• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@amilak :grinning: :grinning: :grinning: jsou takové případy, tak to já si nepřipadám těhotná fakt vůbec. Minule jsem na tom ultrazvuku plácla překvapeně: tý jo, ono už to má nohy a ruce :confused: :grinning: vůbec mi nepřijde, že ve mě někdo bydlí :grinning:, takže se chovám normálně, akorát se mi pořád zdá, že piju černou silnou kávu :grinning: tu nemůžu a chybí mi
15. aug 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 :grinning: no tak si ju poriadne aspoň v tom sne vychutnaj! :grinning:
15. aug 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jasně bojujeme dál....držím nám všem palečky...co se tady na diskuzi snažíme..
15. aug 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)

@snazilka14 mě tehdá po iuičku řekla dr., že mám brát utrogestan 14 dní pak si udělat testík, a když bude negativní tak přestat brát...a jakmile příjde menzes tak zas objednat na další iuičko..
15. aug 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amilak tak jo, to budes hodna..ty jdes jinak na krev za 4 dni jestli to dobre chapu? Budu drzet palce..
15. aug 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ty jdes ted do Motola vid? Tam chodim taky...jsem zvedava, jake ti daji instrukce ohledne utrose tam...
15. aug 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak jo, kdyby aspoň to, ale už ve snu mám výčitky :grinning:. Nebo kouřím a mám výčitky. Přitom cigarety mi vůbec nechybí.
15. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka14 ďakujem
15. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky , stare nove tehotne i skoro tehotne :slight_smile:
co mate nove, kde je tabuleckaaa? chcem vidiet novinky :wink: kdo co kdy a jak :dizzy_face:
15. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jojo v říjnu tam půjdu...ale až v říjnu...ale pokud ti ta sestřička říká, že ho máš pořád baštit nebo brát, tak asi to tak bude..
15. aug 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
ahoj, dakujem za odpoved, ale pisala si presne to coho som sa obavala, ja neznesiem ak ma maju pichat do pupku (pupiku) :frowning2: ...nemozem na to ist... :frowning2:
15. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa u toho budeš spát, takže to nemusíš snášet :wink:. Co bysme pro mimčo neuděly, ne? :wink:
15. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
nie ja na to ozaj nemozem ist, preco by som mala mat nepriechodne vajcovody? aka je to pravdepodobnost? kolkym to zistili? prosim , informujte ma....
15. aug 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a proč nemůžeš, jestli se můžu zeptat? Jestli je to jen kvůli neprůchodnosti, tak je to blbost, to se vyšetřuje i jinak, než laparoskopicky, já na tom byla a bylo to zaživa, bez narkozy a za pár minut hotové. A vyšetření průchodnosti je zásadní, pokud chceš na IUI. Nevím, jaká je pravděpodobnost, ale znám dost holek, co jsou zdravé a mají neprůchodné, nebo špatně průchodné vejcovody a při těch špatně průchodných hrozí častější mimoděložní těhotenství, po kterém ti ten vejcovod vezmou úplně, kdežto, kdybys měla vyšetření, můžeš se tomu vyhnout a ještě se může dát zprůchodnit. Takže toto vyšetření rozhodně doporučuju a v mém CARu ti ani neudělají IUI, pokud tohle vyšetření nemáš :wink:. to vyšetření, které jsem měla já, se jmenuje HyCoSy a je to tak, že přes děložní čípek do tebe napustí tekutinu až k vaječníkům a pak utz sledují jak protéká skrz vejcovody.
15. aug 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak to by ses divila kolik holek ma pruchodny jen 1 vejcovod nebo nepruchodne oba, a samo cim driv se to zjsiti tim lip...ne?
pokud ti budou delat laparku, nic neucitis je to pod narkozou, takze toho se bat nemusis a vysetreni pruchodnosti vejcovodu je tak jak popisuje Leeena , zavedou ti zrcadlo, jako na vysetreni treba delozniho cipku, kanylu zavedou a naposuti vodou, na ultr sleduji pruchodnost a zase ta voda z tebe postupne vytika, uplne prijemne to neni, citis maly tlak, ale urcite je to v pohode a prizitelne, pro miminko urcite vytrpis vic , nez jednu kanylu a vysetreni
15. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ta metoda HyCoSy zní daleko líp než HSK,to bych klidně podstoupila,protože to není pod narkózou a asi je to nejšetrnější,takže se musím poptat,jestli to v caru dělaj :wink: A nebolelo Tě to? :sweat_smile:
@amilak
to je tak divna historka s tymi antooxidantami, my sme sa totiz zucastnili vyskumu, co robila lekarska fakulta v BA, moj priatel aj ja (a dalsich 60 parov) sme brali lieky, ktore obsahuje zmes antioxidantov, nedaju sa kupit, zatial, zaroven zacal nosit volne spodne pradlo a vyhyba sa teplu v tych partiach...a zlepsil sa mu spermiogram asi po 3 mesiacoch a po 4-5 mesiacoch sa mu zlepsil este viac...ale zatial nam to k babetku nepomohlo
@lera1 mě to nebolelo vůbec, fakt ani trochu. Trošku nepříjemné bylo, když tam napustili tu tekutinu, ale v pohodě se to dalo vyřešit.
15. aug 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@cuddle
dakujem za info, je to trapne, ale ja som starsne citliva na pupok, sama sa ho nemozem ani dotknut, neviem si predstavit, ze by mi tam rezali atd., Dr. povedala, ze mi chce spravit laparku, lebo sa mi chce pozriet na vajecniky a vajcovody, ci tam nie je problem.....
15. aug 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
toto by som asi zvladla...
15. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to ráda slyšim,to bych se nebála a pokud by nevyšlo 1.IUI,šla bych na to co nejdřív :slight_smile:
15. aug 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak jdi do toho :wink:
@lera1 určitě doporučuju, ale třeba to nebude nutné :wink:
15. aug 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 noo :sweat_smile: kéž by :dizzy_face: děkuju :slight_smile:
15. aug 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
dufam, ze to HyCoSy robia v mojom CAR, este raz dakujem za info, musim bezat, drzim vsetkym palce

@amilak
ty mas este nadej tento tyzden :slight_smile:
15. aug 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa hodně štěstí, kdyžtak tě pošlou na to vyšetření jinam :wink:
15. aug 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jak se mas? videla jsem, ze jdes zitra na ultrazvuk, tak hodne stesticka , at je miminko v naprostem poradku :slight_smile:
15. aug 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle děkuju za přání, trošku se bojím, ale zároveň i těším a mám se fajn, je mi dobře, takže si nemám na co stěžovat. A jak to vypadá u vás? chystáš se na Ketík?
15. aug 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ano chystam, patecni ultrazvuk dopadl dobre, sliznice 6mm coz je pry dobre a jeste neco poroste do Ketu , zadna volna tekutina po OPU, deloha v poradku,jen stale trochu zvetsene vajecniky po stimulaci, ale rikal, ze dobry, KET je 18.8 ve ctvrtek, pokud se bobanek pekne rozmrazi a bude vse v poradku tak si pro nej pujdu , a testovat 28.8 vychazi, tak doufam, ze ty same 8 jsou stastne....
15. aug 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to na tebe budu ve čtvrtek moc myslet, to má svátek moje mamka :slight_smile:. 8 bude určitě šťastná, tak tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
15. aug 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok