• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 hlavne se opatruj.mysli jen na sebe :slight_smile:
28. júl 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 a nevis co miskag a verry a co vally
28. júl 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. júl 2011 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori a kdy že jsi byla na tom ultrazvuku a kdy ti dělali to Iuičko?
28. júl 2011 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie nevím, jestli si to dobře pamatuju, ale myslím, že se jim taky nepovedlo :frowning2:
28. júl 2011 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 ach jo to je tak nefer,ale my se nevzdame
28. júl 2011 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Fori, chtěla jsem se zeptat, ty jsi byla jako já včera na iui, jak ti je?? Mě nějak stávkuje tělo. Nevím jestli tak rychle reaguje na změny, a jestli je možné, že to nějak pozná, že se něco děje, ale to je síla. Jsem hrozně unavená, nádobí myju na dvakrát, protože si musím odpočinout, šiška se mi točí, prádlo jsem posbírala s vypětím sil, je to zážitek. Normálně nejsem schopná nic dodělat. Taková slabost, jako když na tebe leze chřipka nebo tak něco... Máš to taky??
28. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie nevzdávejte holky, já vám to mooc přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2011 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 je moc dekujeme.jsi hodna.ale myslim vally se to podarilo,ale uz jsem o ni nic neslysela
28. júl 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie je to možné, já ji hooodně dlouho nezahlídla
28. júl 2011 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vannilie,leena:zdravím vás holky!! :slight_smile:
jj,nám to bohužel nevyšlo,včera mi to potvrdili z krve :frowning2: dostala jsem zrovna injekce na další pokus,tak čekám až dojde ms a jdeme zase na to.do třetice všeho dobrého,teda kéž by!! :slight_smile: když to nevyjde,tak pak budeme asi uvažovat už o IVF.uvidíme.
nechce se mi čekat do nekonečna,člověk nemládne.. :unamused:
28. júl 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag ahojky moc jsem na teeb myslela.to je fakt clovek nemladne.je me to moc lito,alebudeme bojovat
28. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag jojo říká se do třetice všeho nejlepšího...tak už to prostě musí vyjít !!!!!!
28. júl 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag tak to mooc držím pěsti. Čím budeš stimulovat? píchala sis už injekce? Jinak s IVF se ti nedivím. Já jsem si říkala, že taky zkusím 3 IUI maximálně a pak už IVF, přeci jen ty šance u IVF jsou mnohem větší. Ale třeba to nebude nutné :wink:.
28. júl 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag take ti drzim moc pesti.jasne do tretice vse nejlepsi
28. júl 2011 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 tak nas uz ceka ivf.ale nevadi bojujeme
28. júl 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky,díky moc!!snad to vyjde,kéž by!!! :slight_smile: a vám všem samozřejmě taky!!
injekce jsem měla při prvním IUI,Merional a ten mám i teď.nádobíčko už mám doma,tak jen tu ms.dnes první den,co nejím žádné léky,tak doufám,že za pár dní se ms objeví!
jen zase ty injekce,ach jo.minule mi to pichala kamarádka,sestřička,teď už ji otravovat nebudu,Pregnyl jsem zvládla 2x sama,tak budu i injekce.co by jsme pro mimi neudělaly! :slight_smile:
po injekcích mi minule narostly vajíčka krásně,tak jsem zvědavá,jak te´d :slight_smile:

vannilie:a ty jdeš na konzultaci na IVF kdy?to myslím zase trvá než to schválí pojišťovna,že?!
28. júl 2011 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie možná je to lepší, větší šance a třeba už letos na Vánoce budeš 2v1 :wink: :dizzy_face:
@miskag jojo, injekce jsou otravné, ale jak píšeš, co bysme pro mimčo neudělaly :wink:. Mě po injekcích taky krásně rostly, myslím, že je to efektivnější stimulka, než clostyl a navíc po injekcích roste hezky i sliznice, narozdíl od clostíku :wink:
28. júl 2011 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag bude na delsi dobu.zacatkem zari mam zavolat do caru a pan doktor to vyresi s pojistovnou.holky jakou mate pojistovnu
28. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 jo snad mas pravdu.ja musim ted cekat kvuli revizi delohy
28. júl 2011 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie já vím, ale příští týden už je srpen, užiješ si hezkého počasí, které snad konečně přijde a záři je tu co by dup :wink:
28. júl 2011 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 jojo jasne mas pravdu.ted cekam na tz mesicky.jakou mas pojistovnu.ja ministerstvo vnitra
28. júl 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie já mám VZP
28. júl 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 ja doufam ze stouto moji pojistovnou nebudou problemy
28. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie neměli by být :wink:
28. júl 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já mám taky VZP :slight_smile:
vannilie:jj,jak píše leena,září už je pomalu za dveřmi a doufám,že budeme mít aspoň pěkné vánoční překvapení!! :slight_smile:
28. júl 2011 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leena:jj,s tou sliznicí máš pravdu.po Clostylu mi moc nerostal,musela jsem brát ještě léky.tak uvidím teď,jak to bude vypadat!jen,ať už přijde ta ms,ať se na to můžeme vrhnout :slight_smile:

vannilie:to se ti myslím ani do práce moc nechce,že?po takové dlouhé době.
já to mám tak,že čím mám delší volno,tím je pro mě návrat do práce horší :frowning2: a nejhorší je to po dovolené :angry:
28. júl 2011 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag do prace se tesim i netesim.ale bude to tezke cely mesic doma.jsem zvedava na zari.snad budeme o vanocich 2v1
28. júl 2011 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag
@leeena_4 holky jste moc hodne.nevadi ze vam sem porad lezu ja uz sem vlastne nepatrim
28. júl 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vannilie:taky doufám!! :slight_smile: aspoň bych nekupovala žádné dárky,každému bych dala fotku z utz a hotovo!!! :grinning:
28. júl 2011 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok