• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@fori no mi ted přejdem do toho Motola..a tam bych se chtěla domluvit bud na jednom , nebo ještě dvou iuičkách...a pak to IVF...
15. aug 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@kive76 ahoj holky, ja byla na IUI asi tak jako vy, testovala jsem az 17DPO (byli jsme na dovce, tak tam jsem na to tak nemyslela). Test bílý, ale ms porad nikde!! Je to urcite tím, ze beru 4 utrogestany denne. Podle instrukci je mam brat az do ms, ale mam pocit, ze takhle ji tezko dostanu... :frowning2: . Budu muset zavolat doktorce, uz bych chtela dalsi pokus..
15. aug 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no právě tahle to mám s tím duphastonem, kdybych ho jedla pořád tak ms nemám snad nikdy. takže po 10 dnech ho vysazuji a ms mám do 3 dnů.
15. aug 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori nojo, ale já asi mam instrukce brat utros do ms proto, ze mam malo progesteronu a kdybych byla teoreticky tehotna (coz proste vim ze nejsem, test je super bily)...tak bych bez progesteronu asi potratila. Jinak v cyklech bez IUI sem to mela s duphastonem stejne jako ty...
no nic holky, tak snad bude vic uspechu v dalsim cyklu :slight_smile:
15. aug 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tak to jo, a bylo ti taky blbě po tom duphastonu? a co ten utros?? ten je v pohodě??
15. aug 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori duphaston mi nic nedelal, utros se da zavadet nebo polykat...kdyz ho polykam tak se mi toci hlava a sem unavena.
15. aug 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no jasný , to já mám po tom Duphastonu.
15. aug 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa k vám tiež o pár dní s neúšpesným výsledkom IUI pridám, neíctim žiadne zmeny na sebe /dnes som 9 deň po IUI, robila som si v sobotu test, bol celkom biely, v piatok pôjdem na krv ak dovtedy nedostanenm MS...ach jaj, kde sú tie čo tvoria tých 15% úspešnosti IUI? inak tiež som cez víkend depkovala, je to fakt nespravodlivé, najhoršie je to čakanie stále na niečo, z toho ma poráža, ale ved už sa nám to musí niektorej čoskoro podariť čo vy na to? :slight_smile: Ešteže som už dnes v robote, tu aspoň nemám toľko času sa ľutovať :unamused:
15. aug 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no asi to tím je...já jsem taky ten utrogestan měla si dávat až do toho 14 dne, ale přestala jsem 12.den...když jsem si udělala testík a byl bílej...a proto jsem to asi já pro změnu dostala o ty 3 dni dříve než normálně..
15. aug 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak no přesně tak už by se nám mělo všem zadařit...když je tenhle rok rokem plodnosti
15. aug 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 to fakt? Vidíš ani som nevedela, ale pre mna je tento rok celý zatial nejaký začarovaný ale tak nebudem ho hodnotiť dopredu, má ešte šancu si to vylepšiť :slight_smile:
Inak ja som s tebou tak čakala na výsledok, lebo aj nám ako vám povedali že s IUI nemáme moc veľkú šancu kvôli kvalite spermií, tak som dúfala, že mi dá tvoj úspech nádej / alebo tebe môj/, ale čo už bojujeme ďalej nie? :slight_smile: držím palce
15. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak nechi ti do toho kecat, ale 9DPO se ukáže druhá čárka jen mizivému procentu holek, takže nemusí být nic ztraceno :wink:
15. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOLKY PROSBA O RADU_ KDO MA po iui brat Utrogestan dal a PRI NEM cekat na ms?
Jsem uz 33 den cyklu, testy bile, mam brat utros 4 tobolky denne az do ms. Ta neprichazi. Doktorka ma dovolenou, sestricka rekla ze to nemam resit a pockat az ms prijde.
Jenze ja si myslim ze s takovou davkou progesteronu nikdy menstruovat nezacnu. (Podle informaci o Utrogestanu jsou davky vyssi nez 2 tobolky denne odpovidajici hladine progesteronu v krvi v 1. trimestru). navic si myslim, ze prave pokles progesteronu vyvolava ms, nebo ne?

Brala jste nektera tolik utrose a dostala menstruaci? Jsem zoufala, takhle budu na kazde IUI cekat veky...
15. aug 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, to můžeš čekat hodně dlouho. V drtivě většiněp případů se má po negativním testu vysadit a do 3 dnů dojde ms. S ním ti dojít nemusí vůbec, dokud ho budeš brát, zvlášť při takovém dávkování.
15. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 vysaď ho :wink:
15. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No, toho sem se prave bala a myslim si totez, v Motole je to pry ale standartni postup....asi mi ale nezbyva nez cekat tyden a pul nez prijde doktorka, pak se objednat na krev a zkusit to s ni probrat..
me hrozne rozciluje, ze ten pristup neni vic individualni. Verim ze treba se dvema utrogestanama se holky ms dockaj. snad to v dalsim cyklu nastavime jinak..
15. aug 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Nojo ja bych vysadila :wink: , na druhou stranu si rikam, co kdyz to ze jsem to nedostala bude pro doktorku zprava, ze to s moji vlastni hladinou progesteronu neni tak spatny a priste mi ho nasadi min? Co myslis? Jeezis ja tak kombinuju...
15. aug 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dakujem, viem že to bolo dosť skoro, ja skôr vychádzam z toho, že nič necítim, nebolia ma prsia, v podbrušku, ani nič ... no ved uvidím. Tebe ako pokračuje tehulkovanie? Už si bola na ďalšej kontrole? Ako sa cítiš? Už máš aj trošku bruško /aspoň také akože vypučené? / :wink:
15. aug 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ja beriem utrogestan, povedali mi že mám ísť 14 dní po IUI na krv a ak bude negat vysadiť. Ty nechceš ísť na krv? Ja som si pozerala v iných diskusiách, že mnohé baby ms dostali až keď ho vysadili /niektoré dostali aj keď ho užívali. Asi by bolo najrozumnejšie zavolať lekárke, že nevieš ako postupovať, sama nič nevymyslíš, len sa vystresuješ
15. aug 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 až teraz som si prečítala že tvoja DR. má dovolenku. Nemôžeš ísť na krv do CAR alebo obvodnému?
15. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 já bych to fakt vysadila, je to úplně zbytečné prodlužování cyklu a nic tím nezískáš. Ani doktor z toho nemá co poznat :wink:

@amilak mě 9DPO taky absolutně nic nebylo :wink:. Na kontrolu jdu zítra a těším se i bojím zároveň. Pořád mi vůbec nic není, jen mě trošku tlačí kalhoty a musím si je v sedě rozepínat :grinning:. Jinak opravdu nic.
15. aug 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ja jsem volala, doktorka ma dovolenou, sestra tvrdi nevyszovat. No a 14 dni po IUI na krev - to mi prijde super postup, ale me hned po IUI rekli bud zavolat az prijde ms nebo prijit na krev AZ po mesici!! (dali mi listecek s presnym datem).
Dneska sem z toho priznam se chvilku i brecela, protoze to je jeden cyklus na minimalne 6 tejdnu..
15. aug 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak kazdopadne dik za odpoved
15. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Leni, jak si muzes byt jista, ze z toho nic nepozna...? No kazdopadne dik za nazor.
15. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ...ted sem docela nahlodana...ale vis, fakt to muze znamenat ze mi toho progesteronu dala moc...holky co maj treba jen 2 denne to nekdy dostanou i pres nej
15. aug 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 nepíšu, že jsem si jistá, jen jsem prodělala dost vyšetření a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by se něco zjišťovalo tak dlouhým braním tak vysokých dávek progesteronu :wink:.
15. aug 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Já mám progesteronu taky málo (z HP) a měla jsem jen dvě denně. Některé holky to dostanou i přes megadávky progesteronu a ascorutinu, ale spíš je to výjimka.
15. aug 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jaj , tak to ti verím, že ti je z toho aj do plaču, nechcem ti zle poradiť ale súhlasím s leenou, ja by som ho na Tvojom mieste vysadila
15. aug 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: ja mám kamošku čo dlho tiež nemohla otehotnieť a hneď ako zistila že je tehotná vstávala zo stoličky akoby bola minimálne v siedmom mesiaci :grinning:
15. aug 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ja teraz beriem 2x2 a zatiaľ nemám pocit akoby som mala dostať /ja mávam krátky cyklus normálne /24 dní/ to už mi vychádza na zajtra - ak by som dostala dám ti vedieť
15. aug 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok