• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kive76 jáj super že ideš už dnes, ja až asi takto o týždeň - užívala si niečo?
29. júl 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak @kive76 já jsem si nejdřív říkala, jestli vám to nebude líto, když bude psát těhulka, ale pak jsem si vzpomněla, jak mě pozvzbudilo, když jsem našla někoho, komu to IUI vyšlo. Moc to přeju každému, kdo s otěhotněním má takové trápení :slight_smile:.
Za chválu jmen děkuju, Helenka je po mojí mamce, moc si to přeje, tak jí chci udělat radost a Tomáš je po manželovi. Ještě se mi líbí Magdalena a Mikuláš, ale to mi doma neprošlo :grinning:
Jiank zatím se pořád ještě trochu bojím, ale moc na to nemyslím a užívat si to pořádně začnu koncem srpna, po vyšetření na vývojové vady a nebo po půlce srpna, až budu mít průkazku. Ale už občas hodím očko na nějaký kočárek, nebo obleček :grinning: :wink:
holky já se pro ted loučím , ještě si něco dodělám v práci...a pak směr Gennet. :slight_smile:
@kive76 Tak tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
29. júl 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amilak jen ten pregnyl ve středu..a jinak nic neberu, až po 14 utrogestan
@kive76 držíme ti palčeky - drž sa!!!!!!!!!!!
29. júl 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 není mi to líto...že tu píše jedna úžasná :slight_smile: těhulka..protože nás podporuje
29. júl 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak je to asi presne tak ako hovoríš, človek si myslí, že keď sa to podarí bude už len štastný, ale ten strach tam je, najmä keď vieš ako ťažko si k tomu prišla, ale s postupujúcim tehotenstvom určite radosť bude prevažovať. Moja kamoška vďaka IUI otehotnela - dvojičky a teda celkom dlho to rozdýchavala :slight_smile:
29. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 prednison nejím od unora, odešla jsem z podolí k Malíčkový na karlák, ta mi ho vysadila a říkala, že to blbost ho používat, myslím ten kondom. pravidelně me testuje jestli mám hodnoty v normě.
29. júl 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak chodím do státního - car Apolinář
29. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 držím palce, pak nám napiš jaký to bylo :slight_smile: ju?? :slight_smile:
29. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a jak dlouho jste se snažili?? co jsi měla za problém??
29. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no vidis, tak ted uz to vyjde, Malickova je pry fakt dobra. Ja vedela, zes u ni byla, jen jsem nevedela, jak s tim kondomem....
29. júl 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jmena jsou moc hezky...:slight_smile:,musim rict, ze me tvuj uspech jedine povzbuzuje! Vubec jsi celou dobu pusobila optimisticky..
29. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@snazilka14 Ahoj holky, tak jsem si došla do Pronatalu pro vyvolávačku :confounded: Jsem z toho dost smutná, protože je vidět, že mi to tělo nefunguje už vůbec. Nebrala jsem teď žádný prášky ani nic nepíchala, byl to prostě cyklus mezi dvěma IUI, a nedělo se u mě vůbec nic, dnes už jsem 41 DC, prostě děs!
Takže prý do 5ti dnů může přijít MS, ale taky nemusí . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do toho jsem měla konflikt s tchýní a maličká mi brečela, že tam nechce být a že se jí stýská po mamince, něklam potřebuju jet něco si vyřídit, tak jsem jí tam nechala. Ach jo.
29. júl 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky, no nevím nevím..prý máme málo spermií, takže asi spíš nebudu těhule.ale tak uvidíme..ale docela mě to zklamalo :frowning2:
29. júl 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahojky, neboj, třeba i to málo stačí :wink: , stejně to vždycky nebo většinou vyhraje jen jedna :wink: , my už to máme taky za sebou :slight_smile: a teď čekat :sunglasses:
29. júl 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 já doufám,že i to málo stačí..tak držím palečky..
29. júl 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 máme to o to jednodušší, že už jsou v děloze a nemusí se prokousat otvorem v čipku, to by v tom byl čert, aby se jedna mrška nepotkala s vajíčkem. I já tobě budu držet palečky :wink:
29. júl 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holky,můžu se přidat? :slight_smile:
čeká mě 1.IUI teď v srpnu,ještě nevím termín,ale bude to zhruba ke konci srpna.Jsem moc ráda,že se po roce snažení konečně něco děje,už mě to lezlo na budku :frowning2: chtěla jsem se zeptat,šla jste každá před 1.IUI na HSK,nebo laparku? :confused: my jsme se rozhodli,že do 1.IUI vlítnem po hlavě,tak jsem zvědavá :slight_smile: dostala jsem Clostík a dnes jsem ještě byla na podrobnějších odběrech.Manžel ma za sebou spermiogram a vše je ok :slight_smile:
29. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahoj, nemáš se čeho bát a určitě to dobře dopadne, kort když má manžel spermio v pořádku :slight_smile: Přeju ti hodně štěstí a držím palečky :wink:
29. júl 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 děkuju moc,strach trochu mám,přece jen jde člověk do neznáma :sweat_smile: Ty už to máš za sebou,viď :wink: tak držim palečky :wink:
30. júl 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Ahojky, mě taky čeká 1 IUI asi na konci srpna. :slight_smile: Příští pátek jedu na druhý odběr krve a ultrazvuk a pak by asi IUI bylo možné ale jelikož jedeme hned v sobotu na dovču,tak se to asi oddálí na srpen,uvidíme jak se domluvíme.Mě můj gynekolog před tím než jsme šli do centra dělal hormonální profil,manžel byl na spermio a já pak na laparce-teď v květnu a vše je v pořádku.Nicméně se nám druhý mimísek stále nedaří, takže už nechci dýl čekat. :frowning2:
30. júl 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ahojky,jéé,tak to půjdem podobně,ve dvou se to lépe táhne :slight_smile: mě můj gynekolog taky před centrem dělal HP,vyšel mě zvýšený prolaktin,ten jsme po 3 měsících dostali do normálu,manžel byl na spermiu taky na žádanku gyndaře,no a ve čtvrtek jsme byli poprvé na konzultaci a rozhodli se hned pro 1.IUI,bez laparky a HSK.Jinak včera jsem byla ještě v centru na podrobnějších odběrech a dostala jsem recept na Clostík.Koukala jsem,že pár holčinám 1.IUI vyšlo,tak snad štěstí sedne i na nás ostatní :wink:
30. júl 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky:slight_smile: jsem tu nová. můžu se přidat?
IUI mě ted snad už konečně čeká :slight_smile: ve středu jdu na UZ. tak snad mi dr řekne, kdy bude termín...a snad mi tam najdo pořádnej folik:slight_smile:
30. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska Ahoj, vitaj :slight_smile: Ja idem na UZ v utorok :wink:
30. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak tak to držím palce! já jsem docela zvědavá.. jestli tam něco bude.. sice min. cyklus jsem byla na UZ už 7DC a měla jsem tam jeden folik 8mm...a to jsem byla den po MS....takže snad.... už to tenhle měsíc vyjde....a kdy tě čeká Iui?
30. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska podľa toho aké budú folikuly ale ja rátam že vo štvrtok alebo v piatok /12,13DC/
Neboj určite tam nejaký bude, držím palce
30. júl 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak děkuji:slight_smile: a jak dlouhé máš cykly?
30. júl 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok