• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Lusino, to je skvělé,že jsme nastejno:slight_smile:, můžeme spolu stříhat metr. Mě nic moc není, malinko cítím prsa, dneska mě píchá v podbřišku a motá se mi hlava. Ale podle chytrých knížek se vajíčko dostává z vaječníků v podobě moruly do dělohy, kde se chystá zavrtat teprve do sliznice dělohy....já to tak hezky neumím, tak posílám odkaz...
http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-tyden.html
2. dec 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčičky.Jak jsi dopadla Berusko? Me taky brzy čeká test,jsem zvědavá jsem po IUI 9 den a taky mám pocit chvilemi,je to divné,ale hlavně v noci,že mám bolesti na menzes.A včera jsem se předla mandarinek,pěkně kyselých a dneska mám žaludek jak na vodě.Lusi, jak jsi na tom Ty?A ivomal,taky čeká?? Já se bojímjak dopadneme. Moc Vám všem přeji ten nejkrásnější dáreček pod stromeček. Já si hlavně pořídím,nějaké uklidnovadlo na trávení,před lety jsem měla zánět tenkeho střeva a žalu tak se bojím,jak budu snášet těhotenství. Ale na druhou stranu,nic není zadarmo!!Budeme podporovat jedna druhou a bude nám líp!!!Monika
2. dec 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo,ještě jsem chtěla pro ivomal, jestli se ti motá hlava,to bude tlakem,mění se počasí. Je to ještě moc brzy, příznaky bys ještě neměla mít. :dizzy_face:
2. dec 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj chanel, ahoj. na Teba som zabudla, tak to teraz napravím, takže: tfuj, tfuj, tfuj, popľutie pre šťastie a skore //.
ja som na tom, čo ja viem, asi dobre. bolia ma véééľmi prsia,/ale to začalo veľmi skoro po IUI/ a občas ma zabolí bruško tiež ako pred ms. to bude z utrošu.asi.
chanel držím palce. silno. vlastne všetkým. :wink:
2. dec 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám chut si dneska udělat test,ale nevím,jestli není brzy,Lusinko a jak jsi na tom Ty? Máš ještě trošku víc času,jako já.Pregnal mi aplikovali 21.11
2. dec 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi, s těma prsama,jsem na tom stejně a krom toho mě od včerejška začalo bolet i v krku,sakra,mám tam uplně ohen!
2. dec 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chanelka, ja mám na test času a času.mne pichli pregnyl 25.11.
kedy máš dostať ms? neviem či vieš, že pregnyl je HcG hormon, takže pozor, može sa stať, že ti výjdu //, budeš sa radovať a nakoniec to bude ten pregnyl. :unamused: mne dr. hovorila, že pregnyl vydrží v tele tých 10-12 dní, ako komu.že najlepší čas po pregnyle na test je v den ms alebo ak mešká tak ešte lepšie.
takže držím palce aby si mala skutočne //. :slight_smile:
2. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si myslím, že to mám po Utroši, špatně jsem snášela jak Proveru, tak Clostil, tak Pregnyl. Ten mi kámoška píchla minulou středu 26.11. Chanel, moc držím palce, pokud tě pobolívá v krku, tak klid a čaje. Vím, že na příznaky je brzy,ale člověku to nedá aby se nepozoroval, jsem napnutá jak kšandy a to ještě zbývá 10 dní. Pořád si říkám hlavně klid, to bude dobrý, trpělivost růže přináší, ovšem nejraději bych to už věděla, jestli jo či ne. To čekání je fakt hrozný. :angry:
2. dec 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já nám všem držím palečky, i když si myslím, že u mě to nevyšlo, ale naděje umírá poslední, zítra po jedenácté hodině už budu mít jasno, já jsem nebrala vůbec žádné tabletky, ani mi nepíchali nic, no tak uvidím, doktorka říkala, že je pro mě plus, že už jedno dítě mám, tak by to mělo být snažší.
Chanel ty máš problémy se žaludkem a mě zase trápí žlučník, mám tam totiž kameny, poležela jsem si nedávno v nemocnici na kapačkách, ale už je mi dobře, na operaci se zatím jenom chystám.
2. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočeny :slight_smile: môžem sa pridať?
Super že tu máte takúto stránku. Ja som 11 deň po iui, neodolala som a testík bol :cry: . Takže sa mi ani nechce ísť v piatok na krv....
2. dec 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky dneska jsem mela jit na 4 iui ale jaksi mam male vajicka tak v patek jdu na kontrolni ultrazvuk a v potom se uvidi,
berusko preji stesti,
2. dec 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, moc držím palce. :slight_smile: Jajka, vydrž do krve, hladina hcg může být od 5mlU/ml v druhém týdnu a to je ještě pod detekčním limitem. Moc držím palce. Prosím porad, co dělat, aby točekání rychle uběhlo. Blbej dotaz co? :sunglasses:
2. dec 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za podporu, jajko ahoj, nezoufej, to ještě nemusí nic znamenat, Ivomalko to je fakt blbý dotaz, já doma skoro šílím, ale zase se uklidňuju tím, že do vánoc mi udělají ještě jedno IUI a možná začnu nový rok těhotenstvím, mám kamarádku, která má 2 děti a teď zase otěhotněla a minulý týden byla na potratu, prý si nemůže dovolit mít třetí dítě, stalo se to náhodou, kdy si zapomněla nějak vzít antikoncepci, holky řeknu vám, že jsem na ní docela naštvaná, tohle mi řekne v době, kdy my se snažíme a nejde to a ona si jenom tak jde na potrat, co je to za spravedlnost :angry:
2. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ja teda nebudem hádzať flintu do žita...v piatok dám vedieť, aspoň nebudem veľmi veľmi sklamaná, ale len veľmi :wink:. Baby, že ako má čas ubehnúť??? Minulý týždeň som bola na služobke, ubehol ako voda, idú vianoce, treba nakúpiť darčeky...a ani sa nedazdáte a tiež pôjdete na krvičku :slight_smile:.
držte sa :dizzy_face:
2. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
tak ja sa k vam pridavam. vo stvrtok idem na prve IUI. dnes som si bola po injekciu pregnylu :slight_smile:
2. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivv, super, budeš další čekatelka na // s námi:slight_smile:
2. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jen zdravím z dovolené v cizině - nevyšlo mi IUI, ve čtvrtek byla negativní krev, ale nic se neděje, zkouším (teda až po novém roce) dál. 10 den po IUI mě stejně jako Chanel bylo divně jako před MS, děsně mě bolelo v kříži. Ale měla jsem mírně zvýšené hcg v krvi, takže je možné, že se jen vajíčko neudrželo, což je pro mě pozitivní v tom, že se určitě (příště?) zadaří. Jediné, čemu teď nerozumím, je, že beru všechny hormony jako by se zadařilo (Estrofem, Duphaston, Utrogestan), mám je dle DR brát do MS. Jenže dnes je 32 den a ta zatím nepřišla, tak nevím

Všem ostatním přeju hodně úspěchů :dizzy_face:
2. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji krásnou dovolenou, pozitivní myšlenky , třeba tělo brzy překvapí a půjde to jako po másle:slight_smile:
2. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,tak ten Pregnyl fakt dela//,Pichali mi ho 25.11.rano,28.11.-druha byla ale slabsi,tak sem testla este dnes 7 dni od inj.-a carka uz skoro nebyla videt-chtela sem vedet za jak dlouho me telo vylouci ten hormon,ted aspon vim ze kdyz bych testla treba 10 den poIUI A byly // tak ze to nebude pregnyl.Ale // nebudou-sice si to strasne preji,ale uvedomuji si ze sance je malinka,a na vanoce by to byl ten nejkrasnejsi dar-ale takove veci se dejou jen v pohadkach. No a zaroven se desim ze prijde MS-a ja budu na dne(do tedka jsem to docela zvladala v poho)
A ten cas do testu se neskutecne vlece!!!A ja vic jak pulku dne premyslim nad tim jsem li nejsem li tehotna-a co bude kdyz jo a co bude kdyz ne.....Ale jsem rada ze je nas tady takovych vice-koukam ze jsme na tom vsecky podobne s myslenim:slight_smile:
2. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal díky :slight_smile:

Fifinka, to s Pregnylem jsem nevěděla, já pro jistotu počkala s testem na 13.den, pak 2x krev. Poprvé jsem tam slabý nález měla, ale další den už nic.
Ale naděje umírá poslední, zítra se testnu, koupila jsem si tu nějaký test, tak to zkusím.
2. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zae-tak pokud MS neni tak je vzdy sance,a nekdy muze HCG i slabe klesnout a zas stoupnout!!!Tak drzim palecky :slight_smile:
2. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny!! Lusi,Berusko,Fifinko,zaenab,ivomal! Já se držím test si neudělám,rozhodla jsem se,že se nebudu stresovat,kdybych tam našla jen jednu čárku,tak mě klepne. Nechám to na přírodě.Mám cykly 32 dní,tak pokud nepřijde ms,tak až 32 den si zajdu na krev a bude jasno.Já tomu moc taky nevěřím. Příroda je mocná a když by to bylo špatně,tak to prostě nebude.Holt se jede dá a půjdu na další IUI. Hrozně moc Vám to všem přeji,ráda bych aby se nám to povedlo a pak jsme si psaly dál!!!! Holky papkejte kyselinu listovou.
2. dec 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv, držím pěstičky, aby se zadařilo!!!!
2. dec 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem už i zkusila akupunkturu,treba ta čínská medicína zabere,zkusím si koupit i tu kyselinu listovou,všem držím palečky at jsme taky maminkama,beruska ja jsem mela stejny zažitek jak ty ,znama už ma dvojčata a ten den co jsem se hlasila do centra tak sla na potrat,nebylo to moc prijemny pocit
3. dec 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano.. alebo uz den ? :sweat_smile:
ivomal, chanel dakujem.. ja sa moc nenadejam, uvidime ci sa zadari.. :slight_smile:
ste tu niektora, co ma po 1. IUI? alebo ich mate za sebou uz viac?
3. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem po 1. IUI:slight_smile:
3. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ja som bola vcera na IUI.
3. dec 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak mi sestřička smutně do telefonu řekla, že to nevyšlo, nějak jsem to cítila, no nic, už aby přišla mrcha a já se těším na druhé IUI, snad to vyjde, vám všem přeju víc štěstíčka, dejte vědět jak jste dopadly vy.
Já ted budu čekat na 10.den cyklu a pojedu do CAR na kontrolu, no a snad do vánoc mi to ještě udělají, teď budu brát 5-9den clost., nevím jestli to má cenu, moje gyndařka mi ho dávala 3 měsíce a vůbec jsem na něj nereagovala, v CAR jsem to říkala, ale i tak mi ho napsali, možná, že teď zabere. :wink:
3. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berusko to urcite příšte vyjde ,ja taky beru ten clostybelhit a zabral
3. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, někomu zabere clostyl zabere hned, někomu až po pár měsících. Ale on jednou zabere, neboj, máš novou šanci, tak ji chyť:slight_smile:
3. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok