• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj holky...tak jak to u vás vypadá...u mě :frowning2: včerejší test jako sníh :angry: a bylo to 14 DPO, takže jsem vysadila duphaston a teď čekám na MS a myslím, že tu bude každou chvilku...
10. aug 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim, ja som bola 10DC na ultrazvuku, vsetko je OK, okrem toho, ze mam PCO (zistili z krvi) , tento mesiac mame skusat bez IUI a ak sa nepodari, musim ist na laparoskopiu, ako to prebieha? kde ide tie rezy?
10. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j
toto asi nebol dobry mesiac :frowning2:
takze september :sunglasses:
10. aug 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže dneska 15 po IUI - konečný výsledek - test negativní. :frowning2: :frowning2: je mi do breku.......
11. aug 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj...jsme na tom stejně :frowning2:
11. aug 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j možná už jsi to tu psala, ale kam chodíš do caru??
11. aug 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Plzni...a vysadíš už dnes utrogestan?
11. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j já beru Duphaston a vysadila jsem ho už včera.... až to zítra dostanu musím si začít píchat ty injekce toho miniheparinu.toho se fakt bojím....
11. aug 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já mám také duphaston, vysadila jsem ho v úterý a ještě nic... a ty jdeš stimulovat hned další měsíc?
11. aug 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_j ne, mě nic v caru nadavají, a pěkne mě ser....ani stimulaci, ani blbej pregnyl a ani ten Duphasron mi nedali. duphaston mi předepsal můj doktor..... takže ted si řeknu o vše :slight_smile: ..... 2 IUI budu mít bez stimulace ale 3 bych to už chtěla, jen nevím jestli mi to dají. ty jsi měla stimulaci při IUI??
11. aug 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@vera_j Babulky je mi lúto že vám to tak dopadlo ale nevzdávajte to, Ja ešte na výsledok čakám ale mám obavu že budem na tom tiež negat. , dnes sa mi aj snívalo, že som dotala ms.
11. aug 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori načo si picháš ten miniheparín?
11. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@vera_j
@fori
zdravim, mozem vam do toho vpadnut, ani ja som nemala stimulaciu, lebo folikul rastol sam, ale pregnyl ano, tiez to nevyslo, ale mam pocit, ze utrogestan mi pomohol, nemala som trojdnove spinenie pred ms ako mavam vzdy, tak aspon nieco, babule drzte sa, na prvy krat sa to vacsinou nepodari nikomu, ale ja som bola tiez velmi nestatastne, ked mi to nevyslo pred dvoma tyzdnami
11. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ahoj, kedy sa testujes? kolkate IUI
11. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahoj, čítam že si užívala utrogestan, mala si z toho nejaké zvláštne pocity? Mňa stále striasa zima a pripisujem to tomu, ozaj a ms si dostala normálne aj keď si bola na utrogestane? lebo som tu čítala niekdem, že niektoré baby ju dostali až po jeho vysadení?
11. aug 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa mám druhé IUI, bola som v sobotu, tak neviem či v nedelu /to by bol iba 9DPO alebo ešte neskôr, ale aj naposledy som sa chystala testovať 10-11 deň po IUI a ms ma predbehla - sviňucha jedna :frowning2:
11. aug 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa me folikul taky roste sám, takže si myslím že mi nic na stimulaci nedají,. Ale já myslela, že to dávají proto že se ti udělá víc vajíček a šance na oplodnění je vetší?? a nebo to dávají jen kvůli rustu folikulů??
11. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori podla mna aj aj
11. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak mám antifosfolipidový syndrom. imunoložka chce abych si to začla píchat ještě pred IUI. v caru mi zase řekli, že stačí od pozitivního testu. tak já nevíím. třeba mi to pomůže když si to budu píchat ješte před otehotněním. taky si ho tady některá pícháte ne?? já si to totiž prosím všchno nepamatuji ....... jak to jsem každá píšete.... tak se omlouvám :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ja som brala az 6 utrogestanov denne, nemala som ziadne problemy, len ze ma to trochu otravovalo, lebo som ho nejedla, ale zavadzala - teda aj v praci..., na 29 DC som bola na tehotenskom krvnom teste - ked bol negativny, kazali mi vysadit a na 3 den som dostala ms
11. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori @vera_j kurňa, holky, to mě mrzí, ale neztrácejte naději, ono se povede a neúspěchy budou zapomenuty :slight_smile: Držím pěsti.
11. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
a drzim palce :slight_smile:
11. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, napiste mi niekto o tej laparoskopii, budem to asi musiet absolvovat, vobec neviem ako to prebieha
11. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa vůbec se neboj, mě dělali laparoskopii, hysteroskopii a pruchodnost vejcovodů. vše v narkoze, potom mi bylo teda špatně ale kapačka to zpravila. 1 den jsem byla na JIPce, a druhý šla domů, žádné bolesti , nic, neboj. mě teda zjistili že mám prý extrémně malou dělohu, pouze 2cm, doktor mi řekl že jí mám jak 8 letá holka :frowning2:
11. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, příští měsíc se k vám také přidám. Začala jsem chodit do CARu, hned nasadily hormony a mám zase konečně jedno vajíčko :dizzy_face: Ale IUI nestíháme tento měsíc, protože to nestačila schálit pojišťovna. Manža má spermio trošku slabší, tak jsme se dohodly že zkusíme jedno IUI a potom asi rovnou IVF. Snažíme se přes rok. Dnes znovu kouknou na vajucho a píchnou pregnyl a zkusíme to ještě doma :wink:
11. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal tak tě vítám
11. aug 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ráda tě opět vidím :slight_smile: ...říkala jsem si, jak to s tebou asi vypadá...jestli už nejsti těhulka...vím, že tvůj manžel měl nějaké zdravotní problémy, takže jste snažení odložili....
11. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa dakujem,
robila si si aj domáci test?
11. aug 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori aha, no ved asi je dôležité hlavne to, že to vieš, aj ked to bude asi nepríjemné pre bábo vydržíš :slight_smile:
11. aug 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
nerobila, uz som si ich robila tolko krat predtym, teraz som sa jednoducho bala a aj tak mi kazali ist na krv
11. aug 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok