• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cuddle:ach jo.mě čeká verdikt ve středu :unamused: a na sliznici brát nic nebudeš nebo ti roste dobře i sama?taky držím palce,ať naroste a můžete zase pokračovat a teď už se zdárným koncem!!! :slight_smile:
25. júl 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak to jsme dvě, já též čekám na středu co s náma..:slight_smile:
25. júl 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jojo, zlepšuješ statistiku :wink: znám tě z různých diskuzí, takže znám tvojí "cestu" za miminkem...to mi vůbec neříkej, že máš větší strach teď než před IUI??? Jak si to vlastně oznámila manželovi? To jsem se nikde nedočetla...
25. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j já si tě taky pamatuju. Hele manželovi úplně normálně - v pět ráno jsem s ním lomcovala v posteli a říkala: vidíš tu čárku taky??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: . Jojo, pře IUI jsem měla strach, že to nevyjde, ale tak nějak jsem s tím počítala, že to nevyjde. No a když jsem našla //, tak mám nesustálý strach, že se něco po..., že se miminko přestane vyvíjet a tak. Nejsem pesimista, jen když je ta cesta trnitější, tak se člověk bojí a taky mi už není 20, abych si neuvědomovala rizika. Je to sranda. Ale s tím strachem přichází pomaličku i těšení se :wink: :slight_smile:
25. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: taky koukám originální oznámení manželovi :grinning: :grinning: :grinning: ...hezky se těš a vybírej kočárek :wink: pak napíšu, jak jsem dopadla :wink:
25. júl 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j jojo, velice originální :grinning: Držím moc pěsti a budu se na tebe chodit koukat :wink:. Tak tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
25. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j ahoj, chodím do Motola..a ty?
25. júl 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 aha... já do Plzně
25. júl 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jen se to snaz si uzit, to prece taky patri k tem hezkym strankam, ze se na mimi clovek tesi... :slight_smile:...na druhou stranu te chapu, budu uplne stejna, az se to povede.... :wink:
@vera_j ...neva, muzem si telepaticky fandit
@snazilka14 děkuju a po zítřejší kontrole se budu těšit zas o něco víc :wink: :grinning:
25. júl 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tobě taky přeju, ať máš brzy takové hezké starosti :slight_smile:
25. júl 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak dakujem, trpezlivost budem potrebovat :slight_smile: 4.8. idem na kontrolu ci to vobec dobre cvicim ..aj tak jeden cvik nepamatam dost presne :grinning: chjo a tak sa mi vzdy nechce :confounded: a este ma k tomu boli zapastie (stare zranenenie) ked robim tie macicky..ale diky za povzbudenie :wink:
p.s. a jak si na tom s tehotnenim? tuto diskuziu uz nejak nestiham tak neviem co je nove :dizzy_face:
25. júl 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahojky petulko, tak od minuleho tyzdna cvicim mojzisovku, takze teraz sa nemozeme snazit...ale drzim drzim :slight_smile:
jak ty? nieco nove, hm?
25. júl 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte děvčátka, dlouho jsem tu nebyla, protože jsem dva měsíce vynechali, ale už se zase vrháme do dalšího pokusu IUI. Letos to bude třetí. Ale to vám musím říct můj fakt hnusný zážitek. Byla jsem na psychiatrickém vyšetření, aby mi zjistili zda nemám psychický blok, když nám to nejde a jsme oba v pořádku. Všechno probíhalo v pohodě, pan doktor byl příjemný, ale .... když jsem přišla na konzultaci ke svému psychiatrovi, aby mi vyřkl verdikt, tak jsem nevěřila vlastním uším.... "no, psychický blok žádný není, vlastní dítě mít nebudete, musíte se s tím smířit." Tak mě fakt bylo na nic. :frowning2: Měla jsme zároveň i vztek, protože o to o co se tu celou dobu snažím, bylo v jedný minutě pryč :frowning2: . Je to fakt hnusný pocit, když vám tohle někdo řekne. Ale já si řekla, že to tak nenechám a i kdybych se měla stavět na hlavu, tak docílím toho, že to mimčo budeme mít. Proto jedeme teď ve středu na kontrolu folíků a pouštíme se do dalšího IUI. Já tady nebojuju celých 12 let, aby mi jednoho krásného dne doktor řekl, že dítě mít nikdy nebudu. :angry: To tak prostě nenechám.
Jinak leeena_4 moc gratuluji k potvrzení těhu a ať vše probíhá jak má :wink:
Peťul - tobě přeju aby KET dopadl na výbornou
.... a dalším co jdou do dalšího IUI, KET, nebo IVF hodně pevné nervy a hlavně hodně moc a moc štěstíčka :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, prepacte, ze Vam sem leziem, prosím poradte vy, ktore ste uz boli na iui. 14 den ste este mali v tele pregnyl? moze mat este v tele?
25. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ahojky, tak držím palečky...říká se do třetice všeho nejlepšího..tak už se konečně napotřetí zadaří , uvidíš :slight_smile:

to je fakt debil ten psychiatr..no a pak až budeš mít fotečku, tak mu jí ukážeš... :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franina já si myslím,že tak dlouho už tam není..(.já si myslím, že tak týden je v těle )v tuhle dobu se má dělat těhotenskej test..14 dní po IUI..
25. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska jsem byla na ultrazvuku jsem 11 dc a ve čtvrtek bych měla jít na 1 IUI . ale jelikož přítel ve středu večer odjždí pryč , tak teda máme přijít ve středu ale ten črvrtek by to bylo jako lepší. Ani pregnyl mi nedala, že to prej uděláme bez něj. Já si myslela , že při IUI ho dávají všem. no tak snad to vyjde , a nebude to moc brzy.
25. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 len som mala 10 000 jednotiek tak preto sa pýtam... co to este moze byt v tele...
25. júl 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ted jsem našla ,že ten Pregnyl vyvolá ovulaci po 36 - 38 hodinách..takže to už by bylo pozdě, když jdete ve středu..
25. júl 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale minule jsem ho dostala 12dc a 13,14dc jsme se měli snažit. dneska mi ho mohla píchnout ale říkala že folik je malý a potom řekla jině ve středu ráno, ale pak zase řekla že radči bez nej.tak nevíím. bojim se že to bude tu středu brzo. jak dlouho žijou spermie??
25. júl 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 děkuju moc a neboj, fotečkou se pochlubím :wink:
25. júl 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ted jsem někde vyčetla v diskuzi - IUI bez stimulky je možná a dokonce i častá
25. júl 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 no tak uvidím, nic jiného mi stejně nezbývá. :slight_smile: mohly by vydržet aspon do pátku živé :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Délka života - životnost - spermie

Životnost spermie v těle ženy je tři až čtyři dny (vyjímečně i pět nebo dokonce šest). Ovšem schopnost oplodnit vajíčko si spermie uchovávají jen cca 48 hodin. Mimo ženské tělo spermie umírají v řádu hodin.

ale tak stejně přítel před tím IUičkem příjde tak o hodinu a půl dřív spermie upravěj :slight_smile: a za tu hodinku a půl příjdeš ty...a ...
25. júl 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori a menzes máš pravidelnou?
25. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, ted měla po 28 dnech, řídím si jí Duphastonem.
25. júl 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 jo,ted jsem jí měla po 28 dnech. řídím si jí Duphastonem.
25. júl 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok