• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 :slight_smile: už jen aby to vyšlo... :-/.. ale ted mě spíš trápíí ten Pregnyl...jak si ho píchnout..mam problémy s injekcema..(díky zažitku z nemocnice z dětství) a přítel si není jistej jestli to správně píchne..sice nam to vysvětlovali.ale pořád mi říka,že se bojí aby mi nic neudělal..a přitom nejsem hubenoura..ale mam špíček:D)))) tka ho utěšuju...:D
5. aug 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Děkuju za info, tak jsem na to zvědavá.... :slight_smile:
5. aug 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska to zvládne, musí. Můj to taky zvládnu a u první injekce byl nejitý :wink:
5. aug 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 snad jo.musí :wink: sama si to nepíchnu..na to nemam :confounded:
5. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinnuska já taky na to neměla, ale manžel to zvládnu a tvůj to taky zvládne :wink:
5. aug 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babizne, mna caka IUI poprve! ... po 2 rokoch snazenia. Ja mam vsetky testy ok, i priechodnost vajcovodov, ale manzel ma len 10% spermikov nazive.... necakam ze IUI vyjde, ked to tak citam, ako sa vam darilo a nedarilo, nedavam tomu velmi sancu, ale aspon mam pocit ze niekam pomaly kracame....
Je tu vobec nejaka sanca na uspech, s 10% spermikmi?
5. aug 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drž sa, ja som to zvládla dnes tiež 1x... bolo to celé divné, ako prebehlo to fajn, len mi to prišlo divné keď som tam ležala, kukala na lampy a okolo mna 3 baby a že idem otehotnieť :slight_smile: My sme obaja v pohode až na moje polycyst. vajecniky...a nizky progesteron... no dnes som dostala zasobu 3 skatuliek ktorý mám užívať do krvneho testu...
5. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak sme vcera absolvovali 2 IUI, potom ma cely den bolelo brucho, dnes trochu, ale kedže je víkend dala som si kludovy režim - dúfam že to bolo príznakom ovulky. Dnes som si rano dala prvy krat utrogenstan, ked sa zavedie do vaginy kolko treba ležať, tak 20 min je dosť? Cakatelky na vysledok sa netestili?
7. aug 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak Ahojky, a v ktorom centre si bola?
7. aug 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 v martine v heliose
7. aug 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak Aha, ja len náhodou, či nie v BA v ISCARE, bo ja tam bola včera na kontrole. :slight_smile:
A možno IUI tento utorok.
Tak držím palce, nech o 2 týždne sú krásne //. :dizzy_face:
7. aug 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ja som vobec netusila, ze po utrogestane sa musi lezat, ozaj sa musi??
@janula123
ahoj , ja idem asi na druhe IUI, lebo prve nevyslo - v stredu idem na kontrolu a v nedelu , alebo pondelok podla mojich vypoctov by som mala ist, co ti zistila na kontrole?
8. aug 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holky...tak co, už jste někdo testoval? Já jsem ještě nenašla odvahu :slight_smile:
8. aug 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j
dobre ranko, ak by vam to vyslo, krasne by sa zacal tento tyzden :slight_smile:
ale ja som sa tiez bala testovat.............
8. aug 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123
mas pochybnosti o tom centre?
8. aug 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j ráno jsem si koupila testíky, tak to zkusím dneska a zítra ráno. se bojíím...... :slight_smile:
8. aug 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori nechme to na zítra :sunglasses:
8. aug 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j to nevydržíííííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j kdy jsi byla na IUI?
8. aug 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori 25.7 pregnyl a 26.7. IUI a ty den po mně, že?
8. aug 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@vera_j

drzíím palce...., ale zajtra idem na sluzobku - tak nebudem vediet ako to dopadlo...
8. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j jo jo, já byla 27.7. dneska máme s přítelem, výročí 2 roky. tak moc bych si přála mu to říct, že se nám to povedlo. večer jdeme na večeři....... to by bylo tak hezké..... chjoooo. jsem vlastne 12 den po IUI, stejně je na testování asi brzo ne??
8. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori je to brzy, ale když máte to výročí, to tě chápu, ale zase aby si nebyla na výročí zklamaná...to už je rozhodnutí jen na tobě...já už jsem si několikrát říkala, tak teď jsou vánoce, tak to by bylo fajn oznámit těhotenství...pak narozeniny, výročí atd...no a nic z toho :unamused:
8. aug 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa já si ho udělám během dopoledne, dám vám vědet :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j pokud to nevyjde tak to zklamaná budu to je jasné, ale svět se nezboří, půjdu na 2,3, i na 4 IUI. a dnesní večeři si krásně užijem. ale ten testík dneska prostě udělám, a druhý zítra ráno :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak budem čekat na výsledek :wink:
8. aug 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
dnes ma aj moj sef dvojrocne vyrocie, ale od svadby, tak si zobral dovolenku ....to je nahoda,
ja odkedy sa pokusame, neviem sa tesit z nicoho, viem, ze je to zle a chcela by som to zmenit, lebo ma to ničí....
mam pocit, ze uz mi na nicom inom nezalezi....
8. aug 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to nesmíš tak brát :slight_smile: :slight_smile: já se tomu nehci a nesmím podat a žádná z nás. máme několik pokusů IUI a přinejhorším půjdem do IVF. neházej flintu do žita. já se na to snažím nemyslet a docela mi to behem měsíce jde. ale v době testování jsem nervozní jak blázen. určite nám to všem vyjde, chce to jen čas....... :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori

drzim palce, aj ked je mozno skoro, ale ak by bol pozitívny.......tak je to tutovka :wink:
8. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa děkuji, ale já sama tomu nevěřím. a hrozně se bojím.
8. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok