• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Holky, je tu někdo, kdo má zvýšenou BI (imunitní problém) a chodí na IUI? Nebo komu se IUI dokonce povedlo? :slight_smile:
Ze neovuluju vetsinou bez prášků, to se dá řešit, ale z téimunity mám strach a tomu IUI moc nevěřím....ted nás čeká druhé. Ráda bych byla v klidu a říkala si, že vše je ok a je to jen otázka času.
23. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii
jasne, pusti to z hlavy, vy ste manzelia, takze mate rovnake priezvisko (prijmeni) takze to asi netreba overovat, ako u mna :slight_smile:
23. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzzzuuuuzzzziiii mě teda taky ubezpečili, že se to stát nemůže a ukazovali mi tu zkumavku se jménem...na to nemysli, pravděpodobnost je hrozně malá....
23. aug 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky diky za uklidneni, ja bych to vubec neresila. Asi ty hormooony. Preju vam vsem, at vam IUI vyjde na poprve jako nam, jsou to nervy, ale stoji to za to... kdo to zna, vi o cem mluvim, ale verte pak ty kopanecky stoji za to stresovani...
23. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka jen tak mimochodem, 2 belosi muzou mit klidne cerne dite , to je dokazane a kolikrat se to stalo, klidne i dvojcata muzou byt jedno bile a druhe cerne i kdyz maji oba rodice stejnou barvu pleti, je to genetika kodovana nekolik generaci zpetne....a staci aby babicka nebyla dedeckovi verna, zapletla se - on to nahodou byl beloch a po 50ti letech se narodi pravnouce a ouha mam barvu pro tajemnem pradedovi o kterem doposud nikdo nevedel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja tento pokus IUI zase negat, cez víkend som depkovala, ideme na 99% do IVF :frowning2:
23. aug 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak
ahoj, netrap sa, vacsinou to vyjde az na 3 pokus, ty si mala kolky?
ja budem depokovat za par dni,sakra, zatial mam este nadej aj ked nic necitm.....
inak roozhodla som sa, ze menim CAR
23. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no mela jsem prvni 3 nebo 4 dny 2 davky a pak jednu....
23. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak to je mi líto, kolikátý to byl pokus? Kajkusa má pravdu, do třetího bych se tím netrápila a já jsem zatím rozhodnutá chtít i čtvrtý...(jdem ted do druhého).
24. aug 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a procpak, odkud kam? Taky o tom lehce uvazuju. Chodím do Motola, doktorka je super, ale na vše je tam málo času, moc lidí a málo doktorů. Taky vím, že někde dělají IUI pod ultrazvukem, u nás ne, jen to tam šoupnou a deš, ani nevím, jestli folík prasknul..nebo v jaké fázi byl....co u vás?
24. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no ty asi jsi ze Slovenska, tak to me asi jmena CARu moc nereknou... :grinning:
24. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
presne preto chcem zmenit CAR z Iscare na Ginfiv obidva v BA.
Jediny ultrazvuk v cykle mi robila 5 dni pred IUI, IUI robia uplne na slepo, pritom mam PCOS (zistene z krvi, inak nemam ziadne priznaky) aj ovulaciu mam, mam pocit , ze Dr ma toho vela a myli sa. Ked som sa spytala ci ozaj musim brat 6 utrogestanov, ze ci by nestacili 4, povedala, ze stacia, potom mi povedala, ze tentokrat zdvojnasobime davku pregnylu a dala mi tu istu. (zabudla, ze aj minule som tolko mala). Povedala mi, ze mam hranicne velke vajecniky, na dalsej navseve som sa jej spytala , ze co to znamena, ked ich mam velke, povedla, ze preco sa pytam, ved ich mam normalne.......Mam pocit, ze u mna nieco nie je v poriadku prave s tymi par dnami pred ovulku, folik narastie, ale potom sa to nejak poserie, alebo je problem vo vajcovodoch.
24. aug 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amilak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@kajkusa tak to je fakt strielanie naslepo, však ja tiež chodím do Iscare , ale MT a tam sa mi veru poctivo venujú. 10DC sono, 11DC sono a 13DC sono a IUI. Ja beriem 2x2 duphaston a pregnyl som mala 5000. Nemeriaš BT, pekne by si videla, kedy ovulka prebehne.
Inak ak nemáš dôveru, treba vymeniť buď doktora, alebo centrum, lebo inak to nemá význam, ak tam máš chodiť s myšlienkou, že niečo robia zle a, že sa to nepodarí. :unamused:
24. aug 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
ono to nie je o centre ale o ludoch, potom napisem ako to bolo v tom druhom centre
neviem, ci sa da spolahnut na BT kvoli utrogestanu.........tak na to kaslem
24. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahojky,tak jak je?Já jsem kupodivu v klidu,ale bodejť ne,když jsme teprve krátce po IUI :wink: Já beru Utrouš taky 2-0-2.Kdy Ti řekli,že máš zkusit test?Já mám přijít rovnou za 3 týdny na krev :slight_smile:
@amilak :frowning2: tak snad 1.IVF bude hned úspěšný!
24. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahoj, ja som zase po prvom IUI bola viac v strese a teraz som mimoriadne kludná :wink: ja si skôr myslím, že sa vydám cestou IVF a preto možno ten klud. Včera ma začali bolieť prsia a k večeru trošku podbruško. Keď to porovnám s minulým IUI, tak podbruško ma vtedy bolelo hneď po IUI a prsia asi od 7DPO, takže teraz je to iné, ale môj cyklus vždy bol iný, raz tak raz tak, takže toto pre mňa nie sú príznaky. Testovať mám 14 dní po IUI, u nás sa na krv chodí až po pozitívnom teste. A ty, sú nejaké pocity ?
24. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no prsa mě nebolí vůbec,ale píchání na stranách,nebo mírný tlaky v podbřišku mám taky,ale vůbec tomu nevěnuju pozornost,jak se na to upnu,je to v pytli :sweat_smile: takže věřím,ale neupínám se :grinning: jo a budeš testovat až na těch 14 dní po IUI?Já bych to chtěla vydržet,mám doma jen jeden test,tak snad mě to nebude lákat dřív :slight_smile:
24. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ja mám tiež doma jeden testík, budem testovať tak 13DPO, to už by malo byť jasné :wink: skôr nemá význam, minule som tam mala nejaký náznak čiaročky a potom nič, tak som si povedala, že je to zbytočné.
24. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tak to vypadá, že to taky nemá moc pod kontrolou. No uvidíš v příštím CARu..a kolikáté je to IUI? mě se líbí, co píše tinara o Iscare, 3x sono před IUI, to je dobré...
24. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a kolik tě prosím stojí IUI v Iscare? Je i v Praze, tak si říkám, že by tam měli snad postupovat stejně...(sono před IUI).
24. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ..a kolik tě prosím stojí IUI v Iscare? Je i v Praze, tak si říkám, že by tam měli snad postupovat stejně...(sono před IUI).
24. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 v Iscare som platila 75 eur, Ale vy to v čechách máte asi zadarmo, nie ? Podľa mňa by malo byť sono pred IUI, nech vieš ako s folíkmi, ale vidiš kajkusa chodí do iscare BA a nekukli ju.
24. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
no ved to, ja nehovorim, ze je problem v CAR, mozno nejaky iny doktor v tom istom CAR by postupoval inak a pozrel ma viac krat, ale nechcem menit Dr v tom istom CAR, inak jedna babula tu chodi k tej istej Dr. a je spokojna, ju pozerala viac krat pred IUI, mozno preto, ze mala stimulaciu a ja nie........neviem...........ja som mala jedno IUI a jeden krat sme sa mali snazit s pregnylom aj utrošom ale bez IUI (asi preto, ze to vychadzalo na nedelu)
24. aug 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
inak teraz mam 13 den po pregnyle a 10 den po planovanom IUI teda domacom snazeni a necitim ziadne priznaky.........mam 100 chuti si spravit test
24. aug 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 jj,testovat brzo opravdu nemá cenu,Já jsem před IUI taky měla 3x utz a neplatila jsem za IUI nic.
24. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ještě vydrž,aspoň do 12DPO :wink:
24. aug 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
ok, vydrzim, mozno potom uz nebudem tak odvazna :wink:
24. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa ale jo,budeš :slight_smile: hlavně budeš ale zvědavá :wink:
24. aug 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa vydrž ešte, ak to tam má byť tak bude :wink:
presne tak je to o ľudoch :slight_smile:
24. aug 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je tu este par dni pred ms???