• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@fori Ahojky, držím palečky, aby vše vyšlo tak, jak má.... Nás 1IUI také čeká ale teprve mám před sebou kr.testy... :slight_smile:
26. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 drzim palce peti!!!!!
26. júl 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek díky, taky ti držím palečky...
26. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, môžem sa pridať ? Ja som bola na prvom IUI v piatok, o 14 dní som zvedavá na výsledok :slight_smile: Manžel prišiel o dve hodky skôr odovzdal materiál, mňa pozreli predtým ešte sonom a videli jeden folík 20mm, 17mm a dva tuším 15mm vľavo a napravo len také drobné. Trošku to bolo neprijemné, ale nič čo by sa nedalo vydržať. Teraz vkladám utrogestan 2x denne dve tbl.
Držím Vám všetkým palce :slight_smile:
26. júl 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Ahojky, budu držet palce, ať se IUI zadaří !!! :slight_smile: Já jdu zítra na první kr. testy a příští pátek na druhý + ultrazvuk a pak se uvidí, kdy budeme moci podstoupit IUI. Musíme věřit, že se nám to podaří !!! :wink:
26. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 též držím palečky..
26. júl 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ja jdu dnes v jednu - takze taky zejtra kdyztak pisnu...
26. júl 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jo jo písni.
26. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, jsem tady nová. O mimi se snažíme dva roky. Během nich jsme prošli 3mi biochemickými těhu a jedním zamlklým v 10tt. Od revize je to již rok a na testu sněhobílo. Problém se štítnou žlázou, jsem vyřešila a hodnoty jsou ukázkové. momentálně teď chci požádat v Caru v Podolí o IUI. Kdysi jsem tam byla na imumo testech s manželem a nyní chodím k Dr. na gynekologii, která je zároveň i endokrynoložkou. Nejsem z Prahy. A tak by mě zajímalo, co v Podolí IUI obnáší, jaká je tam čekací doba, jak a čím se stimuluje (mám za sebou 3x clostylbegyt a další už bych nechtěla, pro případné IVF, sejně nijak zvlášť nezabíral, folykuly stejné jako bez něj), ale i obecně něco IUI, jestli pro někoho z Vás bylo úspěšné a pokolikáté....atd. Prostě svoje zkušenosti, které máte. Děkuji moc.
27. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak jsem plna dojmu z prvniho IUI - docela me dostalo, ze ho provadela sestricka..na druhou stranu, ta muze byt sikovnejsi nez doktor.
mam brat Utrogestan - ale jsem z tech instrukci trochu zmatena- kolikaty den po IUI jste ho začly brat a zavadely jste nebo polykaly?
27. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, tak to sa fakt cudujem ze ti to robla sestricka :fearful:
a utrogestan mi kazali brat na druhy den po IUI, ja som si ho vkladala 2 rano a 2 vecer
27. júl 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 aha, to je zajímavý, že sestřička...mě posledně dr. a v pátek to ještě uvidím kdo bude mít službu
:slight_smile: na sále ...ahojky, já jdu v pátek na 2.IUI a zavádět ho mám od soboty po dobu 14 dní než si udělám těhotenský test...a bud mám brát jeden ráno a jeden večer, anebo 2 večer , že prý je to jedno....
27. júl 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 a mas ho polykat, nebo zavadet?
27. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 jasne, pises zavadet, promin, to je tak, kdyz na me navic nekdo mluvi...bohuzel musim i pracovat :wink:
27. júl 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tak držím palce :slight_smile:
27. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no to ja tobe tez...
27. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 zavádět
27. júl 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ááá ted čtu tvou druhou zprávu... :slight_smile: takže už to aspon víš dvakrát ..hi,hi.
27. júl 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mam po tom vcerejsim IUI nejake bolave bricho (presneji, jako kdyby se mi vevnitr nekdo prosel...). :slight_smile: Asi to bude tou stimulaci injekcema, mate nekdo taky takovou zkusenost?...
27. júl 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 já byla na IUI dneska, ted mě hrozně bolí břicho, nevím jestli je to po tom, nebo to je jen ovulace. musela jsem si vzít Ibalgin, myslíš že to vadí? a žádný prášky ted jist nemám, ani duphaston ani utrogestan. měla jsem to i bez pregnylu, tak nevíím........ snad to k něčemu bude :slight_smile: :slight_smile: jinak stimulku jsem taky neměla
27. júl 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky jak se mate :slight_smile:
27. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori to je asi ok, kdyz funguješ i bez prášků...:slight_smile:. Coz neni uplne muj pripad, i kdyz stimulaci injekcema sem taky necekala, ale pry po nich lip roste sliznice..
28. júl 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, občas sem nakouknu a jak píšete o tom bolavém břichu, tak mě den a půl po IUI bolelo taky. Prý to dělá ten pregnyl, nebo ovitrelle.

@fori jinak ibalgin už radši nejez :wink: neměla bys žádné léky kromě paralenu :wink:. Ale takhle v začátku ten ibalgin určitě neublížil, abys neměla strach :wink:
28. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj, jak se máš? Jak ti je, jako těhuli :grinning: ...jsem ráda, že to píšeš, mě také bolí břicho, na iui jsem byla v úterý. Byla jsem 14 DC, jeden folik 18mm a na druhém asi cysta, přerostlí folik 30mm..ale i přesto iui bylo, tak jsem zvědavá...také jsem drobet špinila, ale teď už je to OK.
28. júl 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j Ahojky, já se až na únavu cítím úplně normálně a netěhotně :grinning:. Asi mi to pořád nedochází :slight_smile:. Jinak z cysty si nic nedělej, ta ničemu nebrání a v drtivě většině případů se vstřebá, nebo už se mohla vstřebat a proto bylo to krátké špinění :wink:. Někdo může špinit i v rámi ovulace :wink:. Držím pěstičky. Mě fakt skoro dva dny po IUI bolelo břicho, jako kdybych sežrala kilo třešní a zapila to půl litrem mléka :grinning: :wink:
28. júl 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo jo, říkala jsem si, jestli mi tam nedali 3 litry :grinning: taky jsem nafouklá....snad tě budu následovat :wink: šance jsou malé, ale pevně věřím a doufám :sunglasses:
28. júl 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j přesně :grinning:. Hele, šance jsou malé, ale jsou :wink:. Já jsem v diskzi, kde jsme letos už 3 holky, kterým vyšlo 1. IUI. A tady by to další těhulku už chtělo :wink: :dizzy_face:
28. júl 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4
@vera_j ahojte, pridám sa k vašej debate, tak ja som bola nafúhnutá ako balón a bruško ma bolelo hlavne prvé dva dni, teraz len cítim podbruško, som 6 dní po. Ale presne ako leeena napísala čerešne a mlieko :grinning:
28. júl 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j nojo, to bricho je teda asi normalni, rikala jsem si ze je to jako by se mi tam nekdo prochazel (a neni to daleko od pravdy, snad se spermie prosly spravnym smerme :grinning: )
28. júl 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok