• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa To naozaj, ja tiež k nej chodím.
teraz len 1 mesiac.
Nasadila mi Clostil a na 10. DC som chodila na kontrolu, to som mala 2 folíky, potom na 12.DC, to som mala len jeden a krv mi brali, potom na 14. DC a dnes na 16.DC.
Ty si koľký deň? A mali ste naplánované IUI? My sme ho mali naplánované najprv na dnes na pondelok, ale v sobotu povedala, že lepšie bude na zajtra. No v sobotu mi už praskol.
8. aug 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajkusa nojo, měla :-/. To máte blbý s tím placením. Já platila jen léky a pak uzt, protože tady hradí pojišťovna jen 3 za 1/4 letí. Ale pokud jsi jinak spokojená, tak bych neměnila.
8. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123
no ja som bola len na 9 DC ultrazvuk a krv , naplanovala IUI a potom o 5 dni som na to isla, to bolo 13.7.ale uz ma nepozerali, rovno to urobili, ale nevyslo to, teraz mam ist zas na ultrazvuk pozajtra a potom na IUI o 5 dni, mozno to teraz spravi inak, no uvidime....rozmyslam este o GIN FIVe, ma s tym niekto skusenosti???
8. aug 2011 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4
no uvidim ako to bude teraz prebiehat.....
8. aug 2011 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajkusa A u Vís bol aký problém. Nechápem, prečo to takto urobila.
Inak mne akosi nechceli folíky rásť, tak či aj preto.
8. aug 2011 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby beriete po IUI aj nejaké vytamíny? babyplan alebo femibion??
8. aug 2011 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123
no u nas bol oficialny problem partnerov spermiogram
8. aug 2011 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka666
ja kyselinu listovu, uz asi rok
8. aug 2011 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ci sa niektorej zadarilo otehotniet po IUI pri partnerovej diagnoze astenozoospermia (motilita b)? dakujem :slight_smile:
8. aug 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aahojte holky
8. aug 2011 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vannilie miskag,verry a leena jak se mate
a vy ostatni take
ahojky, tak 2.IUIčko negativní :frowning2: tak zkoušíme nanovo...
9. aug 2011 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 :frowning2: to je mi líto a není třeba ještě brzo?
9. aug 2011 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lera1 je to 12.den..ale já si myslím, že do toho 14.dne už se nic nezmění...to by na tom testíku byl alespon náznak druhé čárky, a to vůbec není..
9. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 sakra,kéž by to byl špatnej test a zítra tam byl už dušík!
9. aug 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 a není fakt brzo?? já se budu testovat ještě zítra...... včera jsem tam taky vůbec nic neměla. :slight_smile:
9. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori holky,držim vám oběma palce! :wink:
9. aug 2011 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 jo a dneska jsem se ani netestovala. a příznaky je taky brzo ne?? holky to se nechce pozorovat :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lera1 díky, ale moje pocity jsou taky negativní. no uvidíme zítra. akorát mi minule kámoška říkala, že to že je těhotná zjistila až v 7 týdnu, vůbec nic jí nebylo, prostě nic.... :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori to čekání je fakt náročný,ale opravdu bych ještě počkala do zítra :wink:
9. aug 2011 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori
@kive76 držte sa - neplánujete ísť radšej na krv?
9. aug 2011 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ja som teraz tiež po druhom IUI a začínam vážne zvažovať IVF, ak výsledok bude negatívny, asi sa mi už takto nechce trápiť, môj muž má dosť zlý spermiogram tak sa tomu asi aj tak nevyhneme
9. aug 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amilak na krev nepůjdu, počkám na ms.
9. aug 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amilak mi ode dneška do neděle jedem na dovču do Krnova, a Šumperka k příbuznejm...no a navíc to mám dostat bud v pátek, sobotu, nebo v neděli..takže jedině potom, že bych to nedostala..
9. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amilak no přítel měl taky nic moc spermiogram..tak jsem mu koupila vitamín E, selen, a zinek, a vitamín C tak uvidíme jestli se mu zlepší....ale taky asi půjdem do toho IVF, nebo možná i 3 IUIčko...ale tentokrát v Motole..jsme tam na první konzultaci objednaný na 7.října...a tam se pak dohodnem..
9. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 už nevěříš genetu??
9. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori věřím.ale v gennetu nám řekli, že protože přítel kdysi dávno prodělal žloutenku typu B a C, aže i když už je dávno vyléčenej..takže ale pořád je to v těle...tak kvůli případnému IVF , kvůli laboratořím máme přejít do Motola, že prý tam mají lépe vybavené laboratoře, tak proto ta změna...
9. aug 2011 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 jooo, už si vzpomínám, už jsi to tu psala :slight_smile: :slight_smile: tak to joooo
9. aug 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kive76 môj užíva profertil, je to drahé ako šlak a vôbec to nepomáha :unamused: aj ja som mala najprv taký plán ako ty že skúsim 3 IUI ale nám aj dr. povedali že tie spermie nie sú moc dobré ani na IUI, že radšej IVF - ale bojim sa celkom toho IVF-ka
9. aug 2011 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok