IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
janulka1980
31. aug 2011
@verry ...juuuuu, ne dnes zitra zitra zitra je ten den 🙂 som sa poplietla :-N kazdopadne drzim palceky!!!
janulka1980
31. aug 2011
vitaj medzi nami snazilkami, @anlady! 😉
anlady
31. aug 2011
@janulka1980 - Ďakujem, snáď sa mi pošťastí na prvýkrát. Keďže ja som zdravá a myslím,že aj manžel 😉
Ozaj máte skúsenosti niekto s ISCARE v BA ideme tam 16.9. Doteraz som bola nažhavená optimisticky,ale už sa začínam obávať... :-|
wrtulka
31. aug 2011
@janulka1980 mám za sebou 3 IVF z toho 2 standardní a jedno minimálku (to bylo letos v dubnu). Jendou bez ET, jednou s ET 3 embrií negativní, teď ET jednoho embria..zase negativní...já na stimulaci reaguju dobře ale problém je v nekvalitních embriích plus neroste mi sliznice 😞 😞 😞 teda při stimulaci naposledy jen 5,5mm při transferu.
Navíc jsem poslední dva cykly IVF byla nemocná - poprvé angína plus antibiotika a podruhé zánět průdušek plus antibiotika a v takovém stavu tělo asi nemá chuť těhotnět..
teď v létě kdy jsem zdravá je plno vitamínů a já se porovnala bylinkama jsem chtěli zkusit něco méně invazivního 🙂 🙂 takže uvidíme...byl by to zázrak...po těch letech...nikdy jsem nenašla //
pokud jde o adopci tak u nás je pěstounská péče - tu nemáme a pak adopce jako taková a tu máme my chceme dítko do roka..no je mi 29 a ještě tak 2-3 roky si na dítko z adopce počkáme..ale tak snad nebudu tak stará matka 😃
zdenkaturkova
31. aug 2011
@wrtulka Ahojky, já jsem si utrogestan zaváděla 15 dní a pak jsem si dělala test, když je test pozitivní, tak se utrogestan bere dál. Je jsem test měla negativní a 14 den jsem dostala MS. Jinak po IUI jsem ležela jen minutku. Chodím do Gennetu.
aduskatt
31. aug 2011
@anlady ja som chodila do ISCARU, takze skusenosti mam🙂
snazilka14
31. aug 2011
@janulka1980 ja vim, vim, pamatuju si...ja takhle taky 3 mesice čekala až do pulky července...hlavně mi v poslední době chybí vůle cvicit, ale dneska vecer urcite!!
anlady
31. aug 2011
@aduskatt prosím napíš mi ako sa ti to tam pozdávalo a komu si chodila. Ja idem MUDr. Lattákovej.
wrtulka
31. aug 2011
@zdenkaturkova díky no mě se moc nechce si rozhazova cyklus mám ho luxusně srovnaný bylinkama...stejně mě ten utrogestan prdne že mi ho doktorka dala...nevím co je od něj (sem byla ospalá, bolely mě prsa..břicho..) a co ne..
snazilka14
31. aug 2011
@anlady vítej 🙂
anlady
31. aug 2011
@snazilka14 Ďakujem, ste tu naozaj moc milé
kive76
31. aug 2011
@anlady držím palečky, ať se hned napoprvé povede 🙂
snazilka14
31. aug 2011
@wrtulka ja jsem po něm taky ospala (beru 4 denne) - to ale jen pokud ho polykam, pri zavadeni ne...ale to asi vis.
anlady
31. aug 2011
@kive76 ajoj, ja v to moc dúfam, i keď v zápätí sa toho obávam. I keď aj manžel je dosť optimisticky naladený, že to sa musí podariť. Lebo ide o to,že ja trpím takou chorobu škaredým menom vaginizmus, čiže nemám ako otehotnieť normalne. Takže lekár povedal,že toto môže výjsť. Tak uvidíme :-S
wrtulka
31. aug 2011
@snazilka14 no to už jsem zjistila 😃 stačilo jeden spolknout a byla sem ko 😃 tak zavádím a je to dobrý 🙂
anlady
31. aug 2011
môžete mi napísať ako u Vás prebiehalo IUI, že ako dlho to celé trvá?
cmelica
31. aug 2011
Ahojte!takze dnes foliky krasne...v piatok na IUI... 😃
snazilka14
31. aug 2011
@anlady u nás je vše v klidu, přijdeš, podepíšeš souhlas, odsouhlasíš že jméno na zkumavceje dobře, lehneš si, zavedou katetr, pocit je to stejný jako při normálním vyšetření, jen když se tam vstříkuje tak to píchne....chvilicku poležíš ( unás tak minutku) a jdes... 🙂 není čeho se bát. A je fajn si pak udělat doma hezkej večer...
tinara23
31. aug 2011
@lera1 s dvojčátkami ani nežartuj, to by manžel nerozchodil 🙂 ale pocit je to úžasný, mne sa nikdy ani duch neukázal, tak som tomu ani veriť nechcela 🙂 som zvedavá na teba 🙂
anlady
31. aug 2011
@snazilka 14 a koľko celý proces trval odkedy ste sa tam zaregistrovali?
snazilka14
31. aug 2011
@anlady nevím, čím myslíš proces, nam trvalo rok od vstupu do CAR nez sme se k IUI dostali, ale to je hlavně tím, že jsem měla ještě imunitní problém....jinak je to otázka jednoho cyklu.
anlady
31. aug 2011
&cmelica ďakujem za podrobné info 😉
snazilka14
31. aug 2011
@verry muzu se verry zeptat kam chodis? A samozrejme drzim palecky...ja jsem tez rozhodnuta zkusit aspon 4-5 IUI...do IVF se mi moc nechce..
puckal
31. aug 2011
Ahojky, tak jsem dnes 1DC, zítra jedu do CARu na krev a v pátek začínám stimulku na první IUI x-)
@verry- přeji hodně štěstíčka, jde vidět, kdo si počká ten se dočká 😉
@tinara23- potichoučku gratuluji, hezké čárečky, známe se z měření BT,měříš stále nebo když jsi byla na IUI tak ne?
puckal
31. aug 2011
@cmelica to jé hezké, at hezky dorostou 🙂 Dostala jsi pregnyl nebo něco?
tinara23
31. aug 2011
@puckal ďakujem 🙂 merala som, ale nie tak poctivo ako predtým 🙂
puckal
31. aug 2011
@verry- promin, jsem se sekla :-N , ty zatím ještě nejsi těhulka, ale určo brzy budeš, držím palečky x-)
puckal
31. aug 2011
@tinara23 já už také asi přestanu, když už to bude hlídané, at se zbytečně nestresuji teplotama, stejně je utroš ovlivní =-)
puckal
31. aug 2011
@cuddle tak na 9.9. držím pěstičky, at KO dobře dopadne a at je ♥. Konečně jste se také dočkaly, jde vidět, že na každého se časem štěstíčko usměje 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli