• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@montysek jj,já ovutestim skoro každej měsíc a krásně mě to ukazeje,těď naposled potvrzená ovu i z utz :slight_smile: koukám,že je to opravdu s tím placením všude různý :confused:
31. júl 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :slight_smile:
holči,která jste už byla na IUI,můžete mě prosím popsat ten den,kdy vám IUI dělali?Jak to zhruba probíhalo?Pořád se mě honí hlavou různý scénáře,tak ať mám aspoň trochu představu :sweat_smile: děkuju :slight_smile:
1. aug 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 přišla jsem tam, během 5 minut mi to tam doktorka zavedla, 5 min. jsem tam ležela a pak jsem šla domů. bylo to nepříjemné ale dalo se to :slight_smile:
1. aug 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
vôbec sa nemas coho bat, mna to vobec nebolelo, prijemne nie je ziadne vysetreniue u gynekologa, samotne IUI nie je nic, to cakanie je ovela horsie........
1. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jo jo, plně souhlasím, i když mě to trochu bolelo, a pak jsem trochu špinila.
1. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuju moc,takže je to bez narkózy? :sweat_smile: jj,věřím,že to čekání je hrůza,každý čekání na ms,která není vítaná je těžký :unamused:
1. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 A to si děláš ty testy teda někdy odpoledne a moc nepiješ nebo jak? Já měla pocit, že tam vidím furt dvě čárky a pak zas nic... :grinning: ale taky jsem to dělala hned ráno, což je asi blbě. Jj,inseminace je bez narkozy-neboj se nic. :slight_smile:
@fori To mě překvapuje, že Tě to bolelo, většinou holky říkají, že je to jako obyčejný vyšetření. :confused:
1. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak držím palečky..at jsi z toho těhule :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lera1 přesně tak jak fori ...ale mě to zas tak nepříjemné nepřišlo :slight_smile: fakt z pár minut hotovo..já to poprvé vůbec nepostřehla :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montysek jako u mě, to bylo hrozně nepřijemný , rozhodně horší než běžné vyšetření. Sama doktorka říkala, že ten katetr je ostrý a já uplně cítila jak to tam zajíždí. trochu to bolelo. ale jinak v pohodě. příšte jdu do toho znova. :slight_smile:
1. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Mě IUI nebolelo ani trochu. Já jsem dokonce ani necítila, že tam ten katetr dává :wink:.
1. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montysek já si je dělám kolem 12,13h a 2h před tím moc nepiju.A mám většinou 2 uplně pozitivní testy 2 dny.Zkoušela jsem BT,ale ovu testy jsou pro mě pohodlnější :slight_smile:
jéé,tak to je fakt šup hup a je to :wink:
@fori snad žádný příště nebude a zadaří se teď,držim palce :wink:
1. aug 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky moje IUI bylo taky uplne v pohode, proste jen zrcadlo a pak ten katetr skoro necitite, je to prezitelne bez ujmy :wink:
ahoj holky...mé první IUI bylo spíš nepříjemné, takový tlak, ale bylo to jen pár vteřin, pak přes mě dali prostěradlo a ležela jsem tam 20 minut a pak hurá do práce. Drobet jsem po tom špinila, ale druhý den nic, zhruba 3-4 dny od iui mi nebylo dobře, bolesti v podbříšku, 4 tý den i průjem a pátý den už naprosto ok, dnes je to 6 dní a také dobrý, nic mi není. Čekání je opravdu horší :wink:
@leeena_4 :grinning: tak to ráda slyšim a ještě dodatečně gratuluju k těhulkování,je dobré vědět,že se IUI podaří :wink: dává nám to ostatním naději :wink:
1. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lera1 děkuju, však já myslím, že i tady už to zase někomu musí vyjít :dizzy_face: :wink:
1. aug 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j tak držim palečky!!! :wink:
a měli jste nějaký omezení po IUI,nebo jste třeba víc odpočívali?
1. aug 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
ja som počula, že sa nemá robiť horúci kúpeľ nič extra namáhavé, inak všetko ako predtým - dokonca sa tu odporúča ešte to do 48 hodín doma poistiť.........
1. aug 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som dostala ms normálne na tretí deň po vysadení utroša - takže sa chystám na dalšie IUI tento mesiac - teda okolo 14, ale to je víkend, tak neviem, či funguju ISCARE aj cez víkend....vie to niekto?
1. aug 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahoj, to som sa chcela už dávnejšie spýtať či aj vám kázali mať pohlavný styk po IUI? Nám povedali že ešte v ten večer, lebo že keď premývajú spermie odplavia nejaké dôležité látky, ktoré tam treba dodať prirodzenou cestou ???
1. aug 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 mňa IUI nebolelo vôbec, ani som nevedela kedy mi to zaviedol doktor, ten stres a strach predtým bol zbytočný, tento krát už sa báť nebudem vôbec - čakanie na výsledok je otras, teda ked je iba 1 / - ked su dve sa hádam dozvieme čoskoro :slight_smile:
1. aug 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
mne to nepovadali, skoro nic mi nepovedali, to som sa docitala, ale my sme to nepoistili,
ale aj tak, kto vie či by to vyšlo...fakt to čakanie je desné, potom to sklamanie.....sa vždy cítim úplne neschopná....to ma ozaj nenapadlo, že toto budem musieť zažívať.....
1. aug 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ktoré už máte za sebou IUI, chcela by som sa opýtať som 10 DPO, 22DC a mám od dnes také bolesti podbruška ako by mala prísť mrcha, aj pocity tomu nasvedčujú, nemôže utrogestan urýchliť ms ? Inak cyklus mám pravidelný 28,29 dní, tak som trošku zaskočená ešte nikdy predtým som utroš nebrala. Dík za odpoveď.
1. aug 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
ahoj, nie som odborník, ale utroš ma opačný efekt....možno je to dobré znamenie, dufam a drzím palce
1. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no bodaj by :wink: v stredu chcem testnúť, ak ma ms nepredbehne :slight_smile:
1. aug 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no teraz študujem príbalový leták a že nežádoucí účinky: "Zkrácení cyklu nebo intermenstruační krvácení. V tomto případě je třeba posunout začátek terapie na pozdější den cyklu (např. na místo 17. dne začít léčbu až 19. den). Tyto příhody mívají obvykle původ v předávkování. " Dúfam, že toto nebude môj prípad :angry:
1. aug 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
baby tu mali ozaj opacny problem, este aj niekolko dní po vysadeni cakaju na ms.......... :wink:
1. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ok, dík, uvidím čo z toho bude :wink:
1. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa
ja som brala 6 denne -vysadila som a o tri dni prisla ms
1. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja viem, rozumiem ti, keď sa to nepodarí je ťažké nájsť v sebe silu znovu bojovať, ja si ale stále hovorím, že dnes je veľmi málo párov, ktoré chcú mať deti a nepodarí sa im ich mať vôbec, takže musíme dúfať, jedna znáíma otehotnela na 10 IUI, dá sa snáď prežiť aj IVF ked je treba, držím ti palce a prajem chuť do ďalšieho snaženia. Mne aj velmi pomáha ked iné baby píšu o sebe sem, je to podpora, že v tom nie som sama a ako leeena napísala už sa to tu musí zase niekomu raz podariť!!! :slight_smile:
1. aug 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok