čekám....
1. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj ivomal. :wink:
držím palce aby to vyšlo. ako dlho sa snažíte?
my skoro dva roky a už ma to nebaví, každý mesiac ten istý scenar.
1. dec 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji za přivítání :slight_smile:. My něco kolem roku. Ale zjistili mi PCO, takže problém je na mojí straně s ovulací. Manža je prý úplně v pořádku, včetně krásného spermiogramu. S tím scénářem mi mluvíš z duše, už mě to taky nebaví. Jinak jsem naprosto pozitivně naladěná, smozřejmě budu zklamaná, když to nevyjde, ale my s manžou věříme, že to vyšlo. :o) Manža mi v pátek říkal - po zákroku, že i kdyby to nedopadlo, že se příště zúčastní znovu, že jednou se to přece povést musí, i kdyby jsme to měli absolvovat 6x. Budeme se snažit co nejvíc oddálit možnost IVF.
1. dec 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,jsem rada že jsem našla tuto diskuzi,zítra jdu na 4 pokus iui a mam už strach že to zase nevyjde,
1. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivoman, ja tiež ešte určite pôjdem aj na ďalšie IUI, len u nás to nie je až taká lacná záležitosť,v CAR-e kde chodím ja to stojí 3000,-.viem, že u vás v čechách je to 6x do roka zadara. to vám moc závidím. :grinning:
ja som sa dohodla s dr, že vypíšeme žiadosť na IVF, a že žiadosť ma platnosť jeden rok, že ked sa rohodoneme do toho ísť, tak,že začneme hneď.a ak by nám nevyšlo ďalšie IUI, a nedarilo sa naďalej, tak pojdem na IVF.uvidíme...., tiež by som bola rada,keby to vyšlo prirodzene alebo aspoň po IUI.
novem, držím palce,silno. :wink:
1. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji lusina za pozbuzeni,je cloveku aspon trochu lip,ja tobe a vsem preji at už jsme brzo maminkama :slight_smile: treba budeme mit pod stromeckem prekvapeni
1. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky držím všem palečky, holky, nebojte, to vyjde :slight_smile: !!!! Lusino, to jsem nevěděla, že na slovensku se to hradí. To ti tedy nezávidím, ale co by jsme pro ty prcky neudělaly, ne? Někde jsem slyšela, že teď je na otěhotnění vhodná doba, že to je to plodné období. Takže ať nám Ježíšek přinese // a v srpnu přiletí čáp s vránou :grinning:
1. dec 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal ,doufam že máš věštecké schopnosti ,aby v srpnu přiletěl ten čáp , :wink: ,tak uvidime,
1. dec 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Já jsem dneska 13.den po svém prvním IUI, dělala jsem si dneska test, je negativní.
1. dec 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj beruska81 já jsem něměla odvahu po žádném iui dělat test,i když mi kamaradky tvrdily že i když to dostaneš tak můžeš být těhotná,zkus ještě počkat a udělat ten test později držím pěsti at tam jsou // čarky
1. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za podporu, ale moc nedoufám, my už sice jedno dítě máme, ale chtěli bychom druhé, nechci zůstat u jedináčka, Matyáška máme přirozenou cestou, počali jsme ho ve Spojených státech, kde jsme tvrdě vydělávali peníze na IVF, no a najednou byly na testu //, a teď to zase nějak nejde.
1. dec 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě se to podaří,už máš jedno sluníčko tak bude i druhé ,ale v česku se mu jaksi nelibí když první byl počat v usa ma rado asi zahraničí :grinning:
1. dec 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, nevěš hlavu a zkus test za dva dny a nebo lépe, zajdi na krev. Ona ta hladina HCG u každé jinak kolísá.
1. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky myslíte, že mi krev vezmou i normálně na gyndě? V CAR mi řekli, že si mám za 14 dní udělat test a asi počítají s tím, že to nevýjde, tak se mám pak objednat na 10.den cyklu, o tom, že bych tam měla přijít na krev neříkali nic.
1. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim že určitě,zkus si na gyndu zavolat
1. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá všetkým nám držím moc palčeky. :wink:
ivomal a vieš, že aj mne toto povedala moja dr. v CAR-e, že teraz je výborná doba na otehotnenie, že oni mali terazpri IVF 70% úspešnosť.to je krásne číselko, že? :slight_smile:
beruška, držim palce,aj ja už makám a šetrím prašule na IVF, síce nie v USA, ale u nás. :grinning: cha cha cha
VELA ZDARU. :wink:
1. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No stojí to strašně peněz, všem vám držím palečky ať se zadaří.
1. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruška81, a ako sa cítiš? necítiš nejake tehu príznaky?
1. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinko,minulý týden jsem měla pocit jako před MS, pořád mě bolí záda, ale jinak nic, u prvního jsem se cítila divně, ale to jsme se stěhovali ze severu na Floridu a tak jsem to přisuzovala počasí, pak mi mrcha nepřišla a já si jenom tak udělala test a tam//!Začala jsem úplně šílet, manžel se úplně vyděsil co se stalo já mu ukázala test a byl stejně hotový jako já, hned jsem si jela koupit asi sedm dalších testů a všechny pozitivní, no a tak jsme se rozhodli, že se vrátíme do ČR, ve státech je to složitější, a chtěla jsem být prostě doma, od 1. měsíce jsem až po porod každé ráno zvracela, to že jsem 100%těhotná jsem se dozvěděla hned po příletu domů, šla jsem na gyndu a doktorka mi oznámila, že jsem si přivezla malého Amíka, bylo to to nejkrásnější co mi mohla říct.
Držím ti moc palečky ať jsi už taky těhu, je to fakt krásná doba, všichni tě obskakují, starají se, no prostě super
1. dec 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a volala jsem na tu gyndu, tak zítra jdu na krev, takže budu mít 100%jistotu snad, nevíte náhodou jak dlouho se čeká na výsledky?
1. dec 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruška krásne si to napísala. malý Amík-krásne, verím,že to bolo najkrajšie čo si doteraz počula. držím palce aby sa podarilo aj druhe mimi.
ja sa už tiež nemožem dočkať na ten oznam" ste tehotná", asi by som aj tu dr. vyobjímala od radosti. :grinning:
u nás dávaju vysledky z krvi o 15, ale ako je to u vás fakt neviem. :unamused:
1. dec 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No každopádně dám zítra vědět jak to dopadlo. Lusinko ty už máš za sebou nějaké IUI?
1. dec 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,daj vedieť, držím palce,
ja som po prvom IUI...............a myslím, že nebude posledné.
1. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusinko, 70% by zvedlo náladu úúúplně každému. :slight_smile: Takhle to máme za 10-15%, vlastně jsme potencinálně z 12,5 % těhule :grinning:
1. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal ty jsi taky po prvním IUI, lusinko jak se cítíš, který jste den, já jsem dneska ráno byla na té krvi, výsledky budou až zítra, tak dám vědět i když to nevydím moc růžově, včera večer jsem začala mít bolesti jak před MS.
2. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, je to moje první IUI, jsem 4 den po (pátek byl den 0 a to nepočítám) :slight_smile: Držím palce na krev,nech se překvapit.
2. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruško, ivomal veľmi vám držím palce.bodaj by ste boli tehu, aj vás pre šťastie popľujem: tfuj, tfuj, tfuj. :grinning:
beruško, ja som dnes 5deň po.bola som na IUI vo štvrtok.pozerám,že ivomal mi je v patách. :grinning: som rada, aspoň mám spolubojovníčku v cca rovnakom dátume.
ja sa cítim vcelku dobre, až na to ,že ma neskutočne bolia prsia už od prvého dňa po zákroku.myslím si,že je to tým utrogestanom.a prvé dni ma bolelo bruško ako na ms, ale už je to lepšie. ja by som mala ísť na krv 11.12.
2. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok