• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag jo to je dobry napad :grinning:
28. júl 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:proč bys nepatřila?myslím,že je to jedno,jestli jdeš na IUI nebo IVF! :slight_smile: hlavně,že si rozumíme a pěkně se navzájem podporujeme!!člověku to dost pomůže!!!nemám si o tom s kým promluvit!
manžel říká,že to moc řeším a že to bude i tím,že nejsem pořád těhotná.ale neřeš to po dvou letech,že?! :unamused:

jsem zvědavá,jak dopadneme! :slight_smile:
28. júl 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak to jsem moc rada.take sem rada kdyz si tady s vami pisu.pekne se podporujeme to je fakt.me take rika pritel ze to moc resim.ale nam se endari vic jak 2,5roku :frowning2:
28. júl 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vannilie:jj,chlapi to berou prostě jinak,no!hlavně oni mají času na mimi až do důchodu :astonished: ,ale my... :unamused:

já si vždy myslela,že do 30let budu mít dvě děti,pak teda jedno a teď budu ráda,když budu mít jedno do 35let,než a jestli se nám to podaří! :unamused: no jo,vše se naplánovat nepodaří!

díky za potvrzené přátelství :slight_smile: kdyby jsme se tady náhodou moc nepotkávaly,tak si můžeme aspoň napsat na IP,jak pokračujeme! :slight_smile:

já se zatím loučím,jdu ke švagrové,popřát k narozeninám :slight_smile:
přeju pěkný den!
28. júl 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ty nám sem nelezeš, ty sem patříš :wink:
28. júl 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte holčiny, tak zítra šupajdíme na 3. IUI, máme dva folíky vlevo 22mm a vpravo 17mm, tak snad ten vpravo ještě doroste :slight_smile: a pak zase 14 dní čekání, uff, to bude fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nesledovat se a nechat tomu volný průběh, no uvidíme a jde někdo se mnou zítra? Ať pak tu nejsem sama těch čtrnáct dní :wink:
28. júl 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jo dekuju moc za pokec.jsem take rada ze si ma kamaradka.mej se pekne :slight_smile:
28. júl 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jee moc dekuju jsi hodna
@puna13 ahojky moc drzim pesticky
@vannilie děkuju moc :slight_smile: a ty jdeš taky? nebo čekáš? :slight_smile:
28. júl 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puna13:taky držím palce a do třetice všeho dobrého!!!nás čeká taky 3IUI,ale až dojde ms,tak injekce a pak jdeme na to.takže nejdřív za 14dní.
28. júl 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ne ja nejdu.ja jsem byla ale nevyslo to.ted nas ceka ivf
28. júl 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a jak se citis
28. júl 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie úplně normálně, až na únavu a častější čůrání mi vážně vůbec nic není. Žádné nevolnosti, chutě, pachy, nic. Takže nebýt toho utz, tak ani nevěřím, že jsem těhotná, protože bez menstruace jsem byla zvyklá být :grinning:
28. júl 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je dobre ze to zvladas.to je super.opatruj se.a kdy jdes na ultrazvuk
28. júl 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie aha, tak to mě mrzí :frowning2: , ale to slyšíš pořád, tak hodně štěstíčka do IVF, my chceme letos prubnout všech šest pokusů IUI a když to nevyjde, tak příští rok jdeme do třetího IVF :slight_smile: . Tak doufám, že ten třetí pokus IVF nebudeme potřebovat. :sunglasses:
28. júl 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag No vidíš, tak šup a do třetice ..... však víš :sunglasses: a jinak děkuji :wink:
28. júl 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie byla jsem teď v úterý, teď jdu až začátkem srpna na krev, v půlce měsíce na utz k mému doktorovu a 23. srpna na NT srceening, kde se zjišťují vývojové vady. pořád je čeho se bát..
28. júl 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 jo verim tomu ze ho nebudete potrebovat.a vy uz jste byli na ivf.nas to ceka.ale musime pockat delali me revizi delohy
28. júl 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 neboj se to bude ok.uvidis.verim tomu.a ty uz nechodis na kliniku
28. júl 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie děkuju :slight_smile: . už ne, když se objevilo srdíčko, tak mě poslali k mému gyndaři, teď v úterý jsem u něj byla poprvé.
28. júl 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo tak.tak to je fajn.bud na sebe opatrna a moc jo
28. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry jak se mas ty
:wink:
28. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie děkuju, jsi moc milá :wink: a optarná budu určitě :wink:
28. júl 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Kiv čau..jste se rozejhabali.. :slight_smile:
28. júl 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag neboj, injekce zvladnes, ja si krasne pichala Merional do bricha az Pregnyl mi pichala sestricka a po tom tam mam modrinu :slight_smile: .
Drzim moc palce.
28. júl 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag A co prosim beres po IUI? utrogestan? Jake mas instrukce, mas prasky vysadit po jak dlouhe dobe?
28. júl 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažilka:já po IUI beru Utrogestan,Prednison a Anopyrin,ani nevím,k čemu ty dva léky jsou :grinning:
a hned po IUI mě objednají za 14dní na krev a když nejsem těhotná,tak hned všechny léky vysadím a měla by přijít ms,na kterou teď čekám. :slight_smile:
každý Car má ten postup asi jiný,že?
u vás je to jak?
28. júl 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok