• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa jojo, tohle mě taky nikdy nepřestane štvát, že spoustu "smažek" a dalších nezodpovědnýchlidí má dětí kopici a člověk, který může tomu dítěti dát všechno, co potřebuje, má prázdnou náruč. Ale ona prázdná nezůstane :wink:
@kajkusa děkuju :dizzy_face:
4. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 :sweat_smile: jsem Tě omylem takhle vyjukala.A jsi v Gennetu spokojená?Já chodim taky do Gennetu,ale do Liberce :slight_smile:
@leeena_4 to taky nechápu,ale strašně se na to těšim,až ten zázrak uvidim :dizzy_face:
@fori no já ho sem tam pila,ale ted s tím clostíkem teda nebudu,ať nemíchám pátý přes devátý :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 jo, ale pokud se tohle druhé iuičko nezadaří..tak pak musíme na IVF přejít do Motola...protože přítel kdysi dávno...to jsme se ještě neznali...prodělal žloutenku typu B a C a i když už je dávno vyléčenej..tak to pořád prý ještě zůstává v těle...a v Gennetu na infekčnost nemají uzpůsobené laboratoře, ale v Motole jo..že ty spermie snad nějak před tím IVF upravujou víc než před IUičkem...a tady to nejde..na to je specializovanej Motol...
4. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 já asi taky až po 14ti dnech,.... takže už ve středu :wink:
4. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j a kive 76

dzíííím palce a vobec vam nezavidim týchto pár dní pred výsledkom, zelam vela síl
4. aug 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j já jsem 8 den po IUI a nejradči bych se otestovala, ale prdím na to. občas mě píchne v podbřišku a je mi na zvracení, ale to mám po tom Duphastonu. nic zvláštního prostě nepozoruju. chtěla bych se testovat tak v neděli to budu 11 den po IUI ale to je asi brzo co??
4. aug 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori i když ty by jsi vlastně mohla už ted...ono se říká, že pokud by jsi si předtím píchala ten Pregnyl, že může být v těle do 10 dnů, ale já pokud si dobře vzpomínám..tak ty jsi nepíchala.. :slight_smile: vid...normálně se mám dojem, říká 13-14. den...taky už nemůžu vydržet :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori je zajímavý, že poprvé když jsem byla po tom IUičku, když jsem brala ten utrogestan, tak mě taky tu a tam píchalo v podbřišku, i tu a tam pobolívalo břicho, nebo takovej nějakej divnej tlak.,bylo mi tak nějak divně, na zvracení, často bolela hlava...a ted po tom druhém to nemám./možná si už tělo na to zvyklo /.nebo možná ještě brzo , nebo jestli když popíjím průběžně ten čaj kontryhelovej, takže tím se to tak nějak projevuje u mě ..že tyhle příznaky nemám..no nevím...
4. aug 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já testovala až 13 DPO. Ten jedenáctý může být brzo, když bude test bílý, není nic ztraceno a stejně nebudeš vědět na čem jsi, ale uvidíš, jak se budeš cítit :wink:
4. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ne pregnyl jsem neměla, no v neděli to zkusím a uvidím, já měla pregnyl minulý měsíc na to DS a 10 den jsem si pak udělala test a byl negativní, // jsem po pregynylu už neměla. Jinak já jsem na ten Duphaston nezvykla, jím ho takhle už 4 měsíce a je mi vlastně celý mesíc špatne. Začíná to týdem před ms, pak bolesti břicha , pak mám chvilku klid cca 6 dní a pak začínám s duphastonem. :slight_smile: :slight_smile: už mi to připadá i normální, že je mi pořád blbě. nevím co budu dělat až mi bude dobře.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no a před // máš strach aby se to vůbec kdy povedlo... takže ve chvíli kdy se rozhodne člověk pro dítě, tak se začne bát :D krásné vyhlídky... :slight_smile:)) ještě že to ty děti umí všecko vynahradit :slight_smile:
4. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 Děkuji taky uvažuji o Gennetu Praha, jsi tam spokojená?
4. aug 2011 o 15:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ráno,tak jsem začala dneska špinit(poslední pokus bez CARU bohužel nevyšel :frowning2: ) a potřebovala bych poradit.Ms do večera určitě dorazí,mám na 1DC volat do CARU,ale zítra je sobota,tak mám volat dnes,nebo až v pondělí?A mám se objednat na 9-10-11DC na utz,ale to vychází zrovna na sobotu a neděli a to v caru nejsou,takže myslíte,že mě posunou utz?
5. aug 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Ahoj, víš kolikátý den míváš ovulku?
5. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no ted jsem jí měla 20DC takže vždycky tak 18,19,20DC,jak kterej měsíc.
5. aug 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Tak to ti určitě stačí jít na UZ až to pondělí.
5. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1, pokud bys měla začít se stimulací na IUI (máte-li schválené pojišťovnou), měla bys tam jít ještě dnes. Jinak si tam zavolej a domluv se, co dál...
5. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak supr,já si jen říkala,že když budu brát poprvé Clostík,aby to třeba nějak neurychlil a nebyli folíci dřív :wink:
5. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laola ano,jdeme na IUI a mám 1DC volat do Caru a 3DC začít brát clostík.
5. aug 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si tam zavolej, mně to taky vždycky vycházelo tak blbě na víkend...
5. aug 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laola jj,odpoledne si tam cinknu :wink:
5. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 Aha, pokud to máš se stimulací, tak to si raději zavolej, já měla IUI bez stimulky...
5. aug 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no já právě řešila,jestli mám volat dneska,když zatím jen špinim a 1DC budu až zejtra,nebo mám volat až v pondělí...ale ono je to asi jedno,ne?V papírech mám psaný,že mám jít 9,10,11DC na utz,tak to je asi hlavní(ale vychází to na víkend)nevadí,oni už to se mnou nějak zkoulej :grinning:
5. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem byla dnes na druhým kr.odběru a kontrol.ultrazvuku a nemám tam ani 1 folík. :frowning2: Takže budu čekat na další MS a budu si píchat nějaké injekce do břicha - mě z toho asi klepne. :unamused: :grinning: Máte s tím některá zkušenost? Bylo Vám po nich třeba špatně...?
5. aug 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, já jsem brala clostil a nenarostlo mi po něm vůbec nic (když nepočítám tu cystu :grinning:). Pak jsem si píchala jeden měsíc 25 jednotek Puregonu do bříška a taky nic, ale další měsíc 75 jednotek a narostli mi 3 folíci a bylo 1. IUI, které vyšlo :wink:. Tak nevěš hlavu, určitě bude dobře a injekce nemají ani tolik vedlejších účinků, jako clostil (ten snižuje sliznici) a nebylo mi po nich vůbec nic :wink: Držím pěsti :wink:
5. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky,dneska jsem byla na dalším UZ smířená s tím,že tenhle cyklus je ztracenej (kvůli té sliznici)
A jen jsem slyšela doktora,že to vypadá moc dobře..:slight_smile:
Ve středu jsem měla jen jeden folík a to 17mm na pravé straně.. a mini folíky na levé..
a dneska jsem měla na levé straně 14mm folík a na té pravé 18mm..
sliznice vyrostla..prý kdyby mi to měl říct přísně tak je 7mm..
ale že do pondělí je času dost..takže v pondělí se jde na IUI :slight_smile: jsem tak štastná..a takovej šutr co mi spadnul ze srdce...
akorát zítra si mam píchnout Pregnyl..a to jsem zvědavá jak to přítel zvládne..takže asi pojedem za dr..
5. aug 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska tak paráda :wink: :dizzy_face:
5. aug 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ani jsem v to nevěřila... :slight_smile:
5. aug 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska já to měla taky tak, před tím IUI. Jeden doktor mi dokonce řekl, že když v pondělí nic nebude, půjdu na laparoskopii a tenhle cyklus IUI nebude, tak jsem se a pondělek objednala k jiné doktorce, ta zvýšila dávky, a další pondělí bylo to úspěšné IUI :slight_smile:. Taky jsem byla překvapená a šťastná jako blázen, užívej si to :slight_smile:
5. aug 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok