• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kajkusa Ahojky, souhlasím s holkama, toho řezu do pupíku se vůbec neboj, nic neucítíš !! :slight_smile: A ani potom ta jizvička v pupíku neni nijak citlivá - ani nevím, že jí tam mám. :wink:
15. aug 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak Ahojky, to že nic necítíš - prsa, podbřišek..., opravdu nic neznamená. Já v těhotenství taky nic necítila ale vůbec nic! Testy mi i vycházely negativně a na krev jsem musela dokonce dvakrát... a přitom jsem těhule byla a narodila se holka jako buk s porodní váhou 4,10kg. :grinning:
15. aug 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kajkusa aha, tak ďakujem aspoň za vysvetlenie, škoda že sa to nedá kúpiť, super že to pomohlo, mojmu zatial nepomáha nič, cez víkend sme nakúpili aspon tie volné trenky :sweat_smile: a dnes si zobral ráno tie staré - no neprizabiješ chlapa? :slight_smile:
15. aug 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amilak
ahoj, ale to volne spodne pradlo ozaj velmi pomaha, aj ked to znie banalne, pomohlo to viacerym ....takze nepodcenovat :slight_smile:
16. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

a profertil nepomaha vobec, to mam tiez zistene, takze netreba vyhadzovat 100 eur ako sme to urobili my
16. aug 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa
a ako sa citis? kolkaty den mas dnes?
16. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ahoj, no dnes už sa poobliekal ako treba :slight_smile: a v Car radia nejaké iné vitamíny ako profertil, tak asi vyskúšame tie. Ja som 10 deň po, cítim úplne normálne - ešte lepšie ako obvykle, možno ma trochu sem-tam bolia vaječníky /čo asi je znamenie blížiacej sa mrchy/ ale vkladám utrogestan tak neviem či ju dostanem, v piatok by som mala ísť na tú krv len som sa zatial neodhodlala volať sestričke, lebo idem môjmu gyndošovi a oni sú dosť neochotní brať krv na hcg, ale musím ich nejako uprosiť, lebo ja to mám do CARu dosť ďaleko aby som tam išla iba na krv a zase nechcem brať hormóny zbytočne a naťahovať cyklus. A ty ako? Čo ťa najbližšie čaká? Zistili vám aj nejaký iný problém ako tie spermošky?
16. aug 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ja mam polycysticke vajecniky, ale mam normalnu ovulaciu, takze v tom by nemal byt problem a utrogestan mi pomaha, ale este nevedia, ci mam priechodne vajcovody...atd.
tento mesiac sme mali skusat prirodzene a ak sa nepodari, chcu sa na mna lepsie pozriet (laparoskopia, atd)
16. aug 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč babule tu je jeden typ na obohatenie vášho jedálnička, ktorý vraj pomáha na plodnosť: " MANDLE - sú bohatým zdrojom vitamínu E. Pravidelné dávky tohto vitamínu zlepšujú sex.výkonosť, u mužov majú priaznivý účinok na počet a pohyblivosť spermií. Obsahujú veľa zinku, ktorý je dôležitý pre plodnosť a dobrú funkciu rozmnožovacích orgánu u žien. Bolo dokázené, že hladina nízka hladina oboch vitáminov v organizme úzko súvisí s neplodnosťou."
Takže ja som už včera zakúpila mandle a papáme o106, veď čo by už človek nevyskúšal :grinning:
16. aug 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 díky za tip mandle dnes také koupím.
16. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám. Taky se připravuji na IUI, chodím do Pronatalu. Minulý měsíc jsme to museli odsunout, protože mi dali velkou dávku Menopuru a já byla hyperstymulovaná. Takže tento měsíc mi dali Puregon. Vychází to, že by IUI mělo být příští týden a o víkendu potom se vdávám, tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. aug 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda holky.... :slight_smile: jdu vás tu maličko povzbudit :slight_smile:) vyšlo nám 1.IUI :slight_smile:) doufám že bude všecko v pořádku :slight_smile:) tak tfuj tfuj všem!!!!!
16. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jeee tak to je super, že Vám to vyšlo, no já příští týden :slight_smile:
16. aug 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion jéé,to je nádhera,gratuluju,potřebujem takové dobré zprávy :wink: mě 1.IUI čeká pravděpodobně v pondělí :wink:
16. aug 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion
to je super, gratulujem :slight_smile:
16. aug 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bkrocek @lera1 @kajkusa držím palečky vám všem... já byla šíleně skeptická, že 1.IUI by byla náhoda a ono to vyšlo.. i s horším spermiem.. ;) ;) ;)
16. aug 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion no tak o to větší to je nádhera,já pořád říkám,že zázraky se dějí :wink: tak krásné a pohodové těhu :wink:
16. aug 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 jééj super dík za odporučenie, ja tiež dnes kúpim - dúfam že môžu byť aj solené :slight_smile: Babule a nie že zakiaľ sa dostanem do obchodu mi ich vykúpite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. aug 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bkrocek ahoj, vitaj, držím palce
16. aug 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion tak to je dobrá správa, super, gratulujem a nech ide všetko dalej ako má :slight_smile:
16. aug 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion kolik mate %? myslim spermiogram
16. aug 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 díky moc :slight_smile:
@amilak děkujuu
@bkrocek no procenta mi nakonec doktor neřekl... ale bylo asi 7ml a 30mil/ml ale prý živých málo, ale nevím číslo... ani doktoři moc šancí nedávali... :slight_smile: A budulínek všem vytřel zrak :D :D :D
16. aug 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa mm, no vidíš u nás to uzavreli ako zlé spermie a už som bola dva krát na IUI bez laparky, ktovie či ja mám priechodné ... Tak aj ty budeš čakať na výsledok vášho snaženia tento mesiac ... možno sa vám práve teraz pošťastilo :sunglasses:
16. aug 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion nam rekli ze je to trochu horsi, ten spermiogram jsme meli na 64% tak uvidime, treba se zrovna zadari :slight_smile: zatim neztracim nadeji :slight_smile:
16. aug 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, 5.8. som bola na IUI. ja už nevydržím to čakanie, najradšej by som si urobila testík hned :frowning2:
16. aug 2011 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 to je vzdycky desny kdyz clovek ceka na ten den, kdy uz si muze udelat test... Po kolika dnech vlastne po iui doporucuji udelat si test?
16. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
u nas to tiez tak bolo, ale pri IUI uz zistili, ze spermiogram je OK, na zaklade toho sa zamerali na mna, ked nas posielali na IUI tak este spermiogram OK nebol
16. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bkrocek mne povedali že po 14, a dnes mám ešte len 11
16. aug 2011 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666
tak si urob :slight_smile: , mozno...
16. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ved nad tým celý den rozmýšlam, že kúpim hned tri, a urobím si vždy obdeň
16. aug 2011 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok