• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@snazilka14 Ahoj, tenkrát jsem si poslední test dělala 20 den po vynechání MS a i když na nich psaly, že výsledek se zobrazí 1 den po vynechání MS, tak mi vyšel negativně. Odpo jsem šla na gynek.,dr. na ultrazvuku nic neviděl,vzal mi krev a píchl vyvolávačku.Krev vyšla prý na spodní hranici,říkal, že asi nebudu ale ať raději příjdu za týden znova na krev, pokud to nedostanu,tak jsem šla znova za týden a to už mi v krvi vyšlo a bylo to vidět i na ultrazvuku.Pak jsem šla pro test a pak už mi vyšel ale dálnice to nebyly,ta jedna byla slabší o dost.A mám dvě další kamarádky, který mají podobnou zkušenost s testama,tak já nevím.... :confounded:
18. aug 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bkrocek Ahoj a jak velkou dávku Menopuru jsi měla? Já si ho taky dnes přivezla z centra,tak jsem na to zvědavá.... :unamused: Jinak gratuluji k svatbě! :slight_smile:
18. aug 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 mam polycystické vaječníky a nechceli mi dozrievať vajíčka, nakoniec mi jedno dozrelo samo odseba, tak sme to nenechali na náhodu a hned pichli pregnyl a o dva dni IUI
19. aug 2011 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takže dnes sa konalo moje 2. IUI :wink: folíky už boli prasknuté, doktor videl žlté teliesko, tak hádam už nebolo neskoro. Pri prvom tam folíky ešte boli, no uvidíme, nechám sa prekvapiť o 14 dní :slight_smile:
20. aug 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Držím pěsti.... ! :slight_smile:
20. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 též držím palečky
20. aug 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky... přidávám se k vám... Máme 7 dní po třetí IUI od dárce... Držíme všem pěstičky!!!
20. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka držím palce, do tretice sa to musí podariť :slight_smile:
21. aug 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 držím moc palečky aby to vyšlo
nám se bohužel I. IUI nepodařilo a v říjnu chceme jít do dalšího, to se snad vydaří.
22. aug 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek díky, no tím se vysvětluje, proč nevysazovat utrogestan i když je test negativní ... :wink: , 20. den po vynechání a nic?? teeda.
22. aug 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
@rehonka drzim palce na dalsi pokus. Ja uz picham menopur a v patek jdu na UZ. Trochu se bojím, jak to bude vypadat, protoze IUI u nas nekdy delaji i o vikendu, ale to my nestihnem, vdava se mi segra na druhem konci republiky... :slight_smile: :angry: . Tak snad si to foliky nacasuji tak aby to slo v pondeli...
nevite nekdo jaka tam je tolerance?
22. aug 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ty si taky pícháš Menopur? A jak to zvládáš, dobrý? Já ho mám taky už doma a až se dostaví MS, tak začnu ale netěším se na to vůbec. :grinning: A jaký máš dávky? Já si mám píchnout druhý den MS dvojitou dávku a pak ob den jednu dávku. No, jsem na to zvědavá. :sunglasses: A snášíš to dobře?
22. aug 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
aj ja prajem vela stastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, ja picham kazdy den 75 I.U. Je to docela v pohodě, první injekci sem měla menší psychický blok, ale pak už mi to ani nepřišlo...ta jehlička je docela tenoučká. To je zajímavé s tím dávkováním...to vypadá, že si s tím víc hrají...do jakého CAR prosím chodíš?
22. aug 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Jinak mě myslím minulý cyklus bolelo ke konci dávkování menopuru trošku břicho, ale nic hroznýho...ty si ho budes pichat poprve?
22. aug 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Jj,budu píchat poprvé.Pomůže mi s tím kamarádka-zdr.sestra,třeba to pak budu zvládat i sama ale nevím, já tyhle věci nesnáším. :frowning2: Já mám taky 75 I.U. chdím do Sanusu v Jihlavě. Ty si to pícháš každý den jo? A kolik máš po tom folíků? Tak doufám, že mě se teda taky nějaký udělá, když mám píchat ob den. :unamused: 8 den píchání mě ale obj.na ultrazvuk,aby se podívali a pak asi podle toho uvidí,zda mi to tak stačí nebo ne.By mě ale naštvalo, kdybych třeba měsíc píchala zbytečně... :angry:
22. aug 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem po IUI cekam sve prvni miminko a chci se zeptat, spis jen teoreticky, napadlo vas nekdy, ze by se v caru spletly - ze by vymenili sperma? Ja vim, zni to divne, ale napadlo me to.
23. aug 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všechno je možné :grinning:
23. aug 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ale neni moc vtipne...
23. aug 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii tomu never pravdepodobnost je 1 ku x milionum , samozrejme vyloucit to muzes az po testech DNA pokud mas pochybnosti, ale proc si je pridavat nyni , v klidu si uzivej tehotenstvi a na takove veci nemysli, to ze se zameni miminka uz tu taky bylo, ale opravdu pravdepodobnost, ze se to stane tobe je skoro 0lova....
23. aug 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle me by nenapadlo tohle vubec resit, ale vcera si ze me utahla sestricka, ze mame pozitivni protilatky, jenze dle mamky meho muze mame oba RH pozitivni, takze tomu nerozumim... ale je pravda, ze na vysetreni nebyl. Nikdo mi tohle kloudne nevysvetlil, o tom, kdyz je maminka RH negativni jsem toho nacetla, ale ja jsem RH 0 pozitivni a protilatky mame zjistene od 15 tydne...
tak me to jen tak napadlo...
23. aug 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek kolik folíků jsem měla nevím, ale aspon jeden dostatecne velký po 7mi dnech jo. Ale to je fakt individuální, uvdiíš na ultrazvuku. Zkouselas nekdy Clostilbegyt? Jeslti na tebe fungoval, snad bude i tohle..
23. aug 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii vtipné to není ale četla jsem už 2 příběhy sice z ameriky..ale asistovaná reprodukce tam a taky se zase tak nelyší..jednou donosila paní dítko porodila a ono bylo černoušek (ani paní ani pán černoch nebyli takže jednoznačně jasné že nebylo jejich a pátralo se čí embrio že to je..)..druhý tam zjistili že dali špatné embrio nějak v začátku těhotenství takže paní nabídli zadarmo interupci..
hele já si iluze o asistované reprodukci nedělám dělají to jen lidi a lidi dělají chyby..
23. aug 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii pokud přítel neví svůj Rh faktor oficiálně od lékaře, tak bych to vůbec neřešila...takhle se u nás jednou na návštěvě u tchýně řešily krevní skupiny a podle toho, jak oni je "vědí" by můj přítel nebyl vůbec jejich :grinning:
23. aug 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii
tak nahodou ja som sa tym zaoberala este pred IUI, lebo robim v labaku - sice nie v genetickom, ale aj tak viem, ze sa tu sem tam nejaka vzorka popletie, doktorku som uz pri prvej navsteve opravila, ked si napisala zle krstne meno mojho partnera a este tesne pred IUI som ich upozornovala, nech si to nezmylia, lebo v cakarni na odper spermii bolo vtedy dost vela chlapov roznych narodnosti, cakala som , ze sa budu smiat, ale oni sa nesmiali, namiesto toho mi ukazali tu dlhu trubicku zabalanu s menom mojho priatela, aby ma uistili.......to IUI aj tak nevyslo ale uplne chapem tvoje obavy
23. aug 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vubec nechapu, ze jsem si tohle nezjistila pred vykonem... jakym zpusobem si tohle kontroluji... docela me to desi.
23. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii a koukni ještě ta tento odkaz http://genetika.wz.cz/skupiny.htm je to tam pěkně vysvětlené..
23. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa mě se těsně před IUI znovu ptali na naše přijímení a pak mě taky sestříčka těsně před zákrokem ukazovala zabalenou trubičku se jménem mojeho manžela :wink:
23. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii a můžeš být v klidu, že vaše faktory s manželem i miminka jsou takto možná...
23. aug 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii ahoj, já myslím, že z toho mět strach nemusíš, já se na to taky ptala dr. před IUI, protože u nás v centru jsou ještě dvě ženské se stejným jménem i příjmením jak já a řekla mě, že se to kontroluje pečlivě, všude jsou napsané rodné čísla obou partnerů, tak nemám mět strach :wink: vůbec se tím nezabívej, zbytečně se stresuješ a to zrovna miminku nedělá dobře, těš se na prcka a buďme rády, že to vyšlo.
23. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok