• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@miskag no jo, asi maji jiny, ja teda chodim do statniho..
Prednison beru taky, ale dlouhodobe. Po IUI utrogestan 4tbl denne a mam ho vysadit teprv az kdyz to dostanu. Jinak mam jit na krev a UZ az 4 tydny po IUI. Tak nevim, sem rozhodnuta, ze kdyz tak 16DPO bude test porad bily, tak zavolam doktorce jestli bych Utros uz nemohla vysadit.
28. júl 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak at ms dorazi brzo, prave to cekani je nejvic naprd...
28. júl 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, me teda prudi ze tady na liste vedle sou porad nejaky reklamy na detsky oblecky a tehotensky kalhoty, asi uz sem precitlivela, ale me to prijde NEETICKY...teda chapu ze tyhle stranky musej z neceho zit...jen si nejsem jista, jestli na me tu reklamu necilej moc predcasne... :grinning: . Na druhou stranu, holt jsou ty reklamni agenti asi optimisti. Budu taky.
28. júl 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
28. júl 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkamca ahojky, 1.iuičko nevyšlo, zítra jdem na druhé..tak uvidíme
28. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkamca a co u Vás nového?
28. júl 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 já jdu s tebou, ale na druhý iuičko a navíc v Praze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vannilie ahojky, jak dlouho ...nebo resp. za jak dlouho trvá než ti schválej IVF..nebo je to taky tak rychlý jako u IUI..?
28. júl 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahojky vy uz jdete na 2 iui drzim pesti.totot leti.rikal pan doktor asi tak 2-3tydny
28. júl 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 :wink: super, to neva, hlavně že nebudu sama :slight_smile: Já jdu v Teplicích
28. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nic mi nedali, taky mě to zarazilo
28. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 já chodím k apolináři
28. júl 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angels_woman mě tak hrozně není, jenom mě pobolívá břuch, tot vše
28. júl 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Kiv vůbec nic..a nebo koukni do laba..tam se dočteš. :wink:

Tak hodně štěstí při druhém IUI.
28. júl 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkamca jojo četla jsem...tak držím palečky at se brzo zadaří...říkaj, že tenhle rok má bejt rokem plodnosti...tak už se konečně nám všem musí zadařit.
29. júl 2011 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 držím palce, aby IUI vyšlo :slight_smile:
29. júl 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
kive a puna, drzim Vam veeeelmi palce,
mne uz je dnes trocha lepsie po vcerajsich zlych spravach, nevie nahodou niekto ako dlho povysadeni utroša pride mn - cca?
29. júl 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahojky, díky...to nevím...ale já když jsem skončila brát ten utrogestan po 14 dnech tak jsem to normálně dostala pravidelně po 28 dnech..
29. júl 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
takze, teaoreticky hned po vysadeni ...?
29. júl 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jojo přesně tak..
29. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak to čumím, já jsem ještě nikdy neslyšela o IUI bez pregnylu, vždyť ten se dává aby načasovali ovulaci :fearful: , kde že ti to dělali?
29. júl 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dělali mi to u Apolináře. ale ta doktorka před tim než mi to IUI udělala se me ptala, jestli jsem dostala pregnyl, jakoby vědela , že ho tam každý nedávají. Víš co, já jsem se ptala když jsem byla 11dc na ult, jestli ho dostanu a ona říkala že se to nestíhá, jelikož na IUI jdu o den dříve než mi doporučuje, nebo co.... říkala, že ovulace nastane sama i bez pregnylu.
29. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky,
já už jsem úplně v pr.... pořád čekám na MS, abych mohla jít na další IUI a furt jsem to nedostala, test samozřejmě úplně bílý, tak nevím, co dělat. ještě počkám pár dnů a pak tam asi zajdu, ať se mnou něco udělají. :frowning2:
29. júl 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzy:tak to jsme dvě čekatelky na ms :angry: kolikátý jsi den?já 32DC a pořád nic.dnes je to teda teprve druhý den,co neberu Utrogestan,tak doufám,že ms dojde do konce týdne.
injekce už mám doma,tak chci na další pokus :slight_smile:

vy budete mít kolikáte IUI?druhé?
29. júl 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jojo, ovulace nastane sama i bez pregynlu, ale neví se kdy. Folikul může prasknout při 18mm, ale taky při 25mm a tam je rozdíl třeba i 4 dnů. Pregnyl se dává proto, že do 36 hodin od píchnutí tenfolík praskne a oni tak vědí, kdy to IUI udělat, aby to bylo ve správný čas. Bez Pregnylu se nedá nijak určit v jaké velikosti ten folikul praskne :-/
@zuzanka26 to mě mrzí :-/ a dobře to znám, kolikátý den po IUI jsi? taky bych si zašla na injekci :wink:
29. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 vím jak to myslíš, ale zase na druhou stranu mám několikrát potvzeno, že mi prasnul přesně v půlce cyklu. takže jsem klidná. bud to vyjde nebo ne. příšte si o nej řeknu narovinu, že ho prostě chci :slight_smile: pro jistotu :slight_smile:
29. júl 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori A jak to poznali, že prasknul v půlce cyklu? Jinak jsem tě rozhodně nechtěla znervoznit, nebo tak něco, jen jsem spíš zvědavá, protože jsem se s tím nikdy nesetkala :wink:. Přeju, ať žádné příště není :wink:
29. júl 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 a beres porad utrogestan nebo duphaston?
29. júl 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 rikala jsem si, ze jestli se tohle stane, a budu mit test bily i treba 17DPO, tak tam zavolam, jestli bych nemohla utros vysadit driv..
29. júl 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok