• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa to je mi líto..drž se !!!
28. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman no snažím se fungovat normálně, ale břicho mě pobolívá. To IUi bylo dost nepříjemné, jako nebolelo to, ale hned jak jsem odešla z ordinace mě to břicho začalo bolet. ale jinak budu fungovat normálně.
28. júl 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No přesně u mě... Jsem si to představovala taky trochu jinak. Bylo to tedy nechutné, docela dost. Taky mě bolelo břicho a pobolívá i teď... na té pravé straně. Snažím se odpočívat, polehávat, co taky mám dělat, když jsem doma :grinning:
Tak ti budu moc držet palce, určitě to dopadne pro nás všechny dobře :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no a mě řekl jen 10 dní ale s Duphastonem. a navíc mi je po nem špatně. pořád na zvracení a nafouklá jsem. Máme to taky nekterá???
28. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa No, tak uvidíš, ale příznaky ve 2tt asi ještě nejsou tak patrné... Ani špatně ti nebývá??
28. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ja by som ho na tvojom mieste brala aspoň do 14 dní a uvidíš, uškodiť nemôže, skôr pomôže k uhniezdeniu, vyššej sliznici a udržaniu.
28. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa nesmutni, vyjde to příště..... já tomu našemu pokusu taky nevěřím....
28. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ja beriem utrogestan, ale ono je to podobné. Ja som len nafúknutá , duphaston sa tiež vkladá, alebo ho ješ?
28. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale neboj, ďalší pokus bude úpešný
28. júl 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 to máš pravdu, ale když ho budu jíst 14 dní a test budu mít negativní tak si oddálím cyklus o 5 dní a příští IUI by nám časově nevyšlo. přítel dělá na smeny a to je něco hrozného to načasovat. my máme v sprnu oba týden dovolenou tak jsme to 2IUI chtěli sfouknout o tu dovču ale když se mi to celé posune tak je to v pr.....
asi to moc řešíím, kašlu na to.
:slight_smile:
28. júl 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 polykám 1-0-1-
28. júl 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ježiš, to mě hrozně mrzí :frowning2: ani nevíš, jak moc s tebou cítím... Jak dlouho se snažíte??
28. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori on ten duphaston tohle dělá, bohužel :-/.
28. júl 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori prosím tě, to píšete o duphastonu nebo má takové účinky (že oddálí ms) i utrogestan????
28. júl 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman
snazime sa vyse roka, kazali mi vysadit Utrogestan (oddaluje mn)
mam depku, ale nemozem sa zlozit, lebo som v praci............
28. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori to je normální, že to moc řešíš, mě to taky chytalo po IUI a řešila jsem fakt každou kravinu a když se jedna vyřešila, našla jsem si jinou :wink: :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa drž se, doma si poplač a pust uzdu, ono to někdy pomůže. Hodně síly!
28. júl 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman no já si to taky představovala trochu jinak, žádný ultrazvuk, prostně nic. přišla jsem , dala mi to tam a za 4 min. jsem šla domů. ani mi k tomu nic neřekla ani jako co dál. kdybych to neměla přečtené odsud tak ani nic nebudu vědět. :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
hej ja viem, este musim vydrzat 3 a pol hodiny...........
28. júl 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a ten utrogestan ne?
28. júl 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman to nevíím ale duphaston oddaluje 100%
28. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori taky, to je to samé, prostě progesteron. Vedlejší účinky jsou ty samé, jako těhotenské příznaky, takže člověk nic nepozná: únava, bolest prsou, pocit na zvracení, nafouklé břicho a mě z něj ještě bolí hlava, někomu se i motá hlava.
28. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori víš co je zajímavý...já taky brala ten utrogestan 14 dní po IUičku a mě menzes přišla na čas ..jako normálně a vůbec se mi nijak neposunula
28. júl 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa No, úplně tě chápu... Já se skoro sesypala, když mi to tedhy řekli...byl to první měsíc a vše nasvědčovalo tomu, že to vyšlo...jsem s tím už počítala a pak ta rána... Zajdi si do krámu, kup si čkoládu a bude líp...neříkám že moc, ale trošku určitě...a za 14 dní hurá na další pokus! :slight_smile: drž se!!
28. júl 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já ti to říkala, že žádnej ultrazvuk mě před tím taky nedělali...a taky záležitost tak 5 min..možná o trošku víc...ale pak jsem musela ještě zůstat v klidu tak 8 min... aby to ještě ze mě nevyteklo :slight_smile: a pak vstát a šup do práce :slight_smile: no já minule měla zákrok jen na ambulanci bylo to v sobotu, a zítra to má bejt na sále.
28. júl 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 všechny tyto příznaky mám :frowning2:(( vždy a už mě to vadí. půlku každého měsíce je mi blbě, nic si nemůžu užít.
28. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no přesně, říkala jsem si, že mě aspoň nechají chvilku polkežet a ono prd... :frowning2: ale co, pokud to má vyjít, tak to vyjde... Jdeš pak na krev, nebo budeš ujen testit doma??? Mě dali lísteček s instrukcemi a mám si otestit sama :grinning: ani na krev mě nebudou zvát...
28. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já beru utrouš a min měsíc jsem ho brala a ms i tak přišla... naštěstí sama od sebe...u mě nezvyklý jev :grinning:
28. júl 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já taky...kdyby to aspon byly příznaky opravdu těhuláctví :slight_smile: ale takhle
28. júl 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 já byla taky na ambulanci, jako normální vyšetření. ale když ti to dávají do dělohy tak to z tebe přece vytect nemůže ne?? já potom ležela cca 5 min. ale jen proto že se mi motala hlava, jinak by mě hned hnala z toho křesla dolů :slight_smile:
28. júl 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok