• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@verry ...juuuuu, ne dnes zitra zitra zitra je ten den :slight_smile: som sa poplietla :sweat_smile: kazdopadne drzim palceky!!!
31. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj medzi nami snazilkami, @anlady! :wink:
31. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 - Ďakujem, snáď sa mi pošťastí na prvýkrát. Keďže ja som zdravá a myslím,že aj manžel :wink:
Ozaj máte skúsenosti niekto s ISCARE v BA ideme tam 16.9. Doteraz som bola nažhavená optimisticky,ale už sa začínam obávať... :unamused:
31. aug 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 mám za sebou 3 IVF z toho 2 standardní a jedno minimálku (to bylo letos v dubnu). Jendou bez ET, jednou s ET 3 embrií negativní, teď ET jednoho embria..zase negativní...já na stimulaci reaguju dobře ale problém je v nekvalitních embriích plus neroste mi sliznice :frowning2: :frowning2: :frowning2: teda při stimulaci naposledy jen 5,5mm při transferu.
Navíc jsem poslední dva cykly IVF byla nemocná - poprvé angína plus antibiotika a podruhé zánět průdušek plus antibiotika a v takovém stavu tělo asi nemá chuť těhotnět..
teď v létě kdy jsem zdravá je plno vitamínů a já se porovnala bylinkama jsem chtěli zkusit něco méně invazivního :slight_smile: :slight_smile: takže uvidíme...byl by to zázrak...po těch letech...nikdy jsem nenašla //
pokud jde o adopci tak u nás je pěstounská péče - tu nemáme a pak adopce jako taková a tu máme my chceme dítko do roka..no je mi 29 a ještě tak 2-3 roky si na dítko z adopce počkáme..ale tak snad nebudu tak stará matka :grinning:
@wrtulka Ahojky, já jsem si utrogestan zaváděla 15 dní a pak jsem si dělala test, když je test pozitivní, tak se utrogestan bere dál. Je jsem test měla negativní a 14 den jsem dostala MS. Jinak po IUI jsem ležela jen minutku. Chodím do Gennetu.
@anlady ja som chodila do ISCARU, takze skusenosti mam:slight_smile:
31. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja vim, vim, pamatuju si...ja takhle taky 3 mesice čekala až do pulky července...hlavně mi v poslední době chybí vůle cvicit, ale dneska vecer urcite!!
31. aug 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt prosím napíš mi ako sa ti to tam pozdávalo a komu si chodila. Ja idem MUDr. Lattákovej.
31. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenkaturkova díky no mě se moc nechce si rozhazova cyklus mám ho luxusně srovnaný bylinkama...stejně mě ten utrogestan prdne že mi ho doktorka dala...nevím co je od něj (sem byla ospalá, bolely mě prsa..břicho..) a co ne..
31. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ďakujem, ste tu naozaj moc milé
31. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady držím palečky, ať se hned napoprvé povede :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka ja jsem po něm taky ospala (beru 4 denne) - to ale jen pokud ho polykam, pri zavadeni ne...ale to asi vis.
31. aug 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 ajoj, ja v to moc dúfam, i keď v zápätí sa toho obávam. I keď aj manžel je dosť optimisticky naladený, že to sa musí podariť. Lebo ide o to,že ja trpím takou chorobu škaredým menom vaginizmus, čiže nemám ako otehotnieť normalne. Takže lekár povedal,že toto môže výjsť. Tak uvidíme :confounded:
31. aug 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no to už jsem zjistila :grinning: stačilo jeden spolknout a byla sem ko :grinning: tak zavádím a je to dobrý :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžete mi napísať ako u Vás prebiehalo IUI, že ako dlho to celé trvá?
31. aug 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!takze dnes foliky krasne...v piatok na IUI... :grinning:
31. aug 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady u nás je vše v klidu, přijdeš, podepíšeš souhlas, odsouhlasíš že jméno na zkumavceje dobře, lehneš si, zavedou katetr, pocit je to stejný jako při normálním vyšetření, jen když se tam vstříkuje tak to píchne....chvilicku poležíš ( unás tak minutku) a jdes... :slight_smile: není čeho se bát. A je fajn si pak udělat doma hezkej večer...
31. aug 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 s dvojčátkami ani nežartuj, to by manžel nerozchodil :slight_smile: ale pocit je to úžasný, mne sa nikdy ani duch neukázal, tak som tomu ani veriť nechcela :slight_smile: som zvedavá na teba :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka 14 a koľko celý proces trval odkedy ste sa tam zaregistrovali?
31. aug 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady nevím, čím myslíš proces, nam trvalo rok od vstupu do CAR nez sme se k IUI dostali, ale to je hlavně tím, že jsem měla ještě imunitní problém....jinak je to otázka jednoho cyklu.
31. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
&cmelica ďakujem za podrobné info :wink:
31. aug 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry muzu se verry zeptat kam chodis? A samozrejme drzim palecky...ja jsem tez rozhodnuta zkusit aspon 4-5 IUI...do IVF se mi moc nechce..
31. aug 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem dnes 1DC, zítra jedu do CARu na krev a v pátek začínám stimulku na první IUI :dizzy_face:
@verry- přeji hodně štěstíčka, jde vidět, kdo si počká ten se dočká :wink:
@tinara23- potichoučku gratuluji, hezké čárečky, známe se z měření BT,měříš stále nebo když jsi byla na IUI tak ne?
31. aug 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to jé hezké, at hezky dorostou :slight_smile: Dostala jsi pregnyl nebo něco?
31. aug 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal ďakujem :slight_smile: merala som, ale nie tak poctivo ako predtým :slight_smile:
31. aug 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry- promin, jsem se sekla :sweat_smile: , ty zatím ještě nejsi těhulka, ale určo brzy budeš, držím palečky :dizzy_face:
31. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 já už také asi přestanu, když už to bude hlídané, at se zbytečně nestresuji teplotama, stejně je utroš ovlivní :confused:
31. aug 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak na 9.9. držím pěstičky, at KO dobře dopadne a at je :hearts:. Konečně jste se také dočkaly, jde vidět, že na každého se časem štěstíčko usměje :slight_smile:
31. aug 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok