IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
snazilka14
28. júl 2011
@miskag no jo, asi maji jiny, ja teda chodim do statniho..
Prednison beru taky, ale dlouhodobe. Po IUI utrogestan 4tbl denne a mam ho vysadit teprv az kdyz to dostanu. Jinak mam jit na krev a UZ az 4 tydny po IUI. Tak nevim, sem rozhodnuta, ze kdyz tak 16DPO bude test porad bily, tak zavolam doktorce jestli bych Utros uz nemohla vysadit.
snazilka14
28. júl 2011
@miskag tak at ms dorazi brzo, prave to cekani je nejvic naprd...
snazilka14
28. júl 2011
holky, me teda prudi ze tady na liste vedle sou porad nejaky reklamy na detsky oblecky a tehotensky kalhoty, asi uz sem precitlivela, ale me to prijde NEETICKY...teda chapu ze tyhle stranky musej z neceho zit...jen si nejsem jista, jestli na me tu reklamu necilej moc predcasne... 😃 . Na druhou stranu, holt jsou ty reklamni agenti asi optimisti. Budu taky.
vannilie
28. júl 2011
ahoj holky 🙂
vannilie
28. júl 2011
🙂
kive76
28. júl 2011
@kkamca ahojky, 1.iuičko nevyšlo, zítra jdem na druhé..tak uvidíme
kive76
28. júl 2011
@kkamca a co u Vás nového?
kive76
28. júl 2011
@puna13 já jdu s tebou, ale na druhý iuičko a navíc v Praze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
kive76
28. júl 2011
@vannilie ahojky, jak dlouho ...nebo resp. za jak dlouho trvá než ti schválej IVF..nebo je to taky tak rychlý jako u IUI..?
vannilie
28. júl 2011
@kive76 ahojky vy uz jdete na 2 iui drzim pesti.totot leti.rikal pan doktor asi tak 2-3tydny
puna13
28. júl 2011
@kive76 😉 super, to neva, hlavně že nebudu sama 🙂 Já jdu v Teplicích
fori
28. júl 2011
@leeena_4 nic mi nedali, taky mě to zarazilo
fori
28. júl 2011
@kive76 já chodím k apolináři
fori
28. júl 2011
@angels_woman mě tak hrozně není, jenom mě pobolívá břuch, tot vše
kkamca
28. júl 2011
@kive76 Kiv vůbec nic..a nebo koukni do laba..tam se dočteš. 😉

Tak hodně štěstí při druhém IUI.
kive76
29. júl 2011
@kkamca jojo četla jsem...tak držím palečky at se brzo zadaří...říkaj, že tenhle rok má bejt rokem plodnosti...tak už se konečně nám všem musí zadařit.
amilak
29. júl 2011
@kive76 držím palce, aby IUI vyšlo 🙂
kajkusa
29. júl 2011
@kive76
kive a puna, drzim Vam veeeelmi palce,
mne uz je dnes trocha lepsie po vcerajsich zlych spravach, nevie nahodou niekto ako dlho povysadeni utroša pride mn - cca?
kive76
29. júl 2011
@kajkusa ahojky, díky...to nevím...ale já když jsem skončila brát ten utrogestan po 14 dnech tak jsem to normálně dostala pravidelně po 28 dnech..
kajkusa
29. júl 2011
@kive76
takze, teaoreticky hned po vysadeni ...?
kive76
29. júl 2011
@kajkusa jojo přesně tak..
leeena_4
29. júl 2011
@fori tak to čumím, já jsem ještě nikdy neslyšela o IUI bez pregnylu, vždyť ten se dává aby načasovali ovulaci 😕 , kde že ti to dělali?
fori
29. júl 2011
@leeena_4 dělali mi to u Apolináře. ale ta doktorka před tim než mi to IUI udělala se me ptala, jestli jsem dostala pregnyl, jakoby vědela , že ho tam každý nedávají. Víš co, já jsem se ptala když jsem byla 11dc na ult, jestli ho dostanu a ona říkala že se to nestíhá, jelikož na IUI jdu o den dříve než mi doporučuje, nebo co.... říkala, že ovulace nastane sama i bez pregnylu.
zuzanka26
29. júl 2011
AHoj holky,
já už jsem úplně v pr.... pořád čekám na MS, abych mohla jít na další IUI a furt jsem to nedostala, test samozřejmě úplně bílý, tak nevím, co dělat. ještě počkám pár dnů a pak tam asi zajdu, ať se mnou něco udělají. 😞
miskag
29. júl 2011
ahoj zuzy:tak to jsme dvě čekatelky na ms ]-( kolikátý jsi den?já 32DC a pořád nic.dnes je to teda teprve druhý den,co neberu Utrogestan,tak doufám,že ms dojde do konce týdne.
injekce už mám doma,tak chci na další pokus 🙂

vy budete mít kolikáte IUI?druhé?
leeena_4
29. júl 2011
@fori jojo, ovulace nastane sama i bez pregynlu, ale neví se kdy. Folikul může prasknout při 18mm, ale taky při 25mm a tam je rozdíl třeba i 4 dnů. Pregnyl se dává proto, že do 36 hodin od píchnutí tenfolík praskne a oni tak vědí, kdy to IUI udělat, aby to bylo ve správný čas. Bez Pregnylu se nedá nijak určit v jaké velikosti ten folikul praskne 😕
@zuzanka26 to mě mrzí 😕 a dobře to znám, kolikátý den po IUI jsi? taky bych si zašla na injekci 😉
fori
29. júl 2011
@leeena_4 vím jak to myslíš, ale zase na druhou stranu mám několikrát potvzeno, že mi prasnul přesně v půlce cyklu. takže jsem klidná. bud to vyjde nebo ne. příšte si o nej řeknu narovinu, že ho prostě chci 🙂 pro jistotu 🙂
leeena_4
29. júl 2011
@fori A jak to poznali, že prasknul v půlce cyklu? Jinak jsem tě rozhodně nechtěla znervoznit, nebo tak něco, jen jsem spíš zvědavá, protože jsem se s tím nikdy nesetkala 😉. Přeju, ať žádné příště není 😉
snazilka14
29. júl 2011
@zuzanka26 a beres porad utrogestan nebo duphaston?
snazilka14
29. júl 2011
@zuzanka26 rikala jsem si, ze jestli se tohle stane, a budu mit test bily i treba 17DPO, tak tam zavolam, jestli bych nemohla utros vysadit driv..