• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori jak myslíš, mě tenhle postup řekly v CARu a líbí se mi. Některé holky, zvlášť po IUI jedí utrogestan, nebo duphaston až do 12tt, protože bez něj by špinily. Je to na tobě, já jen psala, jak bch to udělala já :wink:
28. júl 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak to moc držím palečky!!!! A kdy???
28. júl 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Já mám taky naudržení těhu a jím jen 2 denně. Ale to je jedno, doktoři vědí, co dělají :wink:
28. júl 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
robili mi HP a zistila ze mam pozitivny nalez na PCSO - to by znamenalo ze by som nemala mat ovulaciu ale hned o par dni mi narastol folikul .......potom mi brali krv este 5 dni pred IUI a vsetko bolo OK
28. júl 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
bola som 13.7 a dnes mi zavolaju ako to dopadlo........
28. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa držím palce :slight_smile:
28. júl 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa také držím palce a těším se na výsledek :wink:
28. júl 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, som na infarkt........
28. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ježííííš, tak to moc držím palce!!!!! :slight_smile: a dělal jsi testík??? bych ale asi taky počkala až na krev. kamarádky ségra měla pozitivní test až po 3 týdnech
28. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja mam utrogestan 1-1-2, dokud to nedostanu...a nebo....nadlouho, kdyby treba nastala druha moznost :sunglasses: ....
28. júl 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
nemala som odvahu......
28. júl 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a ms zatim neodrazila? to vypada nadejne... :slight_smile:
28. júl 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori opravdu mas ten duphaston vysadit? nevim, treba kdyz mas HP v poradku resi se to jinak...
28. júl 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
nedorazila, ale so 6 Utrogestanmi asi nama šancu..........inak ja mam aj tak 29-31 cyklus a toto je 29 DC
28. júl 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mate tu nektera z tech co jsme ted byly na IUI taky problem s bunecnou imunitou? ....tak trochu sonduju, kolik nas je.
@fori
@snazilka14 no ja neviem ja mám tiež HP v poriadku, ale utrogestan mám brať 14 dní 2-0-2 , potom test, ak budú // tak pokračovať a ak nebudú, tak krv a vysadiť
@kajkusa drzim palce.
28. júl 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no prave, me se taky zda...ale at si to fori rozhodne.
28. júl 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no, to se ti nedivím... ale tím, že mi rovnou řekli, že si ho mám za 14dní udělat a když to vyjde, tak za další 3 týdny na kontrolu, nezbývá mi nic jiného. Na krev mě nepozvali. Ale to asi nevadí. Prostě buď dorazí červená mrcha a nebo je to tam :slight_smile:
Moc ti držím palce. Nechceš si tam zkusit zavolat? Já kdysy volala, páč už to vypadalo nadějně podle utz. I mudr říkal, že se přiklání k těhu. Vzali mi krev a měli mi dát vědět kolem 15h. Já to nevydržela a kolem 13h jsem tam volala a už to tam měli. :slight_smile: Držím palce!!!!
28. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
cakam, cakam, ja som tam bola na krvi len pred dvoma hodinami...........
28. júl 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas klasicky resim napred....o testu nic nerikali, ale mam brat porad utrogestan a bud mrcha dorazi-pak se objednat na dalsi IUI, nebo ne a pak mam jit na krev az 23.8.! to je mesic po IUI! Co kdyz mrchu pres utrogestan nedostanu a test bude bílej...to jako mam cekat tak hrozne dlouho...? achjo...ja nevim ze vzdycky neco vymyslim abych mela co resit. Prece kdyz testnu 14 DPO tak uz by ten vysledek mel bejt jasnej ne?
28. júl 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahaaa, jaj tak to fakt hrozně moc držím palce!!!!! :slight_smile: určitě to vyjde. A jak ti je??? Cítíš nějakou změnu??
28. júl 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
citim sa ako pred mn....teda necitim nic zvlastne, dokonca ma menej bolia prsia ako inokedy pred mn.........
28. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahojky, já den po IUIčku brala utrrogestan 2x denně, dr. říkala, že bud jeden ráno a jeden večer, anebo 2 večer,...po dobu 14 dní a pak si udělat test...a když nebudu těhule, a když menzes příjde ..tak pak zavolat na další konzultaci a oni tě zas objednají na uz a pak případně hned na to IUi..jako já...včera jsem byla na konzultaci, a uz, večer píchla pregnyl a v pátek jdu na IUI..
28. júl 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no len niekedy mrcha dorazí až keď utrogestan vysadíš, ja si myslím, že na 14DPO už by malo byť niečo vidieť, už by si mala mať pregnyl z tela von a už by to malo byť jasné, hlavne treba kúpiť citlivý test 10 :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 a pokud možno aby ukazoval // :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 presne tak :slight_smile: ja som taký optimista v tomto, štatistiky sú jedna vec a realita druhá, treba veriť, že práve Vám, mne sa práve tento pokus vydarí, človek nikdy nevie, čo si práve príroda na nás vymyslí :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tak já nevííím, úplně jste mě ted rozhodily :slight_smile: mě doktor řekl toto. brát duphaston 15-24dc při pozitivním testu pokračovat. tak jak by jste to chápaly??? chápu to tak ze když ten 24 dc nebude test pozitivní tak to mám vysadit. ale 24dc budu 11 dni po IUI a ten test taky nic ukázat nemusí. toto mi řekl můj gynekolog. Ale doktorka včera co mi dělala IUI říkala at ho nejím vůbec. tak já fakt nevííím ..... :frowning2:
28. júl 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam zle správy, práve mi volali, nevyslo to.............
28. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já mám dojem že jsem někde četla...že pokud budeš těhule tak se to pak má brát snad první měsíc těhuláctví...no mě dr. říkala, jen o tom, že kdyby se nepovedlo....no každej říká něco...
28. júl 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok