• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lera1
@fori ahoj holky, díky za odpovědi, taky si říkám, že to 2IUI by mohlo být víc v pohodě, člověk už ví co ho čeká...
BI bych měla mít v normě. Vám taky držím palce..
29. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori tak držím palečky :dizzy_face: Já mám utrogestan na 14 dní a polykám, nic mi po něm nebylo krom bolesti prsou, ale to jsem tady někde četla že může být. Clostil beru také a podporuje růst a také počet vajíček, vždy jich tam je víc, ale jen většinou jedno doroste, a s clostilem může jich dorůst víc :wink: Já normálně ovulku nemám, takže jsem s clsotilem ráda za 1 vajíčko :dizzy_face: A jak se clostil má brát, je dle doktora, každý to píše jinak :wink: Ale čím dřív, tím dřív bude ovulka :wink:
29. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal já mám právě všechno co se týče ovulace o.k. jinak po tom utrogestanu mi je lépe než po duphastonu, to jsem fakt ráda. no jinak jsem zvědavá kolik vajuch budu mít já :slight_smile:
29. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak asi chtějí ať víc dorostou vajucha a tím se i zvýší šance, to je super :slight_smile: Já před tím brala orgametril- není moc dobrý ale Dr. mi ho nechal dál. Až v Caru jsem dostala utrogestan, a krom těch prsou dobrý :slight_smile:
Jinak držím palce at už clostil nepotřebuješ, at najdeš // :slight_smile: Kam chodíš?
29. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal já chodím k Apolináři, a ty??
29. aug 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já do Iscare- Praha. Apolináře jsem také zvažovalal ale prý se tam dlouho čeká na objednání, a na to já nemám, ráda vše řeším hned :wink:
29. aug 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal mě vzali hned, teda na tu vstupní konzultaci jsem čekala asi 3 týdny ale objednala jsem se dopředu takže nám to pěkně vyšlo. v Iscaru jsme byli jednou ale pouze na vstupní konzultaci, ale pak jsem u soudila že kvůli té mě špatné BI bude lepší Apolinář, kde dělá i Malíčková. jinak se im v tom iscaru nelíbil ten hrzonej frmol, všude bylo plno lidí, doktorka divná, taková znuděná( Anuška). U Apolináře je klid, taky to tam jde rychle a přítel, když musí dát vzorek tak je taky víc v klidu. taková pohoda...... :slight_smile:
29. aug 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna moje kolegyně měla za měsíc rodit. Porodila pred týdnem cisařem chlapečka bez srdeční činosti. Lékaři ho 20 min. oživovali a podařilo se, ale :frowning2: došlo k velkému poškození mozku miminka. Já nechápu proč ty doktoři za každou cenu oživují, když vědí že to bude mít hrozné následky. chlapeček je na JIPce, a oni si ho nikdy nemůžou ani pochovat, a tot otázka jak dlouho bude žít. Já když se to dovědela, měla jsem normálně slzy v očích a to jsme se moc jako kolegyně nebavily. když to slyšíte v TV že umřel novorozenec tak si řeknete, že je to hrozné, ale když potom toho člověka znáte je to daleko horší. než mít dítě v takovámhle stavu, tak radči žádné!!!!!! :frowning2: :frowning2:
29. aug 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori na takové věci nemyslet, nemyslet...!!!
drzim palecky
29. aug 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal no mě z utroše taky bolí prsa, když ho zavádím, je jinak vše ok. Když polykám, motá se mi hlava..a chce se mi spát.
Budete dál zkouset doma, nebo jdete do IUI?
29. aug 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 tak já polykám a jiné vedlejší účinky jsem nezjistila :sweat_smile: Na každého působí jinak.Ne ne, jen tento měsíc jsme zkoušeli doma protože IUI ještě nestihla schválit pojištovna, ted už půjdem na IUI :wink:
29. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak to já jsem spokojená, vše jde skoro tak rychle jak chci, příjemné propstředí a lidi také, doktrorka super. Záleží, na koho narazíš, ale to je asi všude. jen to parkování.....to tam blbě hledám....
29. aug 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kto by mi napísal ako presne prebieha samotné iui.dakujem
29. aug 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica priebeh IUI
29. aug 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem za vido.preco ideš ty na iui?nejaký problém,alebo sa len nedarí?
29. aug 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze ti aspon trosku priblizilo IUI...ja idem koli tomu,ze sa nam nedari ani pri stimulacii clostilom byt tehu...mala som ist najskor na liecenie a potom ked ani to nepomoze tak na IUI,ale sme sa rozhodli este nez odydem do luciem(mam na to pol roka)tak skusime to IUI...
a ty???mas niaky konkretny problem???ja som mala nepriechodne vajecniky,ale podla dokyho uz by malo byt vsetko O.K.aj sliznica je v poriadku,aj manzelov spermiogram...no len to proste nejde...a liecim sa na stitnu zlazu...
kam idete na IUI????
29. aug 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 ahojky jak se mas
29. aug 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahoj, tak ako, sme dnes 10DPO, neskúšala si testovať ? Ja možno zajtra skúsim, už ma to láka, aj keď bojim, bojim :zipper_mouth: Nejaké príznaky sú ? u mňa dosť bolestíve prsia asi od 4DPO a inak nič. A inak celý víkend bolesti hrdla a bola som ako zlámaná, takže ak by to bol príznak tehu, tak beriem :wink: Keď to porovnám s minulým IUI, tak predtým ohromné bolesti podbruška, teraz nič a prsia začali bolieť až nejak 8DPO, ale menej. No ale je možné, že každé IUI je iné, presne ako každý cyklus je iný :unamused:

a ostatné kočky ako, žiadna tehuľka nepribudla ? :slight_smile:
30. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahojky,no já testovat budu nejdřív ne sobotu,a't mám už jistotu :wink: jinak příznaky skoro žádný,pálí mě žáha,sem tam je mě slabějc a ráno se mě hůř leze z postele,ale to vůbec nemusí znamenat nic,takže si to vůbec nedávám do hlavy a trpělivě čekám na sobotu :wink:
30. aug 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, niekto na IUI v rijnu? ja idem 15.9. na kontrolu k Babickove a to by mi uz mala povolit snazit sa...takze moje IUI (4te) by snad malo vyjst na zaciatok oktobra. nejaka spolubojovnicka? :sweat_smile:
pekny den prajem, a hlavne vela stasticka nech sa nam vsetkym raz zadari!
no a samozrejme zdravim tehulky :dizzy_face:
30. aug 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@verry
@miskag
@petula22
@cuddle
@vikad
@marlenee
@petrala
@puna13

dievcata, ako sa mate, nieco nove s vami? strasna rada by som vedela ako sa dari!!!! ja este stale tehu nie som...v oktobri ma caka 4IUI (liecila som prolaktin, BI, cvicim Mojzisovku)
majte sa krasne!
dootehotnenia priatelia :wink: :dizzy_face:
30. aug 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, tak ja hlasim IVF v cervenci - ET - negativni, srpen KET - 18.8 zavedeni mrazacka a 28.8 poprve vidim // , 29.8 potvrzene HCG z krve hodnota 196, ultrazvuk 9.9 - takze doufam , ze to dopadne :wink:
30. aug 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cuddle gratulujem...a tfuj tfuj nech rastiete :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Ahojky kočko, já jdu zítra na 5.IUI, rozhodli jsme se pro poslední. V říjnu jdeme na imunologii, tak až budem mít výsledky z toho,pak se rozhodnem jestli půjdem do IVF. Byli jsme na genetice a dopadla OK. Tak jsem zvědavá co se zjistí z toho imuna, pokud teda něco.. :angry:
tak ty půjdeš do IUI a já budu zrovna vědět jestli to klaplo :sweat_smile: držííííím pěstě a dej vědět, jak pokračujete :wink:
30. aug 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka!!
zdravím tě!!jsme na tom stejně.mně te´d nevyšlo 3.IUI,tak asi začátkem října jdeme na 4.IUI a když to nevyjde,tak jsme už domluvení na IVF.

cuddle:dnes jsem na tebe myslela,jak válčíte :slight_smile: tak super,že se to povedlo!!!držím palce,a´t je vše v pořádku!!!

verry,ahoj! :slight_smile: tak zítra držím palce!!!imunologie se dělá před IVF?já ani nevím,jestli ji máme udělanou.to se zjiš´tuje z krve?a u obou patrnerů nebo jen u nás? :slight_smile: musím se na to dr zeptat.

tak se holky držte!!! :slight_smile:
30. aug 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskag ahoooj' díky za palečky, budu je potřebovat :wink: No, imunologii a genetiku jsem si vyžádala. U nás jaksi ke dnešku nezlijstili furt problém. Tak uvidíme co odhalí imunologie. Když nic, tak jdeme do IVF určitě taky. A zjištuje se to z krve obou partnerů, budou nám ale brát každýmu 6-7 ampulí krve a přítel ještě bude dávat spermio. Tak uvidíme jestli na něco příjdou z tohohle. Navíc na výsledky se čeká měsíc-což není nic moc :unamused: .
Ale kdo si počká ten se dočká :dizzy_face: . Nechci nic uspěchat, radši chci mít udělaný komplet všechny testy co jdou a pak se teprv vrhnem do IVF :slight_smile: .
30. aug 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:aha,tak to asi nemáme.no,zkusím se na to zeptat,jak si pojedu pro injekce před IUI.my máme taky vše ok,ale řekla bych,že mi špatně rostou vajíčka,že bude spíš problém v tom.
tak jsem zvědavá,když mi zvýší dávky,jak to poroste :slight_smile:
jj,pořád jen čekáme,už jsem si na to celkem zvykla! :wink: jen,doufám,že se konečně dočkáme!!! :angry: :slight_smile:
30. aug 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag určitě se dočkáme :dizzy_face: !!! musíme věřit :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok