• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lera1 ahoj, tak mňa kamoška vyprovokovala testovať dnes poobede 10DPO a pozri čo vidím :slight_smile: Dúfam, že budeš mať o pár dní takú radosť ako ja :slight_smile:

baby držím palce, toto bolo moje druhé IUI, skoro dva roky snaženia, dúfam, že mi to aj krv potvrdí :slight_smile:
30. aug 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no to je nádhera!!!! :dizzy_face: úžasný moc gratuluju,tak ať už je sílí :dizzy_face: :wink:
31. aug 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle krásný!!! :dizzy_face: Tak přece jen to je plodnej srpen,super :wink: moc gratuluju a přeju krásný těhulkování :wink:
31. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jej, skvělé zprávy, držím palečky...taky ta tvoje cesta nebyla jednoduchá....!! dalsi dukaz, ze vsechny se dockame.. :slight_smile:
31. aug 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahooj janulko, tak jak se cvici Mojziska, cvicis kazdy den a jake jso pokroky? ja cvicim od května, už se mi prý SI pěkně rovná, v poslední době to trochu flákám, ale nesmám polevit (občas mě zkontroluj :wink: ). Mame za sebou 2.IUI (vcera). Kdyby to nahodou!! nevyslo, tak na dalsi by mi to asi vychazelo na zacatek rijna....
31. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
@snazilka14 dekuju, ano - holt ne pro kazdeho je IUI vhodne, u nas nakonec rozhodl dalsi spermiogram se kterym by se to vubec nedalo, vzhledem k 0,5% morfologii - takze volba IVF byla jasna - nerviky a cekani je ale vsude, to si holt musime vytrpet , ale vysledek pak urcite stoji zato :slight_smile:
31. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 paráda, at pekne sílí a roste!! Sem nam to tu snad pomalu rozjizdi... :grinning:
31. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja ted mam z druheho IUI docela dobry pocit, nerviky uz tak nepracovaly, jedine co mi vrta hlavou je, jestli nevadi, ze v Motole vas moc dlouho nenechaji polezet.....pry to zadny vliv na vysledek nema, co myslite vy?
Logicky, nejake uspechy maji a spousta holek pak jede treba vlakem domu z prahy a dlouho potom si lehnout nemuze.....nojo, zas sem si nasla neco k reseni..
31. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1
@snazilka14 kočky ďakujem, ešte prikladám lepšie foto z dnes rána :slight_smile:
31. aug 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 je pekne videt, jak je ta ranni moc proste ucinnejsi, a ted si porovnavej testiky obden, vzdy rano a uvidis , HCG roste obden, tak to je nejlip rozpoznatelne
31. aug 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle testnem v piatok a vtedy aj zavolám do CAR :slight_smile: Vidím, že ty si tiež tehulka, tak veľmi gratulujem :slight_smile:
31. aug 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 nádherá!!!!! :dizzy_face: nebudou to náhodou dvojčátka? :grinning: musí to bejt nádhernej pocit,vidět // :dizzy_face:
31. aug 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ..trochu vám sem vpadnu snad nevadí...
jsem 8mý den po IUI...přiznám se že je to vlastně moje první IUI (před 3mi roky jsem na jedné byla ale nedopala dobře) chci se zeptat kolik dní po IUI testujete?a jsestli vám něco je?Já měla bolesti v levé části břicha jako u vaječníku cca 5dní a pak bolesti jako bych měla dostat ms...což v půlce cyklu normálně nemívám tak nevím...
31. aug 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jo já ležela po IUI 15minut... tak to dělají běžně myslím..
31. aug 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 no snad ano, uvidime, teprve jsem byla na krvi v pondeli a ultrazvuk me ceka az 9.9
31. aug 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka kazdy car to ma jinak, urcite ti rekli, kdy si udelat test ne, u nas to myslim tehdy bylo 14ty den, ale vim, ze nekde klidne i 20ty
31. aug 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle hm neřekli brali mě jako "zkušenou snažilku" (což po 4 letech asi sem :grinning: ) tak já chci počkat den před ms která má dorazit v úterý to by bylo 13DPO
31. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
@cuddle velmi velmi velmi gratulujem, ved si sa aj nacakala. prajem nech vsetucko dobre dopadne!!! :dizzy_face:
@verry takze dneska? prajem ti, nech na tento den budes spominat v dobrem dalsich 100 rokov :wink:
@miskag rijen je teda nas? :sweat_smile: budem sa tesit, bude sa lepsie bojovat :wink:
@snazilka14 ja mam "radikalnu" Mojzisovku, pri ktorej mam zakazane snazit sa...ale po 15.9. to snad uz bude na snazenie :sunglasses: napravovala mi aj kostrc :sweat_smile:

dievcata, keep in touch :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @wrtulka ! niekomu nevyskocia ciarky ani 14DPO a potom ano, a niekomun sa ukazu 11DPO. je to individualne, skus nieco medzi :wink: mozno 13tka bude stastna :dizzy_face:
31. aug 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no jo ale mě má 14 DPO dorazit ms a beru utrogestan dostáváte ho všechny? já ho tak brutálně nechtěla tak kdyby to bylo negativní tak to chci vysadit aby mi to zbytečně nerozhazovalo cyklus..
31. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka tak fakt skus testnut den pred MS...drzim palce nech nedorazi!!!!!! :dizzy_face:
s utrogestanom ti neporadim, ja ho neberiem, zevraj nepotrebujem
31. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka akurat citam, ides aj do IUI aj do osvojeni? mooooooooc drzim palce. co bude driv? :wink:
31. aug 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no já ho taky nepotřebuju ani na IUI nestimuluju..mám bylinkama upravenej krásnej 28 dní cyklus..luxusní sliznice (8mm) a tak..a stejně mi jeden utrogestan ráno a jeden večer doktorka dala :frowning2:
31. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no my už se snažíme dlouho ty IUI jsou už jen takové polední pokusy...o vlastní..jinak jsme už schválení žadatelé a už čekáme kdy nám zavolají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a děkuju za držení palců...
ono se nám po těch letech zlepšilo spermio...tak jsem to chtěli zkusit jeslti se nepodaří...
31. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka to je zvlastne...ale tak snad vedia co robia, neboj
drzim palce tej luxusnej sliznici, nech sa zahniezdi co ma :wink:
31. aug 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka a na IVF alebo natural ste uz boli? vsetko vyskusane? kolko mas rokov ak sa smiem spytat? podla veku vam daju mimco? som pocula cim su mladsi tym mladsie mimca a naopak..je to tak? ci je rozdiel v adopcii a osvojeni?
31. aug 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
môžem sa k vám pridať? O dva týždne idem na prvé IUI.
31. aug 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok