• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@vinnuska ahojky,tak ať folíci pěkně rostou :wink:
@amilak držim palce :wink:
30. júl 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lera1 děkuju..už se docela těším..na tu středu..ale i trošku bojím..jak to dopadne :unamused:
30. júl 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 A na co ti dali ten Clostík? No, jsem zvědavá, co nám v pátek řeknou, jaký bude postup... :slight_smile: Taky mám známou, která nemohla otěhotnět a hned 1. IUI jí vyšlo,tak uvidíme..... :slight_smile:
@vinnuska Ahoj, budu držet palce, aby Ti IUI vyšlo!! :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska no jo,strach k tomu všemu bohužel patří,ale člověk prostě musí věřit :wink:
30. júl 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no je to stimulační hormonální lék,aby byla ovu,já jí teď sice po 2x měla přirozenou,ale předtím jsem díky zvýšenýmu prolaktinu měla anovulační cykli,takže asi mě hp prostě napsala,já se popravdě ani neptala,protože jsem si myslela,že se před IUI dává automaticky :sweat_smile: v pátek jdeš na konzultaci? :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska ja iba 25 dní - a prirodzene velký folikul už 8DC čo nie je dobre, takže užívam clostil
30. júl 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Dakujem :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak :slight_smile: já jsem měla dlouhý cykli,kolem 32,33DC,ale po praní medocryptinu na ten prolaktin je mám 29,28DC a špinim před ms jen jeden den :wink: takže se to docela srovnalo :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Aha, tak to jo.No,já byla v centru tuto středu na krvi a na další mám jít v pátek v 9h a máme tam čekat na výsledky tý krve, pak mi v 11h udělají i ultrazvuk a podle toto se prý domluvíme, jak to bude dál, tak jsem zvědavá. :slight_smile:
30. júl 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek a na jaký výsledky Ti brali krev?Normálně na HP?
30. júl 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Myslím, že jo. Sice jsem mu nesla výsledky od gynekologa ale asi si chtějí udělat ještě svoje novější. A Tobě nebrali dvakrát?Mě když bral gynekolog, tak mi taky bral dvakrát a to bylo i na ovulaci, jestli k ní dochází...
30. júl 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 tak to jsme na tom stejně.. já jsem měla taky zvýšenej prolaktin... a dal mi dostinex...a ted beru clostík
30. júl 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahojky děkuji...:slight_smile:
30. júl 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek já byla u gynekologa na krvi 3x,poprvé celkový HP a pak 2x už jen na Prolaktin a ted v caru jen jednou a brali mě dvě zkumavky,jedna na podrobnější hormon štítné žlázy a druhá na AMH reprodukční materiál :slight_smile: a používáš na zjištění ovulace ovu testy?
@vinnuska já brala medocryptin,už se mě ty hodnoty krásně srovnali a beru už jen 1/2 tablety 3x týdně :slight_smile: clostík budu brát poprvé
30. júl 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 aha:slight_smile: no, já jsem tu hladinu prolaktinu asi neměla tak vysokou..protože už na další odběr nejspíš nepůjdu...a clostík beru taky první cyklus sice jsem se bála jak na něj budu reagovat..a jestli bude mit nějaké vedlejší učinky a zatím nic..je mi fajn..jen mam pořád hlad :grinning:
30. júl 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska no já to taky neměla nijak dramaticky,norma je 70-cca550 a já měla 729,pak další krev a naopak se to snížilo moc měla jsem 49 no a ted poslední výsledky 139,takže už jsem v normě,ale mám pořád brát dál tu sníženou dávku :wink: taky jsem zvědavá na clostík,snad mě po něm taky bude ok :wink:
30. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 tak to mě dr ani neřekl jak vysoké jsem to měla.... Snad ne..bála jsem se ten clostík brát,ale v pohodě.. a výsledek uvidím ve středu :slight_smile:
30. júl 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska já výsledky viděla,pak mě je ještě sestřička kopírovala do caru :wink: tak na středu už si připravuju palce :wink:
30. júl 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holči,krom léků,stojí vás to IUI něco?Po nás chtějí 2000Kč :confused:
30. júl 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahojky, mě nestálo..a nestál mě ani Pregnyl ..injekce předtím , a utrogestan jen 58 kč..
30. júl 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Ahojky,jj,já dostala Clostík(tam je doplatek minimální a na Pregnyl taky)ale za samotnej zákrok máme platit 2000Kč,ale četla jsem ,že v každém CARU je to jiný.Každopádne tenhle máme za rohem,kdybychom museli do Prahy,ty 2000tis.bychom zase nechali minimálně za naftu,takže je to jedno :wink:
30. júl 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 jo to ...a kam chodíš ? já do gennetu v Praze...a to IUičko 3x proplácí pojištovna
30. júl 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 já do Gennetu v Liberci :confused: to je divný,to by mělo být stejný :confused: a nebo to nechápu :grinning: já se ptala mudr a ta říkala 2000Kč...to mě jako zpětně pak proplatí pojišťovna?Nebo jsem z toho jelen teda :sweat_smile:
30. júl 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 no tak to je teda divný..a co máš za pojištovnu jestli třeba oni s touhle pojištovnou nemají smlouvu
30. júl 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 mám VZP,což mě právě přijde,že by mělo být ok :confused: a nebo si p.doktorka neuvědomila,že jdu na 1.IUI?To je asi blbost :sweat_smile:
30. júl 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ted koukala na ceník a tam píšou, že samoplátci a ti co mají pojištovnu , která nemá s nima smlouva platí 2000 KČ..TAK TO JE DIVNÝ..
http://www.gennet.cz/sqlcache/liberec-1-4-2011.pdf
30. júl 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde to tam se na ty stránky kdyžtak jukni sama..www.gennet.cz a najedeš na úhrady služeb a vybereš si Liberec
30. júl 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ahojky,jj,já už koukala minule a Liberec i Praha to má stejný,pro samoplátce je to 2000Kč,ale to já nejsem a mám všeobecnou zdrav.pojišťovnu,tak si myslim,že ta to nasmlouvaný určitě má :confused: no uvidíme,jen se informuju,2000Kč není zas taková pálka :slight_smile:
31. júl 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Ovulační testy jsem si chvíli dělala - hned ráno než jsem šla do práce a pak jsem zjistila, že by se to mělo dělat až odpoledne a že je lepší před tim asi hodinu nepít nebo jak to je, tak jsem se na to vyprdla a testy mám ve skříni. :grinning: Ale z krve mi vyšlo, že ovulku mám a co mi dělali i ultrazvuky před laparkou, tak tam mi ovulku taky potvrdili.Ale věřím tomu, že jsem jí některý měsíc neměla, jelikož jsem měla problémy s MS a kolikrát jsem musela na vyvolávačku....,tak doktor říkal, že by to mohlo znament, že ten měsíc byl problém s ovulací.A ty si ovu testy děláš? No, jsem zvědavá, jak to celý dopadne a co nás čeká. :confused: A taky jsem zvědavá, kolik budeme za IUI platit my, protože na ceníku v centru byly napsané 3 částky za IUI ale moc jsem to tam zatím nezkoumala ale nejvíc tam bylo napsané 4600. :unamused: a nejmíň asi 1700.
31. júl 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek to je zajímavý, že to je všude různý
31. júl 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok