• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@aninka666 nekonecnych 14 dnu, no ja se nemuzu dockat jak budou v pondeli vypada folici, jestli to tenhle mesic vyjde alespon zkusit, ne jako minuly kdy jsem mela zakaz styku az do dalsi menstruace..... to by byla teda prima svatebni noc, kdybychom meli zakaz :frowning2:
16. aug 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak ahoj, ešte ťa to neťahá testovať??
16. aug 2011 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bkrocek tak to ti verím. svadobná musí byť nezabudnuteľná :slight_smile:
16. aug 2011 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666
dobry napad, mna to caka koncom mesiaca....
16. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 no prave... tak snad to bude v pohode, v pondeli budu vedet vic, drzte mi palce :slight_smile:
16. aug 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek..jak dlouho ti prosím vycházely testy negativně?
16. aug 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Ahojky.
Ako sa darí?
Idete na 2 IUI?
16. aug 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 ahoj, no zajtra idem na sono a predpokladám, že v piatok bude IUI :wink: a ty ako ? bola si, ideš, alebo ako....už strácam prehľad :zipper_mouth:
16. aug 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Fu to tak letí? Joj, tak to Vám moc držím palce.

No my sme mynulý pokus o IUI prepásli, bo mi praskol folík skorej.
Tak by sme mali ísť nasledujúci ckylus dpo toho.
Predtým mi pichali Merional, no teraz by som mala len Clostil bez injekcii a uvidíme.
Ja som momentálne 10.DPO.
16. aug 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 a už si testovala teraz ? však sa mohlo aj bez IUI zadariť, nidky nevieš. :wink: ja mám teraz cyklus bez stimulky, predtým som mala clostil 1tbl. Tak som zvedavá zajtra aké budú folíky.
16. aug 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 aha, a kedy tam ideš? Hneď ráno.
Budem na Treba myslieť.
No včera som mala taký veľký pokles.
A aj som testila a aj sa mi tam niečo marilo, no toho už bolo.
16. aug 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 juuj tak uvidíš, držím palce, aby tam nebol iba duch, ale riadna čiarka . Ja som tiež minule mala takú čiaročku, normálne som nemusela točiť test, ale nie ružovú, na tých wondfo asi presvitá čiaročka, lebo potom som testla clearblue a žiadna čiarka. A zmiatlo ma aj to, že mňa 10DPO strašne bolo brucho ako na mrchu, aj pokles trošku bol, tak som myslela, že sa niečo deje, lebo mňa začne bolieť brucho na mrchu až v ten deň, a figa borová. :angry:
16. aug 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ja tomu tiež nedávam šancu a som realistka.
Ja zasa od ovu stále cítim podbruško a citlivé bradavky.
A na 7. DPO som mala šialenú pichanie v podbrušku, dosť to bolelo, a na ďalší deň pokles. No des som zasa stúpla.
16. aug 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 jasné treba byť realista :wink: Radšej myslieť realisticky a potom byť milo prekvapená :dizzy_face: Ja tiež čím ďalej sa snažíme, tak sa k tomu staviam realisticky a myslím, že IVF ma neminie. Ja som si dala taký termín do konca roka a ak sa dovtedy nepodarí, tak budem pred rozhodnutím či v tom budem pokračovať aj ďalej :confounded:
16. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 A ja zasa chcela naviazať na materskú, tá mi končí 20.3.
Bo ja robím na rizikovom pracovisku a ak by som sa vrátila do práce, tak by bolo po snažení.
No tiež sa snažím veriť, že sa do konca roka podarí. :dizzy_face:
16. aug 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na IUI v aprily a aj ked lekarka v iscare vravela, ze by to dobre vyzera, ze by to malo vyjst, nevyslo. Tento mesiac som mala ist na IVF a ked som bola 31. DC, spravila som si len tak zo zvyku test a boli tam dve ciarky :sweat_smile: Takze aj take sa deje....za pat minut 12.
Ja to pikladam psychike, takze asi by sme to fakt nemali tak vsetko prezivat kazdy cyklus. Drzte sa dievcata
16. aug 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, já jsem včera byla 10 den po IUI a začala mně trochu pobolívat prsa a špinit, tak jsem zkusila test a negativní. Jsem zvědavá, jest-li v sobotu to bude pozitivní. Nechám se překvapit.
17. aug 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaturkova určitě bude pozitivní, držím palce. 10 den je brzo na testování.... :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, ja som dnes 12 den po IUI.už som nevydržala a testovala. včera som mala uplne slabunkého dušíka a dnes o trolinku silnejší ale aj tak je dosť slabí. :(
17. aug 2011 o 08:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka666 neboj, ta bude sílit a sílit...... držím palečky :slight_smile:
17. aug 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jee, dakujem za podporu. pevne v to verím. dúfam, že sa to podarí :wink:
17. aug 2011 o 08:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@urma super, to keby sa nám všetkým stalo :slight_smile: Gratulujem
17. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ja si tiež myslím že tu máme ďalšiu tehulku :slight_smile:
17. aug 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko,
prosim o radu skusenejsich, je mozne, ze pregnyl neucinkoval? dostala som ho vo stvrtok vecer, do pondelka sme sa snazili a mam pocit, ze ovulaciu som mala az vcera, podla BT, je to mozne? mala som dve balenia....
17. aug 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666
drzim palce, vyzera to velmi nadejne :slight_smile:
17. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: Tak přeci ten srpen není ztracený :slight_smile: Držím pěsti, ať čárka dál sílí a je všechno, jak má
17. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no dúfam aj ja. hlavne aby to dalej silnelo
17. aug 2011 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dakujem, ja tiež veľmi dúfam, zatial sa moc nevytešujem len sa modlím, aby to bola pravda
17. aug 2011 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 ona ta velká radost se dostaví až mnohem mnohem později, zatím spíš převládá strach :grinning:. Je to zvláštní, člověk čeká, že se štěstím zblázní a ono to tak úplně není, co? :slight_smile:
17. aug 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 presne, uplne s tebou súhlasím. zatial je to veľký strach, ale dúfam, že čoskoro bude aj radosť
17. aug 2011 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok