IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
vannilie
28. júl 2011
@miskag jo to je dobry napad 😃
miskag
28. júl 2011
vannilie:proč bys nepatřila?myslím,že je to jedno,jestli jdeš na IUI nebo IVF! 🙂 hlavně,že si rozumíme a pěkně se navzájem podporujeme!!člověku to dost pomůže!!!nemám si o tom s kým promluvit!
manžel říká,že to moc řeším a že to bude i tím,že nejsem pořád těhotná.ale neřeš to po dvou letech,že?! :-|

jsem zvědavá,jak dopadneme! 🙂
vannilie
28. júl 2011
@miskag tak to jsem moc rada.take sem rada kdyz si tady s vami pisu.pekne se podporujeme to je fakt.me take rika pritel ze to moc resim.ale nam se endari vic jak 2,5roku 😞
miskag
28. júl 2011
vannilie:jj,chlapi to berou prostě jinak,no!hlavně oni mají času na mimi až do důchodu :-o ,ale my... :-|

já si vždy myslela,že do 30let budu mít dvě děti,pak teda jedno a teď budu ráda,když budu mít jedno do 35let,než a jestli se nám to podaří! :-| no jo,vše se naplánovat nepodaří!

díky za potvrzené přátelství 🙂 kdyby jsme se tady náhodou moc nepotkávaly,tak si můžeme aspoň napsat na IP,jak pokračujeme! 🙂

já se zatím loučím,jdu ke švagrové,popřát k narozeninám 🙂
přeju pěkný den!
leeena_4
28. júl 2011
@vannilie ty nám sem nelezeš, ty sem patříš 😉
puna13
28. júl 2011
ahojte holčiny, tak zítra šupajdíme na 3. IUI, máme dva folíky vlevo 22mm a vpravo 17mm, tak snad ten vpravo ještě doroste 🙂 a pak zase 14 dní čekání, uff, to bude fuška :-p, nesledovat se a nechat tomu volný průběh, no uvidíme a jde někdo se mnou zítra? Ať pak tu nejsem sama těch čtrnáct dní 😉
vannilie
28. júl 2011
@miskag jo dekuju moc za pokec.jsem take rada ze si ma kamaradka.mej se pekne 🙂
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 jee moc dekuju jsi hodna
vannilie
28. júl 2011
@puna13 ahojky moc drzim pesticky
puna13
28. júl 2011
@vannilie děkuju moc 🙂 a ty jdeš taky? nebo čekáš? 🙂
miskag
28. júl 2011
puna13:taky držím palce a do třetice všeho dobrého!!!nás čeká taky 3IUI,ale až dojde ms,tak injekce a pak jdeme na to.takže nejdřív za 14dní.
vannilie
28. júl 2011
@puna13 ne ja nejdu.ja jsem byla ale nevyslo to.ted nas ceka ivf
vannilie
28. júl 2011
😉
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 a jak se citis
leeena_4
28. júl 2011
@vannilie úplně normálně, až na únavu a častější čůrání mi vážně vůbec nic není. Žádné nevolnosti, chutě, pachy, nic. Takže nebýt toho utz, tak ani nevěřím, že jsem těhotná, protože bez menstruace jsem byla zvyklá být 😃
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 tak to je dobre ze to zvladas.to je super.opatruj se.a kdy jdes na ultrazvuk
puna13
28. júl 2011
@vannilie aha, tak to mě mrzí 😞 , ale to slyšíš pořád, tak hodně štěstíčka do IVF, my chceme letos prubnout všech šest pokusů IUI a když to nevyjde, tak příští rok jdeme do třetího IVF 🙂 . Tak doufám, že ten třetí pokus IVF nebudeme potřebovat. 😎
puna13
28. júl 2011
@miskag No vidíš, tak šup a do třetice ..... však víš 😎 a jinak děkuji 😉
leeena_4
28. júl 2011
@vannilie byla jsem teď v úterý, teď jdu až začátkem srpna na krev, v půlce měsíce na utz k mému doktorovu a 23. srpna na NT srceening, kde se zjišťují vývojové vady. pořád je čeho se bát..
vannilie
28. júl 2011
@puna13 jo verim tomu ze ho nebudete potrebovat.a vy uz jste byli na ivf.nas to ceka.ale musime pockat delali me revizi delohy
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 neboj se to bude ok.uvidis.verim tomu.a ty uz nechodis na kliniku
leeena_4
28. júl 2011
@vannilie děkuju 🙂 . už ne, když se objevilo srdíčko, tak mě poslali k mému gyndaři, teď v úterý jsem u něj byla poprvé.
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 jo tak.tak to je fajn.bud na sebe opatrna a moc jo
vannilie
28. júl 2011
verry jak se mas ty
😉
leeena_4
28. júl 2011
@vannilie děkuju, jsi moc milá 😉 a optarná budu určitě 😉
vannilie
28. júl 2011
@leeena_4 😉
kkamca
28. júl 2011
@kive76 Kiv čau..jste se rozejhabali.. 🙂
snazilka14
28. júl 2011
@miskag neboj, injekce zvladnes, ja si krasne pichala Merional do bricha az Pregnyl mi pichala sestricka a po tom tam mam modrinu 🙂 .
Drzim moc palce.
snazilka14
28. júl 2011
@miskag A co prosim beres po IUI? utrogestan? Jake mas instrukce, mas prasky vysadit po jak dlouhe dobe?
miskag
28. júl 2011
snažilka:já po IUI beru Utrogestan,Prednison a Anopyrin,ani nevím,k čemu ty dva léky jsou 😃
a hned po IUI mě objednají za 14dní na krev a když nejsem těhotná,tak hned všechny léky vysadím a měla by přijít ms,na kterou teď čekám. 🙂
každý Car má ten postup asi jiný,že?
u vás je to jak?

Začni písať odpoveď...

Odošli