• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@aninka666
@leeena_4

prosím radujte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja by som sa, urcite
17. aug 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa já už se raduju, ale zatím opatrně :wink:. Uvidíš, až do toho vlítneš, tak pochopíš :slight_smile:.
17. aug 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ved v kútiku duše sa raduje, ale tiež tak opatrne. leeena_4 to má už potvrdené, ja som zatial stále v neistote
17. aug 2011 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
ja viem, asi su horsie dni a lepsie, niekedy ta urcite prepadne strach, ale treba ho hned zahnat, uspech je to, ze uz si takto daleko :slight_smile: , moja kamaratka je teraz cerstva tehula, nikdy nebola na ziadnej diskusii na nete, nic necitala a nicoho sa neboji, v nic zle neveri a je stastna
17. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666
ked si mala vcera slabu ciarku a dnes silnejsiu, tak si tehula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: o tom niet pochyb
17. aug 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa bodaj by si mala pravdu :wink:
17. aug 2011 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666
tak chod na krv ak mozes a budes vediet na 100% a hned napis
17. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa dnes idem meniť gynekológa, tak sa hned na to spýtam, či by mi nevzali aj krv. lebo do CAR sa mi nechce. kázali mi len zavolať, ak bude testík pozitívny a potom o dva týždne na sono.
17. aug 2011 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak já určitě nemám nějaké strachy, nebo tak, teď po včerejší kontrole jsem mnohem klidnější, ale že bych šílela štěstím se říct prostě nedá, těším se, ale neumím si to představit a nečíst různé špatné scénáře je tedy fakt super, člověk ani neví o rizicích a je mu fajn :slight_smile:.
17. aug 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Mě už kolikrát napadlo jak tu čtu všechny ty příběhy, dobrý i špatný..... že by bylo lepší to ani nečíst.Člověk by byl méně informovaný a mín by se tím deptal, nebo aspon já. Zase na druhou stranu je fajn pokecat s někým kdo tě plně chápe......
17. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 tak potichounku gratuluju :dizzy_face: nádhera :wink:
17. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka666
tak to ti super vychadza
17. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no to hej
:slight_smile:
17. aug 2011 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa práve objednávala na krv k môjmu Dr., hovorila som so sestričkou, mám 14 dní po IUI v sobotu ale oni nerobia ani v piatok tak ma objednala na štvrtok, myslíte si, že to už by boli z krvi výsledky jasné?
17. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@fori
niekedy je super nic nevediet, ale ja uz viem vsetko, kurna :slight_smile:
neviete ako je to z ucinnostou toho pregnylu, funguje zarucene? kolko baleni ste si pichli vy?
17. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
neviem, mohli by byt, ale asi nie 100%
17. aug 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa mě píchli 4500 jednotek, byly to 3 ampule
17. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
co keby si si spravila v sobotu test , alebo uz v piatok a v pondelok isla na krv?
17. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa Jo a doktorka mi povidala že se musí píchnou jen když mají folikuliy v určitou velikost , pak to nemá cenu. ale ty velikosti nevím....
@fori
a kolko ampuli je v baleni?
@kajkusa já měla jedno balení. byl tam 3 ampule po 1500 jednotkách.
17. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ja som mala pregnyl 5000, bola to jedna ampulka. Už si v minulosti mala pregnyl? Podľa mna by to malo účinkovať, ale ak aj nie snažilkovali ste sa, ak aj nie v ten deň spermošky tam mohli na vajíčko striehnuť aj neskôr :slight_smile:
17. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
tak ja neviem, ja som mala 2 balenia ale netusim kolko jednotiek, ale pichli mi to 11 DC, neviem , ci to nebolo skoro, merali ste si niekto BT? suhlasilo to s tym pregnylom? cca o 36 hodin ovulacia?
17. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a robili ti aj folikulometriu?
17. aug 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jojo, to sdílení trápení je moc příjemné, kdyby šlo nevidět ta negativa, nemělo by to chybu, ale to bohužel nejde, no :slight_smile:
@kajkusa já měla 500jednotek pregnylu a zafungoval dobře. Já myslím, že se na to dá opravdu spolehnout :wink:.
17. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
hej , snazili sme sa len do pondelka, lebo som cestovala, vcera som mala nizku bazalku a dnes uz vysoku, to znamena, ze ovulaciu som mala asi vcera, to by sznamenalo 5 a pol dna po pregnyle, to je divne, uz to zase rozoberam :frowning2:
17. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak som aj chcela len tá sestrička je taká chaosáčka, som jej povedala že potrebujem si prísť vo štvrtok pre utrogestan, lebo ho nemám dosť do pondelka, a že by som prišla v pondelok na krv, ale ona že to už na šiesty deň sa musí dať z krvi odčítať, tak ja neviem, už som nemala energiu na to sa inak dohodnúť, som vôbec rada že sú ochotní mi to zobrať, lebo som myslela že budú robiť drahoty /ako minule/. TAk to spravím naopak, v piatok krv a v pondelok test :slight_smile:
17. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa hele a nzačala jsi náhodou teď někdy jíst duphaston, nebo utrogestan??? ty teplotu zvedají :wink:.
17. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
tak fajn, asi to nebudem rozoberat, len BT ma zmiatla, Dr najprv povedala, ze mam pichnut pregnyl v piatok, potom povedala ze vo stvrtok, bola som tam v stredu, merala folikul, ale neviem kolko mal, ten jeden den asi zase az tak nezavazi,,,,
17. aug 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tyhle obavy: prakl,nepraskl? kdy praskl, pozdě, brzo... taky jsem je měla a myslím, že má skoro každá po IUI :grinning: :wink:
17. aug 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok