• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 

@fori
poznam to velmi dobre, keby nevyslo - nevadi - ved ideme dalej :slight_smile: je nas tu dost v tej istej situacii,
neboj
8. aug 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak jsem si ho udělala a nic. pouze /. ale zkusím to ještě tak ve středu ráno. škoda :frowning2: ....... držím palce vám všem ostatním. :slight_smile:
8. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
ako som pisala, mozno este bude pozitivny a ked nie - ide sa dalej....
8. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
mne kazali az na 15. den a jedine z krvi...
8. aug 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa jooo, v pohodě, jen jsem to chtěla zkusit, když máme dneska to výročí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no...tak teď se mi nechce testovat vůbec...možná ještě počkám do středy :unamused:
8. aug 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
no kazdopadne si uzite to vyrocie, vela ludí je osamelých a nestastných, byt s niekym koho mas rada - to je rozhodne dovod na oslavu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j tak radči počkej, já budu dělat další taky radči až ve středu :slight_smile:
8. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 ďakujem moc, dúfam aj ja aj ked iba tak v kútiku duše viac sa neodvážim
8. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže babulky, som dnes 1DC, už som sa objednala na 2.IUI, 17.8. idem na sono :slight_smile:

všetkým čakateľkám na testík želám krásne // kolajničky :wink:
8. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prepacte,ze sa vam sem votriem,chcela by som sa spytat ci ste niektora podstupili IUI aj ked ste obidvaja v poriadku a proste sa dlhsi cas nedarilo.My sa snazime 7 mesiacov..ja ovulujem a hormony mam tiez v poriadku a mm ma tiez ok spermiogram.Viem,ze to este nie je dlho,ale gynekologicka mi povedala,ze ak sa este par mesiacov nebude darit a sme nedockavi,mame skusit IUI.aky je vas nazor?diky :slight_smile:
8. aug 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beuska1986
ahoj, vsetky sme to tu podstupili, nic to nie je, ozaj, tvoja gynekologicka ma pravdu, ale snad sa vam to dovtedy podari uplne prirodzene :slight_smile:
8. aug 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tohle je docela zajímavé..jukněte... http://www.vedomezenstvi.cz/seminare/jak-otehotnet-i/
8. aug 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa dakujem za odpoved :slight_smile: tiez dufam,ze nam IUI ani nebude treba,ale na druhej strane som dost nedockavy clovek :sweat_smile: Je pravda,ze sa da podstupit aj bez brania hormonov?
8. aug 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beuska1986
je to pravda, ani ja som nebrala, lebo normalne ovulujem, ale nejake hormony ti predsa len daju - injekciu 36 hodín pred IUI (kvoli nacasovaniu) a potom utrogestan (alebo nieco podobne) na udrzanie tehotenstva pre istotu, niekto berie hormony aj predtym (ak sú problémy s ovuláciou).
8. aug 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa aha,ale tak to je zasa minimum :slight_smile:

a posledna otazka a dam vam pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ktore centrum v Ba je na IUI najlepsie?Zijem sice mimo Sk,ale u nas by som sa asi citila lepsie :slight_smile:
8. aug 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beuska1986
ja ti neviem povedat ktore je najlepsie, lebo ja tiez len zacinam, ja si myslim, ze mozno v CZ su lepsi...
ja som v ISCARE v BA, este su nejake v Martine, potom este GIN FIV v BA, ale toto je taky jednoduchy zakrok, ze je to asi jedno
8. aug 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beuska1986
ked sa budes objednavat, chod na cca desiaty den cyklu, usetris si jednu navstevu :wink:
8. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa super dik za radu :slight_smile: Ak sa do decembra nezadari,asi si spravime s manzelikom vianocny darcek :grinning:
8. aug 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beuska1986

drzim palce, aby ste ho do decembra mali uz v brusku, aj tu vsetkým ostataním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky, ja som tretí den po IUI a stale ma pobolieva brucho. je to normálne??
8. aug 2011 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 já myslím že jo, taky mě pobolívalo
8. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ja som bola v sobotu, tiež ma odvtedy bolí
8. aug 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ja som bola v piatok. a kde si bola?? ja v Iscare MT.
8. aug 2011 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 mňa tiež pobolievalo, bolesť trošku začala ustupovať , tak 8 dní po IUI. Ja som cítila bolesť a také tlaky a častejšie som chodila cikať.
8. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori a teraz ťa ešte bolí?? ako sa teraz cítiš?? už si skúšala testík??
8. aug 2011 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ja som bola v Heliose v Martine
8. aug 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Ahojky.
V sobotu mal folík 15 mm (14.DC), to som mala už v sebe 4 injekcie FSH a dnes (16.DC) už nebol, praskol.
8. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
Ahojky, tak tento mesiac IUI nevyšlo, bo mi folík praskol.
8. aug 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Nie, nemám pochybnosti o centre, ja som veľmi spokojná s doki. :slight_smile:
8. aug 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok