• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte kočky možem sa pripojit :sweat_smile: :sweat_smile:
ja som po ET 3 den a bazalnu teplotu mam 37.9 už druhy den :wink:
len neviem či je to OK
6. dec 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Luly rozumíš trochu BT a grafu, že bych ti ho poslala a ty by jsi mi napsala co si o tom myslíš, Díky Kelly
6. dec 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly ahoj ja sa vobec nerozumiem grafom ja som sa
nikdy takto nekontrolovala vlastne až teraz po ET :wink:
6. dec 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je to ET?
6. dec 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
transfer po IVF
6. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takže umělé oplodnění a zadařilo se? Kolik tě to stálo?
6. dec 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelly ešte neviem ešte čakam na krv za cca 7 dni ....
a stalo mna to 38 500 sk :wink:
6. dec 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je hustý
a to jsi na tom byla po prvé? tak budu držet pěstičky aby to vyšlo.
6. dec 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ďaaaakuuuujeeeem :slight_smile:
Fifinka, laparky sa nemáš čo báť, práve naopak, vedela by si presne ako to tam vyzerá, či je všetko OK. Som prekvapená že podstupuješ iui bez laparky. U mňa bola laparka ako prvý krok, lebo ak by si mala napr. oba vajcovody nepriechodné, tak ti je iui na dve veci (ja mám nepriechodný len jeden, takže na iui som čakala kým ovulovala tá správna strana), pri nepriechodných vajcovodoch by si určite neotehotnela pri iui... U vás sa tuším iui neplatí, že? Mňa to stálo 1500,- no ak by to nevyšlo, neľutovala by som dať ďalšie korunky.... Neboj, laparka je v pohode, a keď ti dajú náladovku pred - bavilala som sa sama na sebe :grinning: .

chanel, hlavu hore, čakala som dva roky a podarilo sa... :slight_smile: pačko
6. dec 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kella nie toto je moje druhe Ifko :wink: takže cca 70000 sk
ale vobec mi tych penazí nieje luto len keby to vyšlo :wink:
a ja verím že to vyšlo :grinning:
6. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novemten rentgen vajecniku se provadi,bez spani,umrtveni,vstrikne se do delohy kontrastni latka a ta se ukaze na RTG-pokud jsou vejcovody pruchodne tak protece az tam a Dr.tak uvidi jak to tam vypada.Ale ja bych do toho nesla,co jsem cetla tak to je docela bolestive,a pokud bytam neco bylo stejne bys musela na laparku.To ja pujdu rovnou do laparky.
Jajka-mi Dr nabizel pred IUI laparku,ale ja odmitla,doml.sme se ze zkusime 3 krat IUI,u nas to nic nestoji,takze ztratim akorat par cyklu,ale to mi neva protoze ja potrebuji cas se v sobe psychicky srovnat s danou veci,jako ze pujdu na laparku.nikdy jsem nenocovala v nemocnici,ani mi nic nedelali.Muj nejvetsi zazitek byl kdyz mi vyrezavali rakovinu kuze-basaliom-a pak jsem sla domu.
6. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel tak to je mi moc líto, jsme na tom teď stejně, mi má mrcha dorazit zítra, tak jsem zvědavá, když na ní čekáš, tak nepříchází, už bych chtěla jít na druhé IUI, chci to stihnout ještě do vánoc. Nezoufej, stejně jednou těhotné budem, podívej na jajku, štěstí nechodí po horách, ale po lidech, ona je toho důkazem.
6. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
nakukuju po delsi dobe ... gratuluju tehulkam :dizzy_face: a ostatnim preju hodne zdaru pri IUI. Ja jsem na tom stejne jako beruska, cekam na mrchu a budu doufat ze jeste jeden pokus nam letos vyjde ,jeste totiz musim s malym do nemocnice a asi se nam to zase bude kryt s ovulkou :unamused:
7. dec 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.boli ste niekto na IUI aj ked nemate priechodnu idnu stranu.....
dukeuem
7. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka ahoj :wink: :wink:
ja som ma IUI nikdy nebola a ked nemáš prechodny jeden vaječník prečo nejdeš
si ho dat prefúknut :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
IUI ma malú percentualnu šancu na otehotnenie a ak je jedna strana neprechona
tak sa ešte zmenšuje :wink: :wink:
7. dec 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som druhy den po laparke
7. dec 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to potom šup sa na IUI :wink: :wink:
kedy chcete íst?????
mam taky pocit že ty si užbola na IVF?
že????
prečo sa vraciate k IUI a nie rovno IVF?????????
7. dec 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mame darcu muz nema spermie tak chceme skusit IUI ale ked nemam jednu stranu priechodnu neviem ci je to dobre aby som isla na IUI....
IVF sme chceli ale IUI je lacnejsie a moze sa stat ze otehotniem a potom nam aj viacej penazi zostane toto cele je aj o peniazoch
7. dec 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi, ahoj, vidim ze bojujes, drzim prstiky, aby vam to vyslo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka ahoj..ano bojujem dalej nechcme sa este vzdat ked mam uz aj laparku za sebov este chcem zabojovat
7. dec 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano to maš pravdu :wink: :wink:
tak vam budem držat palečky čo najviac budem vládat :wink: :sweat_smile:
7. dec 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moja si zlata
7. dec 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzko84, dívám se, že máme skoro stejně staré děti, můj malý bude mít 23.2. 3 roky. No dneska mám dostat mrchu, ale nějak se jí nechce, myslíte, že by se mohli krevní testy zmýlit a já byla těhotná, to asi né co? Přeji příjemnou neděli :slight_smile:
7. dec 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka, ja mám nepriechodný vajcovod a na IUI som bola 2x. Mala som šťastie že sa mi foliky vytvorili len na vaječníku s dobrým vajcovodom takže otehotnenie bolo možné. Bohužiaľ sa nepodarilo. Od dnes začínam so stimulkou na IVF tak držte palce. Aj ja budem dúfať že sa už niekom IUI konečne podarí. :wink:
7. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rozmyslame co ideme nieje to mesia sanca otehotniet???
7. dec 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, Beruško, já jsem to dostala v sobotu 27DC. A ani nemluvím o její síle a příšerných bolestech,které mám do ted.Auuuu.Sakra já nevím, všechno bylo v pořádku a nepovedlo se to.Zítra jdu ráno do Caru a doufám,že mi to iui udělají ještě do těch Vánoc,přeji to i Tobě,zkus si dát na noc trochu červeného vína,at to konečně dostaneš.Holky celkově by mě zajímalo, jaká je uspěšnost IUI. Podle toho co se tady píše dost malá. Jinak velká gratulace Jajce!!!! Já už bych taky po těch dvou letech snažení chtěla dvě čárečky. Všem přeji štestí a uspěch!!!!!!!
7. dec 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :frowning2: ...tak zase negativna sprava, chanel, to je skoda, ale ja by som ta chcela len podporit, i ostatne, co vam mrcha dorazi...este vcetko dobre dopadne! :slight_smile:
7. dec 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji i já Tebe, taky Tě čeká IUI? Že, tak držím pěstičky, aby bylo štestíčko! Přece jenom šance je.
7. dec 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto :slight_smile:
7. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanel, je mi to moc líto,každé, které se to podaří, je pro nás naděje pro další kolo. ale třeba se to už příště podaří.
7. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok