• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte babule, takže testovala som dnes 13DPO a testík je negatívny :frowning2: myslím, že už by tam bol nejaký náznak, takže ideme do druhého kola IUI.
4. aug 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no já problém se sliznicí nikdy neměla,naopak si pamatuju,že mě doktor při normálních kontrolách říkal,že sliznici mám pěkně narostlo,no ale to jsem ještě nebrala ten clostík.Tak uvidíme,co bude na 1.utz,kontryhel budu taky pít 2x denně a juknu na ten Kotvičník :wink:
@kive76 zítra držim palce! :wink:
4. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 :frowning2: to je mi líto...ale třeba ještě zítra druhá čárka vykoukne :wink:
4. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 já jsem ten kontryhel pila skoro 3 měsíce a nepomohl mi vůbec. Navíc v CARu mi řekli, že k hormonům rozhodně né žádné bylinky - nikdo neví, jaký opravdu účinek to má.
@kive76 tak asi byla sliznice v pořádku :wink:
4. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no a šup,další názor :wink: tak čaj zavírám a uvidíme na 1.utz :wink:
4. aug 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Já jsem se na to v CARu ptala, protože jsem taky měla problém se sliznicí a říkal bylinky ano, ale když nejíte hormony, obojí dohromady může fungovat spolu, i proti sobě. Ale pokud jsi se sliznicí neměla problémy, určitě to bude i s clostíkem dobré :wink:
4. aug 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
@leeena_4 presne toto som aj ja niekde čítala, že nikdy nekombinovať bylinky s rôznymi hormonmi, tabletkami, ktoré napomáhajú k otehotneniu.
4. aug 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @tinara23 děkuju za radu,budu teda raději jen clostíkovat a snad bude sliznice ok,když byla vždy v pohodě
:wink:
4. aug 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno holky, opět nastávají bolesti podbříška, jsem dnes 9 dní od IUI...je to hrozné, to čekání...ale mám dobrý pocit, takže doufám, že je to dobré znamení a dobře to dopadne :grinning: jak jste na tom vy holky? které čekáte...a kdy máte v plánu testovat?
4. aug 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 To je mi líto :-/. Kolikáté IUI to bylo? Drž se a věř, že se dočkáš a pak budou všechny neúspěchy a čekání zapomenuty :wink: :dizzy_face:
4. aug 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zatiaľ iba prvé, ale ja to zatiaľ beriem športovo. Ja pôjdem ešte na jedno a ak nič tak potom IVF.
4. aug 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 to je moc dobře, že to bereš sportovně :wink:. A pokud se cítíš po druhém IUI na IVF, tak proč ne, je to na každém :wink:. Ale přeju, ať na to nedojde :slight_smile:
4. aug 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
jáááj, keby som to aj ja vedela brat sportovo......u niekoho sa to ukaze az neskor, z krvi by to bolo 100%, mne ked volali z CARu, ze to nevyslo, pytala som sa jej, ci si je ista??? proste som to nechcela pocut.....musela ma ubezpecovat, ze to urcite nevyslo....
4. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
aky to bol pocit, ked si zistila, ze sa to podarilo, ja si to ani neviem predstavit, je to taka radost, ako si to clovek predstavuje, alebo vacsia....alebo? :dizzy_face: som rada, ze si tu - zivy dokaz, ze je to mozne
4. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa vůbec ne taková radost, jak si člověk představuje. Chvilku tomu nevěříš, chvilku se hezky raduješ, ale pak začneš mít hrozný strach, aby jsi o to čerstvě nabité štěstí nepřišla dřív, než se naděješ. Takže strach i těšení se na první kontrolu, pak jestli bude srdíčko, pak jestli bude v pořádku screening. Prostě zatím spíš obavy, než radost. Takové zvláštní období: koktejl radosti a strachu - chvilku převažuje jedno, chvilku druhé. Ale tuším, že časem bude radost vyhrávat :wink:. Já jsem si vždycky myslela, že se zblázním radostí, ale když se člověk tak dlouho snaží, moc dobře si uvědomuje rizika a dlouho se bojí uvěřit, že se to opravdu povedlo, zvláštní :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 taky si pořád představuju,jak se zblázním radostí,až to vyjde,ale každá těhulka,co neměla tu cestu k mímu lehkou popisuje to co Ty :slight_smile: Každopádně přes veškerý strach to musí být nádhera,hladit si bříško a vědět,že tam roste malinkatej človíček :dizzy_face:
4. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 já tohle zažívám na ultrazvuku a tak den dva po něm, pak zas přijdou ty obavy a radši si na to nezvykám. Ale když na tom utz vidíš, že "něco" co má 1,5 cm má možičky a ručičky a buší mu srdíčko, tak ti to přijde fakt neuvěřitelné, že to máš v sobě :grinning:. Ono to bude to krásné hlavně, až se začne hýbat a dávat o sobě vědět, až ho ucítím :wink:. Zatím je to takové období, kdy se ještě bojím něco kupovat, není vidět, že jsem těhotná, ale už nesmím pivo, kafe a spoustu dalších věcí :grinning:
4. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 je to divný.. celý těhotenství je vlastně jeden velkej strach a přitom obrovská radost.... :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahojky to je mi líto......já posledně taky zkoušela 13den a taky nic
..babule je moc pěkný oslovení :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 zítra? no iuičko jsem měla 29. 7. to je ještě brzo na zkoušení podle mě...
4. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion já se obávám, že nejen těhotenství :grinning:. Od nalezení // to bude až na doživotí, strach o děti, o to jestli jedí, jestli je nic nebolíl, jestli se správně vyvíjí, jestli se jim líbí ve školce, jde jim to ve škole, jakých se chytí kamarádů, s kým budou chodit..... :grinning: :grinning: nekonečný příběh to je :grinning:
4. aug 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j to je fajn, že máš dobrý pocit.. :slight_smile: já budu zkoušet asi až 13. nebo 14.den...byla jsem 29.7...
4. aug 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jsem na hniličku :sweat_smile: 1,5cm života a už to vypadá jako člóbrdíček :dizzy_face: stejně je to zázrak :wink:
4. aug 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kive76 jéé,promiň :sweat_smile: já neumim počítát...to je ještě opravdu brzo,ale i tak držim palce :wink:
4. aug 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 nic se neděje...hned jsem v ten moment přemejšlela o tom, co se má zítra stát :slight_smile: a že o tom nevím..hi,hi.
4. aug 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 je to zázrak, fakt jo, dodneška to nechápu, jak tomu malýmu pinďovi může tlouct srdce :dizzy_face:
4. aug 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 já chtěla taky pít ten kontryhel ale plno holek mě od něj odradilo. ale zase někomu pomohl no...
4. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4

aj tak ma stve, ze ista cast nasho obyvatelstva v CZ aj v SK fajci , pije a vsetko mozne, o deti sa nestrachuje, ani ako ich uzivi a ma plno zdravých detí, síce blbých - ale zdravých :slight_smile: - ktore potom mozeme vsetci spolocne zivit - to je ironia, sakra
4. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já ho teda taky začla pít, ale od středy...tak hneček nebo dva . denně..
4. aug 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
je to zazrak a neboj, vsetko bude urcite OK
4. aug 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok