• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojky @jesterka001 @fori
tak drzime palce k testovani!!! heslo: // :wink:
1. sep 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Dobrý heslo, to beru :grinning:
@fori - ty si taky pícháš clexane? nebo se pletu?
1. sep 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 no kto nevie heslo...... :grinning:
1. sep 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 jo jo píchám, ale poslední 3 dny mě to nějak víc bolí, jako kdyby to břicho bylo citlivější, jinak v pohodě, ty taky pícháš??
1. sep 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori jo jo, taky píchám, od včera. Chodíme spolu ke stejný imunoložce a taky máme podobný imunitní problémy :wink: Tak doufám, že nám to tenhle cyklus pomůže a povede se!!!!!!!! :slight_smile:
1. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori - ten koník nějak blbne :frowning2: Včera jsem byla u dr na gamaglobulínu a na krvi. Jsem zvědavá jak dopadnou výsledky.Dělala mi jich spoustu.
1. sep 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckal jeeej-no to je super. a kam idete??? no zatiaľ neberiem nič, my budeme mať iba len vstupnú konzultáciu. Ty už berieš niečo?
1. sep 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek - no tak to ti budem držať moc palce. Prosím ťa,ozvy sa mi potom, chcem vedieť detaily :wink:
1. sep 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry no já mám teprv po druhém IUI..ale mam tak nejak od prirody povahu vsechno planovat moc dopredu. Jinak samozrejme pocitam s tim, ze to druhe ted vyjde, stejne jako tvoje páté:wink: . Moc ti to přeju.
1. sep 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 melas taky zvýšenou BI? Jinak o nervicich mi povídej..mam taky po druhém...
1. sep 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 díky :wink: Tobě taky přeju ať to výjde :dizzy_face: . Dr. říkala,že není nic ztracené a že samozřejmě 6 pokusů za rok je hrazených. A že má klientky kterým se povedlo i na pátý či šestý pokus. Sama se diví, prý to furt dělá stejně a stejnýma očima na to kouká, a taky neví proč to nevyjde hned na poprvé. Jjo, hold se musí sejít víc příznivých aspektů aby to došlo k pozitivnímu těhu testu.. :zipper_mouth: :slight_smile:
@janulka1980 tak dnes už toho 1.9. registruju :grinning: ale včera mi to teda dalo... :sweat_smile:
jako od rána než jsme jeli do Sanusu říkám přítelovi-dneska by to šlo.. :sweat_smile: je takový pěkný datum 1.9. a přítel mi to odkýval a prej to musí už vyjít :grinning: No a pak odpoledne dorazím do prace a říkam kolegovi jestli už má uzavěrku? A on až zejtra snad ne??? A já nee, dyt dnes je prvního! tak oba valíme oči na kalendář a on mi povídá-ty mi dáváš... :grinning:
1. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nechtěli byste udělat tabulku? kdy kdo má za sebou (či před sebou) IUI?????? :wink: Abysme měli přehled.
1. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry takze ty sa neobjednavas na 31.8. ale na stredu? :grinning:
chudak, kolega, vyplasenej :grinning:

tabulku by som dala, ale prave idem z prace, do kina na Muzi v nadeji...co to zas vymysleli :sunglasses:

krasny vecer vsem!
1. sep 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky mohu se pridat uz jsem byla n jednou IUI a tento cyklus jdu znovu jsem 1DC 12.9. jdu na UZ jestli jsou folici
1. sep 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 vítaj medzi nami :wink:
1. sep 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Špatná BI, antifosfolipidový syndrom, protilátky proti vaječníku i embryu.... Teď čekám na výsledky, takže vubec nevím, jak na tom jsem. A ty? A kdys měla IUI?
1. sep 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady moc dekuji :slight_smile:
1. sep 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj janulko, no já jsem byla na 4. IUI, ale bylo to takové divné, na ultrazvuku jsem byla minulý týden ve čtvrtek a folíci dva 20 mm a tak ten den pichnout pregnyl a .... to byl mazec - prý: no ale my tu o víkendu nepracujeme, takže si IUI udělejte doma sami :confounded: . Naplánujte si styk do 40 hodin po píchnutí pregnylu by měla být ovulace a tak se snažte. A ani mi neřekl v kolik hodin si to mám píchnout nic prostě. Tak jsme píchli, když jsme dorazili domů a odpočítali jsme hodiny a pak jsme se tři dny v kuse snažili :unamused: . Takže určitě zase z toho nic nebude. Fakt mě ten přístup naštval. Taky jsme řekli že chceme genetiku a imunologii, což nám to okamžitě začal vymlouvat, že se stejně nakonec nic nenajde a že i kdyby se našlo, tak se bude dělat IVF. Vážně mě tak na....l, že nakonec ještě budu měnit centrum, ale jelikož jsme z ústí tak do těch teplic to pro nás bylo ideální. Ale po této zkušenosti, kdy jsem se musela doprošovat a až když už musel zakročit manžel, tak doktor řekl, aby se manžel nerozčiloval, že nám ty testy teda udělají, a ptala jsem se kolik budu platit a on na to, že to dá na pojišťovnu. Tak aspoň něco. A ještě k tomu se mám objednat na konzultaci do Prahy do Podolí kvůli tomu, že mám zase myom 35 mm velký, a pořád se zvětšuje. Já už jsem byla v roce 2008 v tom Podolí a tam mi vyndavali celkem 5 myomů, dva 5 cm a tři asi dva a tři cm. Mám na podbřišku jizvu jak po císaři, ale to mi ani tak nevadí, jako že budu tohle asi absolvovat znova. Nechci tady v ústí, protože když jsem byla v nemocnici na ultrazvuku, tak mi tam jeden moc "šikovný" pan doktor řekl, že děti mít nikdy ani nebudu, jelikož on mi tu dělohu vyndá, jinak ty moymy prý nejdou odstranit. Takže můj gynekolog to nenechal být a tím pádem jsem se dostala do Podolí a tam to šlo. Nemůžu si stěžovat, ale teď tam budu muset asi znova :frowning2: . Už nemám sílu. Vím, že nejsem jediná co tímto prochází, ale 13 let je opravdu dlouhá doba, a mě je 32 a co každý měsíc se mi naděje na vlastní mimi zkracuje. :frowning2: . Život strašně rychle utíká a než se naděju tak bude pozdě. Ve dvaceti to je ještě sranda, ale po třicítce už je to docela o nervy. Tak vám všem holčiny přeji, aby jste nečekaly tak moc dlouho jako já :slight_smile:
1. sep 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 já vím, že jsme si už psaly, promin mě se ty příběhy holek pletou. jinak mě vysadila prednison už v unoru a od té doby vlastně nejím nic, ani mi nepíchá ty glubuliy, mám jen Clexane. měla jsi stimulaci?? jaký car navštevuješ? já budu mít stimulku přístě na 3 IUI - nějak s tím automaticky počítám
1. sep 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jak se pozna alergie na sperma??Uz evim co jineho mi brani otehulit... :frowning2:
1. sep 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj Jani, my jsem po neúspěšném IVF, měli jsme i zamraženo, tak jsme dnes dostali 2 12ti buněčné embryjka, tak budeme čekat. Jsem zvědavá, zda ti ta Mojžíška pomohla.
1. sep 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Nijak, musíš na krev a z krve to poznají.
1. sep 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Ted koukám, že jsi už byla na IUI, tak to ti ty testy nejspíš dělali, zkus szeptat.
1. sep 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 a kdyz uz mi na zacatku brali krev tak to nemohli poznat??
1. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no brali mi krev na HP stitnou zlazu a pohlavni choroby....tak nevim no
1. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 Ahoj, tak to je síla, my totiž taky chceme udělat imuno a genetiku, když ted KET nevyjde...
1. sep 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 To ti určo dělai i na protilátky, hned při těch prvních odběrech. Kam chodíte?
1. sep 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 pronatal praha ach jo....
1. sep 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Já do pronatalu Teplice, takže ti to určitě dělali.
1. sep 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no nevim kdyz ctu jak si na prahu hodne lidi stezuje...a nerikali mi ze by mi to delali brali mi jen tuhle krev ach jo...a to bych byla alergicka na vsechno sperma nebo teba jen pritelovo??
1. sep 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok