• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@vera_j tobe jeste tesne pred IUI delali UZ a koukali na foliky? To u nas sup sup a bylo to...bez ultrazvuku.
28. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ano ano, přesně tak...... jsme tady asi 3, které šly ve stejný den, to jsem zvědavá jak dopadnem :slight_smile:
28. júl 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ne byla jsem 13 DC na ultrazvuku a 14 DC na IUI a dnes 16 DC začínám brát duphaston, mám ho na 20 dní, takže uvidím kdy zkusím test, snad mě červená nedostihne dřív :angry:
28. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ten ibalgin radsi nejez, jako nic se zatim stat nemohlo, ale asi bych ho uz nebrala... :slight_smile:
28. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j nojo, ja od 16DC Utrogestan, a vysadit ho mam teprv az prijde cervena...o testu zatim radsi moc nepremejslim... :wink:
28. júl 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce vsetkym co ste boli na IUI, ja mam dnes den D, rano som bola na krvi a okolo obeda mi zavolaju ci to vyslo, mna nic nebolelo, ani som nebola nafuknuta.........viem, ze je uz o vsetkom rozhodnute, ale drzte palce, prosíím, hned sa ozvem, ako sa dozviem vysledok
28. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 já už ho jíst nebudu nemám proč, ale včera mě tak bolelo břicho, že se to nedalo vydržet, tak jsem si ho proste vzala. stejně nějak extra nezabral :slight_smile:
28. júl 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j ty budeš brát dupaston od 16 dc 20 dní jo?? to je nějak moc dlouho ne?
28. júl 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevím jak dlouho ho budu brát, mám prostě 40 tabletek a to je na 20 dní, říkal, že to mám brát pořád, dokuď to nedostanu nebo nezjistím, že jsem těhotná, ale myslím, že by mi ho nechali i na začátek těhu...
28. júl 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Jsi dobrá, že jsi netestovala, já bych to nedržela :grinning:
28. júl 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j aha, já jsem si jím oddalovala cyklus. takže jsem brala 2 tablety denně a dostala jsem to, až jsem ho prostě vysadila. jestli ho budeš jíst 20 dní tak budeš mít cyklus cca 40 dní, pokud teda neotěhotníš. Já ho začnu jíst 16dc do 25dc.
28. júl 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j já to tak taky měla, za 3 týdny po IUI. Ale testovala jsem už 13DPO a utrogestan zobu pořád :wink:
28. júl 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak pokud má ms dojít, dojde klidně i přes utrogestan
28. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
ja som proste namala odvahu sa testovat.......ja beriem az 6 Utrogestanov denne
28. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak já to asi nějak nechápu :slight_smile: . doktor mi říkal, že ho mám jíst od 16dc 10 dní, pak vysadit a do 3 dnů bych to měla dostat. pokud ne mám se otestovat. abych si tím zbytečne ten cyklus neprodlužovala. pokud bude test pozitivní tak ho mám brát dál. A nebo si myslíte , že je chyba ho za 10 dní vysadit a v případě pozitivního testu ten Duphaston zase nasadit?
28. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tý jo, měla jsi nějaké problémy? nebo nízká sliznice?
@fori já bych ho jedna pořád a vysadila až když bude test i po 15DPO negativní :wink: Tím nic nezkazíš :wink:
28. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten utrogestan je hodně podobný tomu Duphastonu ne?
28. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori je to to samé :wink:
28. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem, jestli mohu, ráda bych se k vám přidala. Včera jsem byla na prvním (a doufám posledním) iui. Můžu k vám? Z.
28. júl 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ale v případě že test bude negativní si tím zbytečně prodloužím cyklus o 5 dní a to nechci, protože by nám pak zase časově nevycházelo 2IUI. no uvidím, nějak to pořeším...... :slight_smile:
28. júl 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman a kde ti to dělali?
28. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Byla jsem v Praze v IS CARE a byla jsem tam moc spokojená :slight_smile: jsou tam všichni hrozně milí. :slight_smile:
28. júl 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
praveze mi nic nespomínala, podozrenie z krvi na PCSO ale potom ked mi prirodzene narástol folikul, tak bola Dr trosku prekvapena a spravila IUI, citala som na letaku, ze po 2 tablety 3 x denne sa predpisuje pre udrzanie tehotenstva, inak sa berie menej, ale vidim, ze tu nikto neberie taku davku ako ja....
28. júl 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman já jsem v Iscaru byla taky ale jen na vstupní konzultaci a pak jsem začala chodit k Apolináři. a jaký máš z toho pocity? můj přítel , když jsme včera jeli z caru poté co mi udělali IUI, tak se tak těšil, že bude táta až mi bylo do breku. tak jsem mu musela vysvětlit že se to taky nemusí povest...... on tomu tak věříííí.....chjo.. :slight_smile:
28. júl 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
ahoj, drzim palce ja som bola v ISCARE v Bratislave ...
28. júl 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori

ja mam ten isty problem, najviac sa bojim, ako oznamim negativny vysledok priatelovi........tiez si mysli, ze je to tutovka
28. júl 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa taky se toho bojím.....musíme věřit. Ale já jsem v tomto pesimista. nevěřím , že když se rok snažíme doma, tak pak po jednom IUI se to jako hned povede. i když kámoška to tak měla,,, tak nevím, všechno je možné.
28. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
ja som na tom uplne tak isto, rok sme sa snažili a teraz IUI, priatel mal ale nie najlepsi spermiogram, to sme zistili az nedavno a ja podla mna nemam uplne v poriadku hormony...
28. júl 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no my máme vše o.k. tedy tvrdí to lékaři..... :slight_smile: tak nevíme proč to nejde.
tak ti dělali snad hormolální profil ne??
28. júl 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No, pocity mám různé, pořád mě píchá na té pravé straně, kde měl být ten folikul, Měřili mi to v pondělí, pak jsem dostala injekci, aby ovulka počkala do středy a včera ve 13h mi to tam šoupli :grinning:
Psala jsem na mt holkám, aby mě nějak podpořily, páč ta pravděpodobnost je "malá" a jedna holčina mi napsala něco, co mě hodně povzbudilo, tak to sem dám, aby si i ostatní mohly dělat o něco větší naděje.

Napsala: Ahoj v první řadě vám držím pěsti .... Malá šance?Přirozenou cestou počít je vlastně taky malá šance a u vás vybrali to nejlepší a dali to dovnitř v tu nejlepší dobu takže je šance velká. Smíšené pocity máme všechny a uvidíš, že to bude všechno vpořádku.Za pár dní tady budeš ukazovat pozitivní test a budeš ,,nesvá" z toho aby všechno dobře dopadlo, a pak budeš nesvá z toho, že ještě necítíš pohyby, z ultrazvůků a pak z porodu. Usmívej se.

A co ty??? Jak ti je? a poleháváš nebo normálně funguješ???
28. júl 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok