• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojky všem, co jsou po IUI. Já chodím do Gennetu a jsem po I. IUI. Taky jsem byla netrpělivá a dělala jsem si test už 12 den a nic, pak jsem ještě dělala i 14 den co už nebylo třeba, protože přišla ta mrcha MS. Jinak v Gennetu před IUI taky nedělají ultrazvuk.
24. aug 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaturkova aha, tak to vypada, ze ultrazvuk pred IUI neni standard. ja vím, ze tu nekdo psal, ze IUI dělali přímo pod ultrazvukem, koukali, kam to zavadej...ale treba to byla vyjimka. Jinak jsi v Gennetu spokojená?
Drzim palce, me ceka 2.IUI v patek nebo pondělí.
24. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa vydrz...ja se pak teda taky bála...
24. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 a ty chodíš prosím kam, jak píšeš, že ti dělali 3x ultrazvuk?
24. aug 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Doktor mi žádný Clostilbegit nenabízel - to jsou nějaký prášky na růst folíků? Mě rovnou řekl, že budu píchat ty injekce. :angry: :grinning:
24. aug 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek nojo, clostilbegyt jsou prasky na rust folíků. Ale injekce (aspon Menopur kterym stimuluji ja) by mely byt na rust foliku a i na lepsi sliznici. Clostilbegyt ji "nedela" tak peknou... :grinning:
24. aug 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 já chodim do Gennetu :wink:
24. aug 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Aha! :grinning: Já sice měla sliznici dobrou podle ultrazvuku ale tak třeba pan doktor chce, abych to měla všechno ještě pěknější a proto hned ty injekce.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ano jsem v Gennetu zatím spokojená, chodím k Langrové a ty chodíš kam. Budu držet palce, aby se Ti 2 IUI povedlo.
25. aug 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny, dneska jsem byla na 2 IUI u Apolin. včera jsem dostala pregnyl. a už 1O dní píchám Clexane, tak doufám, že to tentokrát vyjde. od zítřka bych mělajíst utrogestan. akorát nevím jak dlouho, myslím že říkala 14 dní. zdá se mi to hodně. duphaston jsem jedla jen 10 dní. jak dlouho ho jíte vy??? když nevyjde 2 IUI, tak před třetím budu užívat ten clostilbegyt, normálně jsem si o nej řekla, a hned mi ho napsala, tak jsem byla ráda. jinak dneska z toho mám moc dobrý pocit....... ne jako minule. zítra to ješte pojistíme :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joo a ješte se chci zeptat jestli po tom Clostilbegytu můžu mít víc vajíček, nebo je jen na růst??? mě totiž rostou dobře, dala mi ho jako podpůrně, a nebývá po nem špatně??? protože mě je blbě skoro po všem :slight_smile:
25. aug 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky, já ho též brala 14dní..ale nejedla jsemho, ale zaváděla, že prý ti není potom tolik blbe, jako při polykání tak držím palečky
26. aug 2011 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, utrogestan som tiež nejedla, ale zavádela 14 dní. Čo sa týka clostilbegytu, brala som jednu tbl. a nič mi z neho nebolo, ja som tiež dosť citlivá na lieky. Pri prvom IUI som mala 4 folíky jeden 18mm, dva 15mm, jeden 12mm) vtedy mi aj doktor zakázal po IUI snaženie a teraz som nebrala clostil, lebo, že účinkuje aj na ďalší mesiac a mala som dva folíky 18mm, na 10DC. Inak ovulujem normálne aj bez clostilu.
Tak ti držím palce, je dobre, že máš z toho dobrý pocit, to je dôležité :wink:
26. aug 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já jsem po IUI taky dostala Utrogestan na 14dní,zavádim 2-0-2 a není mě po něm nic,Clostík jsem brala poprvé 1-0-1 a nebylo mě po něm taky nic a 2 dny před IUI jsem měla 2 folíky každej 20mm :slight_smile: No a teď už jen čekám,tak ať Ti to 2 IUI dopadne :wink:
26. aug 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaturkova ahoj, já chodím do Motola. Tobě taky budu drzet palce do druheho kola..
26. aug 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76

tak vám všem děkuji za informace, já ten utrogestan teda polykám, neřekla mi že ho mám zavádet, nebo myslíte ze si ho mám taky zavádet?? tím nic nezkazím ne?? aspon mi to nepůjde přes žaludek :slight_smile: jinak já mám ovulaci taky normální, tak doufám že to to bude v pohodě.ale 14 se mi ho nechce užívat, tem duphastom jsem jedla 10 dní, tak uvidím..... a za jak dlouho dostanu ms :slight_smile:?? Taky do 3 dnů???
@tinara23
@lera1
26. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 já mám špatnou BI a normálně chodím na IUI, jsem pod dozorem imunoložky. a co máš za problém?? já řešila BI skoro rok než jsem mohla na IUI.
26. aug 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ja som ms dostala dva dni po vysadení :slight_smile: možno je lepšie ho vkladať, aspoň nezaťažuješ žalúdok :slight_smile:
26. aug 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj, já po IUI utrogestan taky polykala, má stejné učinky a pokud ti nedělá neplechu se žaludkem, tak ho můžeš polykat, já se na to ptala mojí dr. v CARu. Mě zas vadilo to zavádění. takže záleží jen na tobě :wink:
26. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

caute babule,

ja som vcera zacala spinit a to este beriem utros, mala som ho brat do pondelka, je to vobec mozne?
minuly mesiac som ho brala 15 dni a ms som dostala az na 3 den po vysadeni, teraz je to 12 den a spinenie.....
27. aug 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som brala 2-2-2 a teraz 2-0-2, ze by v tom bol taky rozdiel ..........
27. aug 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa no je to možný že je to tím....
27. aug 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa tohle se mě taky stávalo, nedobrala sem ani to co sem měla a dostala sem MS, volala sem do Caru a dr. řekla, že pokud dojde MS, tak ho mám vysadit a nedobírat. Zkus si zavolat doktorovi a on ti určitě řekne, jestli to máš dobrat a nebo je to zbytečné, ale pokud se ti MS nerozjede, tak bych ho dobrala.
28. aug 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahooj fori, o tobě vím :slight_smile:. Vím že chodíš k Malíčkové....a držím ti palce!! mám taky zvýšenou BI. Ted mě čeká 2. IUI. Chtěla jsem jen slyšet o někom, kdo s BI a prednisonem měl úspěšné IUI :wink: , věčím, že takové holky jsou, ale nějak sem asi už nechodí.
29. aug 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, stimuluju na IUI menopurem a včera jsem si píchla ovitrelle (jako pregnyl) a zítra jdu na IUI. Tohle je moje druhé kolo a mám pocit, že minule mě už před IUI docela pobolívalo břicho....teda určitě mě bolelo pár dnů po. Ted se cítím jako kdybych si žádnou injekci nepíchla. Jak na tom býváte vy před IUI?
29. aug 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 to máš pravdu, zase na druhou stranu pokud jí máš přeléčenou, tak se není čeho bát. jedna naše známá měla cca 4 potraty, pak jedla 6 mesícu prednison a ted je v 7 měsíci. A ty jsi na tom jak výsledkama??
29. aug 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jinak já před 1 IUI měla bolesti břicha, a hlavně po IUI, to bylo hrozné, i ten samotný výkon stál za prd. ted po 2 IUI, je to super, nic mě před ani po něm nebolelo. držím palce .... :slight_smile:
29. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě při IUI nebolelo nic,ani před ani po a samotnej zákrok byla úplná pohoda :wink:
29. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 držim palce :wink:
29. aug 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny, tak tento měsíc snažení doma podle CARu nezafungovalo a čekám každým dnem MS. Utorš jsem už vysadila a začnu hned začnu clostilem od 3DC 3x1 a potom IUI. Já beru utrogestan 3x1 -14dní.
29. aug 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok