• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag tak hlavne IUI s injekcema mas narok jen 3x za zivot, to je jako u IVF, proste pokud nemas sama ovulaci a nebo ti nestaci CLostik, tak stimulacni injekce hradi pojistovna jen 3x, jinak bys to platila ty leky sama :unamused:
kolik jsi platila za IUI, ja dokonce 4000,- coz mi prislo hrozny, no ale za IVF jsme dali 28 tis a ted budeme platit KET to doufam, tak do 4 tis vyjde, takze pripadne 2 IVF to budeme muset teda nasetrit.....je to fakt krize, placeno pojistovnou a stoji to 30 tis, holt maji z toho vynosny obchod vsichni :angry:
24. júl 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak to se nepotkáme :slight_smile: já jdu ve středu do Gennetu v Praze :slight_smile:
24. júl 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ve středu jdu do gennetu na ultrazvuk a podle toho se uvidí, jestli mi dr. pošle ještě tento měsíc na 2 IUIčko, nebo až příští měsíc po menzes.....nic neberu
24. júl 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky, to přemejšlím jak ty...ted možná to 2 IUI, a když se zas bohužel nezadaří..tak ještě 3..a pak bych už šla do IVFka..
24. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo a říká se do třetice všeho nejlepšího :slight_smile:
24. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky, já za to první IUičko vůbec neplatila..měla jsem předtím jen Pregnyl 15OO, a po utrogestan .a doplácela jsem jen 58 kč...proč tolik jsi platila?
24. júl 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to je hrozný těch 28 tisíc..to nemám..a stěží našetřím..proč to bylo tak drahé?
24. júl 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:já za každé IUI platím 1500kč.za to IVF je to fakt pálka :frowning2: jak píšeš,na 2.IVF by jsme museli začít pořádně šetřit :unamused: no,určitě vám to vyjde teď a bude klid!!!kéž by!! :slight_smile:

kive:taky si říkám do třetice :slight_smile: ,ale nevím nevím.kamarádka teď byla po třetí a taky zase nic :angry:

někdy si říkám,proč se to musí týkat zrovna nás :angry: skoro všechny kamarádky kolem si řeknou,že chtějí mimčo a mají ho.hodně kamarádek už teď porodilo druhé a to se začali snažit o kolik pozdějc než my..
no jo!!nenaděláme nic!!musíme bojovat!! :slight_smile:

těm mým plánům,že otěhotním hned po svatbě už se teď fakt směju :slight_smile: za týden slavíme 2.výročí svatby a pořád nic :angry:
chceš-li boha rozesmát,řekni mu své plány!!!! :grinning: :grinning:
24. júl 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahoj, tak to mě taky mrzí. Sakryš ten červenec ej nějakej zakletej.. :zipper_mouth:
24. júl 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 stimulovala jsem leky, v caru mi rekli, ze mam narok na 20 ampuli, ale dle pojistovny na 26 - to jeste budu resit, az budu mit vypis z pojistovny), doplacela jsem si tak 1500 ,-, pak chteli penize za transfer soupravu 1100 a za vedeni protokolu 1000,- ( to jako ze ti napisou ze si mas brat 2 ampulky denne ), takze to bylo fakt skoro 4 tis, nasrala jsem se a sla do jineho caru a to tento byl statni a tak drahej...holt uci se rychle kde vydelat :frowning2:
24. júl 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 u IVF zalezi co vsechno ti delaji - my meli oplodneni ICSI metotou ( spermii vpravi primo do vajicka ) vychazi to 1000 za kus, my meli 12 vajicek, pak platis PK - to doporucuji vsude, embryjko pozoruji a vyviji se mimo telo vice dnu 5500,- 4000,- jsme dali za zamrazeni embryjka a doplacela jsem 5000 za leky, pac mi tech 26 ampulek co hradi pojistovna nestacilo , no a tak se to nasbira.....a je to hned penez jako slupek.... :unamused:
24. júl 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no jak kde, u nas v diskuzi otehotneli 2 holky - obe byly po ukoncenem tehotenstvi tak v 6-7 tydnu bud vyvojova vada nebo se prestalo vyvijet a ted krasne // a u diskuze IVF cervenec kam chodim to ted vypada na prvni // u jedne holciny, takze nekomu se zadarilo , nekomu ne, tak to holt byva, musime doufat a verit , ze pro nas bude srpen, zari stastnejsi :wink:
24. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag koukam jsme meli podobne plany, koncem roku mame 2 roky snazeni a to utece jako voda - ano jsou ty stastne co si reknou vynecham antikoncepci a uvidim a do 3 mesicu jsou tehotne , tak my si musime pockat dele o to pak budeme vdecnejsi, ze se podarilo :wink:
24. júl 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle taky doufám! :wink:
24. júl 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela9 - 23.6. = 2.IUI
leeena_4 - 13.6. = 1. IUI, test pozitivní
zuzanka26 - 8.6. = 1.IUI
petulak1988 - 14.6. = 1.IUI
vally11 - 1.6.= 1.IUI, těhulka-potvrzené z krve
maa34 - 17.6. = 1.IUI -negativní,17.8.laparoskopie
vannilie - 3.6. = 1.IUI nevyšlo,prokázané mimoděložní těhotenství-revize dělohy, a pak 1 IVF

ČERVENEC:

haaninaa - 4.7. = 7 IUI - nevyšlo, ach jo..
kive76 - 2.7. ´= 1IUI - taky nevyšlo, negativní , takže půjdem do 2.IUI
fori: 30.6. Pregnyl,domácí snažení
cuddle - 1 IUI se nepovedlo, nedostatecna reakce na leky, jdeme do IVF - 1 pokus predpoklad 7/2011
miskag - 11.7. = 2IUI test negativní
vinna -
verry - 9.7. = 4IUI test negativní
hora_lka - 7.7. = IUI
ludinka- 6.7.= 2. IUI - dnes negativny test , v auguste dalsie IUI

SRPEN:

bara11 - 1.IU
25. júl 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle,petula22, verry: holky, mrzi me to, moc jsem vam drzela palce, ale jednou to vyjit musi.
cervenec mozna nic moc, dalsi mesice jsou nase!
25. júl 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,zitra jdu na 1.IUI. Stimulace injekcema. Je sliznice 7mm málo? A taky dr rikala ze vidi jeden folík 21mm...vy jste jich mely víc?
25. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, dnes jsem byla na utz a měla jsem sliznici 7 mm a je to málo, ale není to tragédie, folík jsem měla 18mm, takže mi píchnul pregnyl a zítra jdu také na svoje první IUI.
25. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na UIU 13.7. a sliznicu mi nemerali.......musi to byt?
25. júl 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažilka.já měla teď před 2.IUI jen 6mm a dostala jsem léky na zvýšení sliznice.já myslím,že kdyby to nestačilo,tak by to dr nějka řešili,ne?!
buď v klidu a držím palce,ať to vyjde!!!

vera:tobě taky tfuj tfuj!!!! :slight_smile:

vannilie:jak se vede?už jen měsíc a jdete nato!!! :slight_smile: možná na tom budeme stejně!!jestli půjdu teď do 3.IUI a nevyjde to,tak v září budeme řešit co dál a čím dál víc se přikláním už k IVF.

25. júl 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j držím pěsti na IUI. Ona sliznice ještě maličko poporoste, než se tam miminko uhnízdí, takže buď v klidu :wink:
25. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j ahoj spolubojovnice...díky za odpoved. Bezva, nejsem v tom sama, budu na tebe myslet.
25. júl 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa oni na ni koukaji soucasne kdyz meri folikuly..
@snazilka14
Ok, lebo folikul mi merali, bol len jeden, bez stimulacie, potom pregnyl a dalej to poznate, vsetkym drzim palce....
25. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 odkud jsi? já jestli nechodíme do stejného centra? :wink:
25. júl 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 děkuji...a tobě gratuluji, že se vám to povedlo hned na poprvé
25. júl 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak den D, hodina H potvrdila, ze HCG v krvi je 0,5 cili negativni vysledek po ET, vysazuji vsechny prasky a cekam na MS, 14 den se pak mam dostavit na ultrazvuk a jestli to bude trochu pozitivni , sliznice a tak tak KET pry probiha 20 den, takze uvidim
25. júl 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j děkuju, já jsem asi ta výjimka, co zlepšuje statistiky, ale donedávna jsem byla vždy ta smolařka, co si vše vyžrala, tak doufám, že je to bude vše v pořádku, protože strach mám větší, než před IUI :grinning:
25. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle držím pěsti, ať je sliznice hezky narostlá a může být KET :wink:
25. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok