IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
cuddle
24. júl 2011
@miskag tak hlavne IUI s injekcema mas narok jen 3x za zivot, to je jako u IVF, proste pokud nemas sama ovulaci a nebo ti nestaci CLostik, tak stimulacni injekce hradi pojistovna jen 3x, jinak bys to platila ty leky sama :-|
kolik jsi platila za IUI, ja dokonce 4000,- coz mi prislo hrozny, no ale za IVF jsme dali 28 tis a ted budeme platit KET to doufam, tak do 4 tis vyjde, takze pripadne 2 IVF to budeme muset teda nasetrit.....je to fakt krize, placeno pojistovnou a stoji to 30 tis, holt maji z toho vynosny obchod vsichni ]-(
kive76
24. júl 2011
@miskag tak to se nepotkáme 🙂 já jdu ve středu do Gennetu v Praze 🙂
kive76
24. júl 2011
@miskag ve středu jdu do gennetu na ultrazvuk a podle toho se uvidí, jestli mi dr. pošle ještě tento měsíc na 2 IUIčko, nebo až příští měsíc po menzes.....nic neberu
kive76
24. júl 2011
@miskag ahojky, to přemejšlím jak ty...ted možná to 2 IUI, a když se zas bohužel nezadaří..tak ještě 3..a pak bych už šla do IVFka..
kive76
24. júl 2011
@miskag jo a říká se do třetice všeho nejlepšího 🙂
kive76
24. júl 2011
@cuddle ahojky, já za to první IUičko vůbec neplatila..měla jsem předtím jen Pregnyl 15OO, a po utrogestan .a doplácela jsem jen 58 kč...proč tolik jsi platila?
kive76
24. júl 2011
@cuddle to je hrozný těch 28 tisíc..to nemám..a stěží našetřím..proč to bylo tak drahé?
miskag
24. júl 2011
cuddle:já za každé IUI platím 1500kč.za to IVF je to fakt pálka 😞 jak píšeš,na 2.IVF by jsme museli začít pořádně šetřit :-| no,určitě vám to vyjde teď a bude klid!!!kéž by!! 🙂

kive:taky si říkám do třetice 🙂 ,ale nevím nevím.kamarádka teď byla po třetí a taky zase nic ]-(

někdy si říkám,proč se to musí týkat zrovna nás ]-( skoro všechny kamarádky kolem si řeknou,že chtějí mimčo a mají ho.hodně kamarádek už teď porodilo druhé a to se začali snažit o kolik pozdějc než my..
no jo!!nenaděláme nic!!musíme bojovat!! 🙂

těm mým plánům,že otěhotním hned po svatbě už se teď fakt směju 🙂 za týden slavíme 2.výročí svatby a pořád nic ]-(
chceš-li boha rozesmát,řekni mu své plány!!!! 😃 😃
verry
24. júl 2011
@miskag ahoj, tak to mě taky mrzí. Sakryš ten červenec ej nějakej zakletej.. :-x
cuddle
24. júl 2011
@kive76 stimulovala jsem leky, v caru mi rekli, ze mam narok na 20 ampuli, ale dle pojistovny na 26 - to jeste budu resit, az budu mit vypis z pojistovny), doplacela jsem si tak 1500 ,-, pak chteli penize za transfer soupravu 1100 a za vedeni protokolu 1000,- ( to jako ze ti napisou ze si mas brat 2 ampulky denne ), takze to bylo fakt skoro 4 tis, nasrala jsem se a sla do jineho caru a to tento byl statni a tak drahej...holt uci se rychle kde vydelat 😞
cuddle
24. júl 2011
@kive76 u IVF zalezi co vsechno ti delaji - my meli oplodneni ICSI metotou ( spermii vpravi primo do vajicka ) vychazi to 1000 za kus, my meli 12 vajicek, pak platis PK - to doporucuji vsude, embryjko pozoruji a vyviji se mimo telo vice dnu 5500,- 4000,- jsme dali za zamrazeni embryjka a doplacela jsem 5000 za leky, pac mi tech 26 ampulek co hradi pojistovna nestacilo , no a tak se to nasbira.....a je to hned penez jako slupek.... :-|
cuddle
24. júl 2011
@verry no jak kde, u nas v diskuzi otehotneli 2 holky - obe byly po ukoncenem tehotenstvi tak v 6-7 tydnu bud vyvojova vada nebo se prestalo vyvijet a ted krasne // a u diskuze IVF cervenec kam chodim to ted vypada na prvni // u jedne holciny, takze nekomu se zadarilo , nekomu ne, tak to holt byva, musime doufat a verit , ze pro nas bude srpen, zari stastnejsi 😉
cuddle
24. júl 2011
@miskag koukam jsme meli podobne plany, koncem roku mame 2 roky snazeni a to utece jako voda - ano jsou ty stastne co si reknou vynecham antikoncepci a uvidim a do 3 mesicu jsou tehotne , tak my si musime pockat dele o to pak budeme vdecnejsi, ze se podarilo 😉
verry
24. júl 2011
@cuddle taky doufám! 😉
miskag
25. júl 2011
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní , takže půjdem do 2.IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI test negativní
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI test negativní
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI - dnes negativny test , v auguste dalsie IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
snazilka14
25. júl 2011
cuddle,petula22, verry: holky, mrzi me to, moc jsem vam drzela palce, ale jednou to vyjit musi.
cervenec mozna nic moc, dalsi mesice jsou nase!
snazilka14
25. júl 2011
holky,zitra jdu na 1.IUI. Stimulace injekcema. Je sliznice 7mm málo? A taky dr rikala ze vidi jeden folík 21mm...vy jste jich mely víc?
vera_j
25. júl 2011
@snazilka14 ahoj, dnes jsem byla na utz a měla jsem sliznici 7 mm a je to málo, ale není to tragédie, folík jsem měla 18mm, takže mi píchnul pregnyl a zítra jdu také na svoje první IUI.
kajkusa
25. júl 2011
ja som bola na UIU 13.7. a sliznicu mi nemerali.......musi to byt?
miskag
25. júl 2011
snažilka.já měla teď před 2.IUI jen 6mm a dostala jsem léky na zvýšení sliznice.já myslím,že kdyby to nestačilo,tak by to dr nějka řešili,ne?!
buď v klidu a držím palce,ať to vyjde!!!

vera:tobě taky tfuj tfuj!!!! 🙂

vannilie:jak se vede?už jen měsíc a jdete nato!!! 🙂 možná na tom budeme stejně!!jestli půjdu teď do 3.IUI a nevyjde to,tak v září budeme řešit co dál a čím dál víc se přikláním už k IVF.

leeena_4
25. júl 2011
@vera_j držím pěsti na IUI. Ona sliznice ještě maličko poporoste, než se tam miminko uhnízdí, takže buď v klidu 😉
snazilka14
25. júl 2011
@vera_j ahoj spolubojovnice...díky za odpoved. Bezva, nejsem v tom sama, budu na tebe myslet.
snazilka14
25. júl 2011
@kajkusa oni na ni koukaji soucasne kdyz meri folikuly..
snazilka14
25. júl 2011
@miskag díky🙂
kajkusa
25. júl 2011
@snazilka14
Ok, lebo folikul mi merali, bol len jeden, bez stimulacie, potom pregnyl a dalej to poznate, vsetkym drzim palce....
vera_j
25. júl 2011
@snazilka14 odkud jsi? já jestli nechodíme do stejného centra? 😉
vera_j
25. júl 2011
@leeena_4 děkuji...a tobě gratuluji, že se vám to povedlo hned na poprvé
cuddle
25. júl 2011
holky tak den D, hodina H potvrdila, ze HCG v krvi je 0,5 cili negativni vysledek po ET, vysazuji vsechny prasky a cekam na MS, 14 den se pak mam dostavit na ultrazvuk a jestli to bude trochu pozitivni , sliznice a tak tak KET pry probiha 20 den, takze uvidim
leeena_4
25. júl 2011
@vera_j děkuju, já jsem asi ta výjimka, co zlepšuje statistiky, ale donedávna jsem byla vždy ta smolařka, co si vše vyžrala, tak doufám, že je to bude vše v pořádku, protože strach mám větší, než před IUI 😃
leeena_4
25. júl 2011
@cuddle držím pěsti, ať je sliznice hezky narostlá a může být KET 😉