• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dobre ranko :slight_smile:
3. aug 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
ahoj, čo nové, ako sa cítiš?? mas 6. den, že?
3. aug 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jojo mám,ale nijak extra se necítím...z toho utrogestanu jsem akorát trošku unavená...jinak nic...takže obávám se ,že asi se zas nezadařilo :frowning2:
3. aug 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
pockaj este je skoro, drzim silno place, ja uz by som chcela dalsie IUI, neviem sa dockat...
3. aug 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 to nemůžeš vědet , já byla přesně před týdnem...... teda taky nic zatím jako nepocituji, ale je brzo, uvidíme........ :slight_smile:
3. aug 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa já vím, že je ještě brzo, a ty máš za sebou kolik IUiček...no mi když se nezadaří tohle tak pak půjdem do IVF...no nejsem už nejmladší 35 let..
3. aug 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jo jasně uvidíme :slight_smile:
3. aug 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori
@tinara23
@kive76
Babulky držím vám palce!! :slight_smile: Ja idem na IUI v sobotu, včera som bola v CAR
3. aug 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak též držím palečky :slight_smile:
3. aug 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
mam za sebou jedno IUI, vyse rok snazenia a deti este nemam ziadne :frowning2:
3. aug 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76
a 32 rokov
3. aug 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
drzím palce :slight_smile: , kazdu chvilu niekto ide na IUI, to je super
3. aug 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,všem čekajícím na IUI i už po IUI držim palce,já ještě termín nevim,čekám teprve na ms a pak hned 1DC volám do caru.Ale v srpnu to bude určitě :wink: Jinak my se snažíme rok a teď v září mě bude 31 a jdu na 1.IUI :slight_smile:
3. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 já nám taky všem držím palečky. jinak mě je 28, zatím to moc neřeším, ale je mi to líto kvůli příteli, tomu bude ted v listipadu 35 a říkal, že by měl nerad 1 dítě ve 40, tak proto chodíme do caru.
3. aug 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky můžu mít dotázek?
jsme před IUI. dneska jsem 10DC. a byla jsem na kontrolním UZ, jak jsem zareagovala na Clostík.
Jeden folíik se tam našel 17mm..jen prý sliznice je nízká 5mm.
Podle dr bude ovulka v sobotu. ale že by mě stímhle do toho nepustil!!
tak by prý počkal na další cyklus..ale mě už se zase čekat nechce..to je pořád počkejte počkejte...
tak jsem ho dá se říct ukacela na další utrz v pátek tj. můj 12DC..tak snad sliznice stoupne..
jak jste na tom byly vy????
od dr jsem odcházela v slzách.. :frowning2:
3. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska Ahojky, já měla ve čtvrtek folikul 17,5 mm a sliznici asi 10mm a na IUI jsem šla v pondělí dopoledne. Ona ta sliznice je důležitá a bohužel Clostilbegyt zapříčiňuje její nízký růst :frowning2:. Držím pěsti, ať ještě doroste, ale 5mm je opravdu bohužel málo, ono by se to mimiko nemělo kde uhnízdit :frowning2:. Hodně štěstí
3. aug 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :frowning2: jsem z toho špatná hlavně z té sliznice..mohla by dorůst..teda jestli je to možné... :frowning2:
3. aug 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska jak rika leena, to je asi malo...me dala doktorka na stimulaci injekce Merional...na Clostik jsem sice reagovala dobre (tri "prirozene" pokusy), ale i tak rikala, ze si chce byt jista, ze ty injekce zajisti kvalitnejsi rust sliznice...tak se zkus dr. zeptat na tuhle moznost.
3. aug 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska..musi se o ne tedy zadat na pojistovnu...ale to je spis formalita.
3. aug 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska možné to je, ale raději na to nespoléhej :-/
3. aug 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, já taky stimulovala injekcema a sliznici jsem měla krásnou. Ten clostík je na tohle hajzl.
3. aug 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj platily jste za IUI, prý se v některých CARech platí, nevim pro jaký se rozhodnout v Praze.
3. aug 2011 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4@snazilka14 IUI teprve čeká a clostík budu brát poprvé,čtu tady o problému s nízkou sliznicí,je prý na to dobré pít kontryhel,co myslíte?Má to nějaký smysl?Nebo je lepší říct rovnou o ty injekce
:confused:
3. aug 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahoj, můj případ si můžeš přečíst pár komentářů nahoru..kontryhel piju..a k níčemu mi není... dneska jsem si ho ale navýšila..pila jsem jeden hrnek denně tak ted jsem si udělala druhej kotel... :wink:
3. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ja nasadila Kotvicnikove kapky, je to silnejsi nez caj, ale neprodavaji se v lekarne, nekde v prodejnach se zdravou vyzivou nebo na netu - ja mela od teto firmy
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/page-3-15/284-Kotvicnik-pozemni.html
pak jsem mela sliznici vzdy lepsi, ale se stimulacnima injekcama uz pak nebyl problem, problem je kdyz mas Clostik, ten ten rust brzdi....takze pokud mas normalne problem se sliznici a nasadi clostik, muzes cekat jeste zhorseni.....
nekdo doporucuje materi kasicku, to se da koupit v lekarne, myslim jako tabletky...
3. aug 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavlinka83 ahoj... já jsem v Caru IRMG v Karlových Varech a včera 1.IUI a platila jsem 1500,- ;)
4. aug 2011 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no vidíš, to mě dr. vůbec ohledně sliznice nic neříkala, jen, že jsem měla ten folikul 18mm.
4. aug 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavlinka83 ahojky, já byla v gennetu a už na druhém IUIčku a neplatila jsem...ani za injekci Pregnylu, akorát jsem doplácela za utrogestan 58 kč...ale bylo to za dvě krabičky po 30 ks..
4. aug 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska to mi je moc ľúto, ale ja som mala rovnaký problém a Dr. mi predpísal estrimax aby sliznica rýchlo rástla, skús tam zavolať a opýtať sa na to
4. aug 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas IUI nepreplaca poistovna, ja platim 75 € plus lieky, ak by to vyslo, kaslat na to, ale ak to clovek niekolko krat opakuje a nic, je nielen depka, ale aj je človek lahší o pár euro.
4. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok