• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte ja som dnes 1prvi den po IUI boli ma brusko je to ok :slight_smile:
5. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vítej mezi čekatelkami na testík. :wink:
5. dec 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
5. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky, zdvíham priemer úspešnosti :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
také krokodílie slzy šťastia som neronila ani nepamätám
držím palce všetkým čo čakajú na testík a pozor, test domáci naozaj nie je definitívny, ja som mala v utorok /a dnes z krvičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Nedalo mi to a urobila som si aj dnes testík doma (veď dúfam že ho už potrebovať nebudem) a tá druhá / bola taká slabulinká, že keby som ju neskúmala tak podrobne, tak ju možno ani nevidím... ale bola tam :grinning:
držte sa, pačko
5. dec 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka gratulujem ti po kolkičh dnočh si si robila test :slight_smile:
5. dec 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky je to normalne ze čhodim často na začho :pensive: d
5. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moooc gratuluji Jajka, supeeer, tak vidíš, že to přece vyšlo:slight_smile:)))))) Promiň, jsem skleroza, je to první IUI?, Který si dneska den a máš nějaké příznaky?
5. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
tak jsem dnes po 5.IUI v nativním cyklu, dr. říkal, že manže má excelentní spg :slight_smile: , tak třeba to vyjde a budeme mít malého čertíka nebo čertici :grinning: ........
5. dec 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal ano je to prvi krat ako som bola, neviem čhodim často na začhod.dkami ahoj
5. dec 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem chodila, ale přešlo to. Spíš jsem měla pocit jako by začínal zánět močáku, ale už je to dobrý.
5. dec 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo, testík som si robila 11. deň, 14. deň od iui som bola na krvi a popoludní po krvi som urobila druhý testík (bol stráááášne slabučký)
ivomal, ano, absolvovala som prvé iui, príznaky žiadne necítim a dúfam že tak skoro ani nepocítim. Pri prvom tehotenstve som si odblinkala viac než dosť, no tiež sa príznaky neprejavovali takto skoro. Dnes som 27 deň MC.
kočky, v čechách nechodíte automaticky na krv???
5. dec 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne, mě bylo řečeno - v Caru po IUI - udělej test a pak budeme řešit dál, hlavně ber Utroš. Asi pak udělají krev a dají další Utroš, protože ten musím brát v případě pozitivního testu na těhu dál, ale mám zatím jenom jedno balení, což je do příští neděle. Abych pravdu řekla, neptala jsem se, přišlo mi to předčasné. Ale je paráda, že se ti povedlo 1. IUI:slight_smile:.
5. dec 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal, je to zvláštne, všade je to iné. Mne kázali prísť po 14 dňoch automaticky na krv s tým, že podľa výsledkov povedia čo a ako ďalej. No a dnes mi kázali utroš užívať ďalej 1 x ráno a jeden x večer a o dva týždne ultrazvuk....
Aj s tým utrošom je to zvláštne, u nás na Slovensku v care kam chodím si všetky babenky s ktorými som hovorila utroš vkladali, ale ja som ho užívala orálne...
Ty si ktorý deň po iui??? Fakt daj pozor, ten test čo som robila dnes po krvi bolo ledva vidno.
5. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajko já ti strašně moc gratuluju, až mi ukápla slzička, drž se holka, chanel to máš pravdu že něco vydržíme, když jsem otěhotněla poprvé, tak byli všichni zvědaví jak zvládnu porod, protože jsem ten typ, který se píchne jehlou a hned omdlívá, no a porod jsem zvládla na jedničku a teď už mi injekce nedělají takový problém, jen jsem tím chtěla říct, že na to IVF nechci, teda zatím, protože je to docela náročné, moje ségra to podstoupila poprvé a byla z toho pak docela na dně, těch hormonů co do ní rvali, pak se z toho dlouho dostávala, ale pokud nebude jiná možnost, tak do toho samozřejmě půjdu.
Holky přeji všem příjemný víkendl
5. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chodím do Pronatalu a řekli mi,že od zítřka mám brát Duphaston/ráno a večer/, je to stejné jako Utrogestan/ten jsem ráno polykala a na noc zaváděla/. Mám ho brát, dokud nepřijde menses a pokud se nedostaví v termínu, mám se testnout. Pokud se objeví //, mám bez objednání přijet na krev na hcg a objednat se na utz.
5. dec 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utroš zavádím dva a to vždy večer. Zatím jsem teprve sedmý den. Plánuju testovat nejdřív příští sobotu ráno.... :slight_smile: pokud tedy vydržím a nebudu zkoušet dřív. Závazek mám :grinning: Kamarádka mi taky říkala, že testovat raději později, že to je dřív na houbelec, jí to právě vyšlo ten 16 DPO.
5. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vam za odpovede dnes som si pičhla agolutin ranno mi dost klesla teplota tak neviem uvidim ranno :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vidim, ze je tu kopec cakateliek, tak snad bude aj vela pozitivnych sprav. Ja este stimulujem, IUI bude asi o tyzden, zatial sa citim uplne normalne a nijako sa neobmedzujem. Pijem akurat malinovy caj, je vraj dobry na rast vajicok...neviem nakolko je to pravda a v druhej polke cyklu budem pit alchemilku...no aspon budem mat trochu pocit, ze sa velmi snazim :sunglasses: ... beriete aj vy nieco na podporu?
5. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já pila kontryhel do ovu, ted tak akorát mateřídouškový čaj na lepší spaní. Jinak zobu listovku a vitamíny na vlásky, nehty a plet - Revitalon a Lecitin. Nebyla mi zhůry dána hříva vlasů, tak se to snažím nějak vylepšit. :sunglasses: Prý to neva.
5. dec 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajka gratuluji!!! :slight_smile: To j e pozitivni videt ze to muze vyjit na 1 pokus :wink: a ze 11den byla /,ja nevydrzela a testila 9dpo a byla samo / :unamused: ale tak dokad neni MS.....ale dnes mne vzbudila bolest bricha+zad-coz povazuji za PMS :unamused:
Mam kratsi lut.fazi(10-11dni)takze u me testit treba 12dpo nehrozi,vzdy mne predbehne MS!!!
6. dec 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja akam som po IUI 3den :slight_smile:
6. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vera som mala bz teplotu 36.42a ndes 36.94 to je krivka xi :slight_smile:
6. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fifinka dík :wink:
to že cítiš bruško neznamená nič, ja bruško cítim už tretí deň, pri prvom tehotenstve som ho cítila asi 5-6 dní - počas očakávanej MS :slight_smile: už sa teším o dva týždne na sono.
Ktorá je na rade s krvičkou??? budem pozitívne myslieť....
6. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka gratulujem :slight_smile:
6. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska hlásím 8DPO. Fifinko, jak říká klasik, není třeba stahovat kalhoty, když brod je daleko...třeba to vyjde, znáš to, kdo si počká, ten se dočká:slight_smile:
6. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal uz tu nikto nieje :slight_smile:
6. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka,jj,vim ze aji v tehu jsou stejne priznaky jako pri MS-ale vis jak-dokud neni MS nebo // tak to v cloveku porad hloda.Ja se jen bojim toho okamziku az dostanu MS-doted kdyz jsme plodili normalne tak mi to ani neprislo-uz jsem prestala verit ze oteho normalne.Ale IUI(i kdyz je mala sance)beru ted jako neco jineho noveho-a samozrejme doufam...a ono navic ted pred vanocemi-a to zklamani....A kdyz mi nevyjdou 3 IUI tak mazu na laparku-bojim bojim.
6. dec 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ja bych se chtela zeptat,jestly byl nekdo z vas na rengenu vaječníku a jak to probiha?
6. dec 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novem, nevím, nemyslíš ultrazvuk? Nejsem sice odborník, ale lze vůbec měkké tkáně vidět pod rentgenem? A vůbec, rentgenové záření není asi zrovna to nejlepší pro vaječníky....
6. dec 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak predevším moc moc gratuluji Jajce!! Beruško, takže to mám jasné,dneska ráno se dostavila mrcha,je mi pěkně zle a jsem smutná.Takže mé první IUI se nepovedlo.Mám hrůzu s toho co bude dál.Jinak přeji hodně štestí všem ostatním čekatelkám na testík.
6. dec 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok