• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 chodila jsem na ultrazvuky unor, březen, buden na gyndu. vždy v půlce protože mě pořád bolelo břicho, a 2x mi řekl, že mi akorát prasnul folikul, můžete těhotnet, ale nám se to doma nikdy nepovedlo. jednou prasne 14cd, potom zase 15 ale točí se mi to fakt v půlce .
29. júl 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak to je super, když takhle funguješ, jak hodinky, tak to chápu :wink:
29. júl 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ale tak je fajn, že víš, že ti prasknul v půlce cyklu, tak v tom případě by jsi měla bejt určitě těhule...to já teda nevím..no snad se tentokrát zadaří..já tak nějak žádný znatelný příznaky , že bych měla ovulaci nemám...kamarádka z práce říkala, že když jí začíná ovulace tak jí vždycky tak nějak nenní dobře, bolí podbřišek..atd...
29. júl 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jo už to čtu...to je fajn, chodit takhle pravidelně na ultravuk ...to se tam vidí..to já akorát chodím před tím iuičkem.
29. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag
tak aj ja som v klube cakateliek na ms - 30 DC, to by sme mohli ist teoreticky podobny datum na dalsie IUI a nebola by som v tom sama, tesim sa!!!
29. júl 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 já chodila na tyhle ultazvuky před rokem, když jsem vysadila antikoncepci, tak mě v době ovulace taaaak bolelo břicho, nechápala jsem proč, a každý mesíc jsem přiběhla gyndu co to jako je. no a vždy to byla ovulace. a práve 2x s prasklým folikulem. Jestli budu těhu tak to fakt nevíííím..... :slight_smile: ona asi počítala, že mi praskne v pátek a doporučovala mi práve ten čtvrtek, ale my tam šli už ve středu. říkala že ty mršky tam ješte nějákou dobu žijou a že není nic ztraceno. Ale zase na druhou stranu jsme se doma snažili od 10 - 20dc ob den. hroznýý... :slight_smile: :slight_smile: ale stejně se mi nepovedlo otěhotnet, tak tomu IUI moc nevěřím no......
29. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 A kam ty chodíš do caru? tobě se povedlo 1 IUI??
29. júl 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jojo nějak se říká , že 2 dni nebo 3 dni můžou oplodnit ...no holky tady někde , ted nevímjestli v této diskuzi...píšou si na různejch píšou, že zkoušej každej den...a i tak se někdy nedaří, no u některé se už zadařilo..no mi taky většinou obden.. od takovýho 10-18.dne....nebo jak kdy...no kdyby se to takhle dalo jen vypočítat, tak už jsme dávno všechny těhulácké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 to máš pravdu :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ..a ty uz teda prednison neberes a kondom mimo ovu taky pouzivat nemusite? To by se mi libilo...
29. júl 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jo, u nás se stal zázrak a povedlo se 1. IUI a chodila jsem do Gestu :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fori ahoj, aj ja som mala mať prvé IUI na volný cyklus, čiže žiadna stimulácia, ani pregnyl. NAkoniec mi ho môj gynekológ, keď som bola u neho na folikulomertiu pre IUI pichol /pregnyl/ a ten vCAR mi povedal, že som si to nemala dať. Že to chcú najpr skúsiť "na voľno", že je tá šanca o niečo nižšia, ale že je to zase najviac podobné prirodzenému otehotneniu čo berú ako +. TAkže sa nestresuj, ak sa to podarí - super :slight_smile: , ak nie skúsiš s liekmi. Kam chodíš do CAR? Inak keď tu čítam ako sa moc nikomu nedarí tiež už som s tým IUI na pochybách, či to má zmysel.
29. júl 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ono ještě trefit se do ovulky neznamená úspěch, bohužel je to fakt věda a souhra spousty náhod a okolností. Já mám kamarádku, která se s mužem milovala jen jednou v měsíci a mají z toho sviště :grinning:. Chce to holt velkou dávku štěstí.
29. júl 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak a tak určitě to smysl mám viz...leena.4 , která je hned po prvém těhule :slight_smile: ale holt se musí to IUičko trefit do tý doby kdy je ovulace, pokud né...tak pak se bohužel holt nezadaří..viz já
29. júl 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 i den před ovulkou se může IUI povést :wink:. Držím pěsti, ať tentokrát to klapne :dizzy_face:
29. júl 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jak říkáš , chce to štěstí...je to asi fakt o náhodě..ségra než otěhotněla...nemohla otěhotnět přes rok...nikdy nechodila do posilovny, a dkyž se rozhodla, že začne chodit cvičit ..začla myslet jen na to cvičení, a držet dietku a zhubla asi 8 kg...možná i víc...a pak hned otěhotněli...no je fakt, že pak nechala cvičení , aby náhodou se něco nestalo...a ted má 3 roky a něco Honzíka.. :slight_smile: no ale já jelikož cvičim tak nějak pravidelnějc...ted teda né..tak si myslím, že u mě by to asi nezabralo...no možná začnu až po prázdninách..
29. júl 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha..jasně...
29. júl 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ono to většinou přijde, když se člověk zaměří na něco jiného, ale to je skoro nemožné, když člověk chodí na IUI a musí hlídat dny v cyklu a tak. Já byla objednaná na cvičení podle Mojžíšové a na podrobnou endokrinologii a měla jsem lístky na festival, všechno těsně po výsledku 1.IUI a na nic už jsem nešla a lístky jsem teď prodávala :grinning:. Já myslím, že někde je prostě napsané, kdy to mimčo přijde a má to svůj důvod, jen my ho neznáme a nevíme ten čas.
29. júl 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Mne sa to vôbec nedarí zamerať sa na niečo iné, skúšala som to ale v podvedomí som mala, že sa preto zameriavam na niečo iné aby som otehotnela :grinning: -a tak to asi nefunguje
29. júl 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak říká se to...no mi v červnu byli na dovolený v chorvatsku a koupali se, a chodili na výlety..a na to jsme nemysleli, jen jsme si užívali..a taky nic...asi je to někde napsané..., a má to svůj důvod....kamarádka z práce mi taky říká, že asi ještě není náš čas...i když já si myslím, že už by měl bejt...35 let je už dost na první dítě.. tak bych to pak brala hned jako dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amilak no u nás to taky nějak nefunguje. :frowning2:
29. júl 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jojo, to dobře znám, taky jsem to tak měla, snažila jsem se na nic nemyslet kvůli mimču :grinning:. To se asi povede jen když už toho má člověk tak plný kecky, že nemá sílu na to už myslet, jinak nevím, je to nadlidský úkol :slight_smile:.
@kive76 třeba tam ty dvojčátka máš napsaná :wink: :dizzy_face:
29. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no prostě na nás přes internet musíš hodit těhulácké bacily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 máš pravdu, traba veriť - len niekedy je to ťažké, ale tiež idem do druhého IUI budúci týždeň, teraz užívam Clostilbegyt, takže idem myslieť pozitívne :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 @amilak tak já hážu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. júl 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 no byla by to " sranda " ...jsem z dvojčat, tak se říká, že to je obgeneraci...
29. júl 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jseš kouzelná děkuuuuujiiiiiiii :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jasně musíme věřit.... přítel mi ted volal, že spermijky pro mě se už připravujou a upravujou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 inak ty si naozaj pre nás taká motivácia, je super že ti to vyšlo a je milé že tu stále píšeš a zaujímaš sa o nás snažilky :slight_smile: Už si si to začala užívať? Máš pekné mená predbežne vybrané Helenka je krásne, ja budem uvažovať o Hanke :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: to je milé no myslím že teraz sa to už podarí :grinning:
29. júl 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok