• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte, :wink:
ivv, ja som tiež po 1. IUI, dnes som 6deň.
jespera, držím palce
beruška, to mi je moc ľuto, neboj, nabuduce sa to podarí.ja sa tiež pripravujem na tuto správu. ja idem síce na krv buduci štvrtok ale mám také tušenie, že to bude negatívne. :unamused: , moj mozog sa na pozitívnu správu ani nepripravuje.
ja na ďalšie IUI pojdem asi až vo februári/únor/2009. :unamused: nebude mi to vychádzať časovo.
som niekde čítala, že veľke % úspešných IUI je na 2.krát. tak uvidíme, no nie? :wink:
3. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jste zlaté, já vám moc moc držím palečky ať vám to výjde, já si z toho skoro nic nedělám, myslím na druhý pokus a to by v tom byl čert aby to nevyšlo. :grinning:
Lusinko neboj určitě to výjde a když né tak je tady druhý pokus, a jak píšeš, to bývá uspěšnější než poprvé.
3. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby! konecne sa sen dostavam, nemam ani pri tomto pracovnom strese cas citat, ale drzim vsetkym palce. Ja konecne zajta zacitam brat tabletky Serophene, kde je ako ucinna latka Clomifen. Mam to na 5 dni a v 12.DC mam ist na kontrolu, ako mi folicky rastu. Mozno mi v ten den pichnu Pregnyl, ak budu dost velke. Tak uz sa tesim, ze sa to hybe :wink:

beruska - to je dobre, ze to takto beries, hlavne je, ze myslis pozitivne! :slight_smile:
3. dec 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Lusinka má pravda první IUI, bývá neuspěsné, ve vetšině případu klapne až to druhé,protože je tělo plné hormonů,hodně mých kamarádek to tak mělo, takže i já Beruško,to taky tak nějak beru,že z toho sejde a taky se modlím,aby mi druhá IUI, vyšla ještě do Vánoc.Chodím v Brně na Obilnák,chudaci lékaři jsou tam denně svátek,nesvátek,tak jsem si to tak zhruba spočítala a vyšlo mi to na Štedrý den,tak třeba to do 12h dělat budou,ale to nevím :frowning2: Rosienko,Tobě moc přeji,aby foličky,pěkně narostly. A stejně tak hodně trpělivosti Vám všem!Jednou se zadařit musí :grinning:
3. dec 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já jsem to taky tak počítala a mě by to vycházelo na 22. 12. tak snad to ještě stihnu, já chodím do Olomouce do Fertimedu, já doufám, že po tom clostíku mi tam taky něco naroste, to první IUI jsem nebrala nic.
Rosienko přeju hodně štěstí, ať foliky rostou.
3. dec 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,
mám za sebou 4IUI, v pátek jedu na další. Jsem bez stimulace, mám 1 folík a pěkně narostlou sliznici, dneska večer pícháme Pregnyl. Vzhledem k tomu, že se o mimi pokoušíme již hoooodně dlouho, po novém roce máme domluvené IVF. :wink:
3. dec 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dckami:slight_smile:, držím palce. Já píchala Pregnyl přesně před týdnem :grinning: .
3. dec 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
ja som bola na IUI 22.11. takze som 11. den po a uz som to nevydrzala a urobila som si testy - 2x a negativne tak uvidime, este pockam ak pride MS o vikendu tak mozno tiez zavolam na CAR ci mi urobia este jednu IUI do vianoc - ak nie tak si mozno dame pauzu - vidim ze manzel je uz z toho K.O. (a to to skusame ani nie rok). Ale brucho a prsia ma tiez boleli. Len mi je divne ze som nedostala ziaden lieky po IUI (a kazdy nieco dostal :O)) tak sa na to opytam gynekolozky. tak drzim vsetky palce nech nam to vyjde.
3. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjanka, mě dneska kámoška říkala, že jí se testy objevili až 16 den a je z oho už kluk:slight_smile:. Nevěš hlavu, to bude v pohodě, když ne ted, tak příště určitě. Hlavu vzůru, ujdělejte si klidné vánoce a uvidíš:slight_smile:
3. dec 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dckami, držím palce, my jsme se u prvního snažili 7 let a pak z ničeho nic byly//na testu a máme z toho skoro 3letého klučinu Matyáška, nevěš hlavu ono to jednou výjde.
Sjanko tobě taky držím palce, já jsem si taky vždycky říkala, že snad nikdy mít dítě nebudu a mám, no a teď ještě to druhé a budeme celá rodina, já, manža, syn, 2 psi a mimi...
3. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda, mohly byste mi prosím poradit, jak douho zůstává pregnyl v těle? Píchli mi ho 26.11., myslíte, že ještě účinkuje?
3. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tesinko,myslím, že 10 dní je v těle určitě.
3. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel, to je blbý, mám pozitivní test, takže bude asi falešně pozitivní co? No nic, aspoň vím, jaké to je tam mít // :grinning:
3. dec 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesinka niekde som počula,že na 100%je tam 5 dní,a kedy si bola na zákroku?
3. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika jsem 7 den po zákroku.
3. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem ti dávať falošné nádeje ,ale myslím si ,že ešte nie je absolutne nič stratené.
Hlavné je ,že nekrvácaš,držím veľmi palce a nevešaj ešte hlavu :grinning:
3. dec 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím, falešnou naději si nedávám, počítám s tím, že budeme opět bojovat dál, ale pocit je to krásný :slight_smile:
3. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím ti ,ja som tento pocit a potvrdené tehotenstvo mala už 7 razy,ale bohužiaľ dieťa mám iba jedno :frowning2: ,snažím sa o druhé a akosi to nejde
3. dec 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika: neboj, určitě se to brzo podaří, věř tomu. Strašně se mi líbí výrok jedné teď už těhulky, tady z MK, vždy když jsem měla špatnou náladu říkala, tesi, neboj brzy budeme všechny bruškaté, věř timu a bude to tak.

Takže vika, věř tomu a ono to tak bude, mimísek se tě teď už určitě při dalších // nepustí. :wink:
3. dec 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašne som verila tento posledný raz,lebo sme mali IVF s PIGD,ostatné tehotenstvá boli prirodzene,ale aj tak to nevyšlo,ja verím ,môj manžel rezignoval,aspoň nateraz,je to ešte čerstvé/sept./
3. dec 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je opravdu ještě hodně čerstvé, ale pozitivní přístup je velice důležitý. Držím ti palce, ať najdeš brzo // a mimísek , ať u tebe zůstane až do porodu. A věř, že to opravdu vyjde. :wink:
3. dec 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne aj tebe :grinning: ,je paradox,že najprv som sa snažila 10 rokov neotehotnieť a teraz sa snažím dalších desať otehotnieť,komické :grinning:
3. dec 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,znáte někoho komu iui pomohlo?
4. dec 2008 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
já mám známou, co byla v únoru na iui Pronatalu NOrd a má kránou holčinu, její 6 týdnů. Ale i na jiných diksudích MK najdeš plno holek, co čekají mimi po iui. Nesmíme to vzdávat. Šance jsou sice malé, to víme - 10-15% je fakt málo, ale třeba budeme mezi nima i my. :slight_smile:
4. dec 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesinka, pregnyl je v tele 7 dní, mám to od dr.

babenky,zajtra idem na krvičku, čítam že niekomu sa // ukázali az na 16 deň, takže tá moja / na 11. deň možno nebola definitívna...
Radšej toho však veľa neočakávam, aby som nebola veľmi sklamaná. Zajtra budem múdrejšia :wink:
pačko a držte sa
4. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajinko, držím ti všechny palečky, ať ti to výjde, budu na tebe myslet, neboj a pokud to náhodou nevýjde, jsou před náma všechny pokusy, já jsem to teď hodila za hlavu, zítra je mikuláš, jdeme na slavnostní rozsvěcení stromu do Opavy, takže myslím na jiné věci.Mějte se :slight_smile:
4. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Beruško, tak i já mám negativní test a už mě bolí břicho na menzes, tak jsem si taky pobrečela,zrovna ted,jak jsem na testu viděla jen jednu čárku.Tak ted hlavně,abych to co nejdřív dostala a rychle stihla IUI do Vánoc.A pak teda zvážím IVF,jestli by to pro mě při endometrioze nebylo nejlepší. Všem ostatním holkám tady moc přeji uspěšnost!!!
5. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No snad to do Vánoc ještě stihnem, ta mrcha né a né přijít. Chanel ty už jsi byla na krvi?No mě taky doktoři tlačí do IVF, ale moc se mi do toho nechce, říkam si, když už jedno dítě šlo přirozeně tak to druhé se snad taky povede.Nevěšme hlavu :wink:
5. dec 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berusko, nebyla, ještě ne,ale jsem ženská a vím,když na mě jde mrcha a ten test je negativní.A já už mám termín na MS.
5. dec 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berusko, já se toho IVF taky moc bojím,ale asi pro mě jiná šance není a jsme ženské,přece něco vydržíme!!! :grinning:
5. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok