• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980 Ahoj moja. Som rada, že si sa ozvala :grinning:, teším sa z toho :grinning:. Tak ja idem na druhý mesiac, ked mi dojde mrška na ultrazvuk a vlastne hneď chcem začať všetko pre 3. IUI. Verím, že to vyjde. Cez leto som si oddýchla, samé výletíky, dovolenka, žiadny stres, tak sa chceme do toho s nadšením zase pustiť. Teraz otehotnela moja kámoška, tak snáď sa šťastie nalepilo aj na nás, strávili sme spolu pár dní na chalupe ... Píšte dievčatá, som zvedavá na každú z vás. Cmuk posielam každej a verím, že sa tu stretneme už s dobrými správami :grinning: ...
1. sep 2011 o 19:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Neboj, to opravdu dělají všem, aby to hned vyloučili. tak to netuším, jestli by to bylo jen na přítele nebo na všechny chlapy :slight_smile:
1. sep 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no sad to tak je radsi se ted a uz zeptam :slight_smile:
1. sep 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,

neprocitala jsem celou diskusi, ale zkusim se zeptat.

Nezkousite nahodou nekdo IUI s darcovskymi spermiemi? Chytam se stebla a tak vymyslim ruzne mozne varianty.
Diky za info.
1. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrakalcik ahoj, zatím jsem tady takový případ neviděla
1. sep 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Ahoj Péti, snad to ani potřebovat nebudete, normálně ten doktor byl fakt naštvaný, nepříjemný :frowning2: . Ale stůj si za tím, a to imuno se dělá v ústí v masarykově nemocnici, dostaneš žádanku a musíš se objednat. :slight_smile: a genetiku ti udělají v teplicích v pronatalu
1. sep 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori - chápu, že se ti to plete :slight_smile: Chodím k Apolináři, mám za sebou 3 IVF a nic :frowning2: Do dalších nejdu, teď na to nemáme, tak alespoň budeme nějakou dobu zkoušet IUI. Mám ho bez stimulace. Mě teda Malíčková Prednison nenasadila (nechtěla kvůli výsledkům, ale proč konkrétně, to nevim). Takže teď akorát Clexan a gamaglobulíny. Tobě se po prednisonu výsledky zlepšily? Já je ještě nevím, na krvi jsem byla předevčírem.
2. sep 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 ahoj spolubojovníčka moja :wink: ešte si neskúšala testík ? ako sa cítiš? držím veľmi veľmi palčeky :slight_smile: Ja idem v pondelok na krv, tak dúfam, že bude všetko v poriadku.
2. sep 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahojky :slight_smile: nene,ještě jsem netestovala,den D nastane zítra :wink: ale nevím,příznaky žádný a tak si velký naděje nedávám :pensive:
2. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 neboj nič, príznaky nemusia byť žiadne :wink: ja keď som išla testovať, tak s tým, že aj tak tam nič nebude, že škoda testu a vidíš bolo. Tak som strašne zvedavá a teda posielam tehu vírusíky (snáď si to už môžem dovoliť) :wink:
2. sep 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 a te´d už nějaký příznak máš?Krom toho bolení prsou?Děkuju za těhu virusíky,kéééž by mě konečně nakazili :grinning:
2. sep 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 bolesť podbruška, nechutenstvo a trošku pálenie záhy.
2. sep 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 žáha mě teda pálí už pár dní,ale dokud nevim,nebudu to s ničím spojovat,ať nejsem pak smutná :sweat_smile:
2. sep 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 ano zlepšili, ale me prednison nasadil Madar v Podolí, brala jsem ho 8 měsíců. letos v unoru jsem ale přešla k Malíčkový. a zrovna mi i přišli poslední výsledky z podolí, a ty byli v pořádku. u malíčkový taky v pořádku, myslím tím BI. Ale ona mi našla ten AFL syndrom a dala mi ten Clexane. ted až k ní půjdu tak se jí zeptám jestli se mi ty protilátky na spermie nemohly vrátit?? prednison už 7 měsícúů nejím....... pokud máš průchozí vejcovody tak IUI je taky šance ne??
2. sep 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak včera nabrána krev, dnes začínám s clostíkem a v pátek na UTZ a domluvit se na termín IUI :dizzy_face:
2. sep 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@puckal tak ti držím palce, a napiš pak jak ti je po tom Clostíku
2. sep 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Mám jenom jeden vejcovod (i vaječník) a ten by průchozí měl být, takže šance snad je. Pořád si říkám, že lepší IUI než snaha doma, když už pro nic jinýho, tak alespoň pro ten pocit, že se něco děje. Včera mi říkal Vokroj, že u IUI je prostě potřeba obrnit se trpělivostí. No jo, tomu se to říká :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se Malíčkový zeptej a dej vědět. Dělali ti genetiku? Ještě se chci zeptat, kde máš doma ten Clexane? Mě Malíčková říkala, že ho mám dát do lednice. Ale na obalu píšou, že má být uskladněný do 25 stupňů, tak nevim.
2. sep 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ahoj, ja alergii na sperma mam,pozna se to jen z krve a mam takovy dojem, ze vetsinou je to na sperma obecne. V tom vysetreni jsou hodnoty pro partnera a pro cizi sperma a myslim ze vetsinou vyjde spatne bud nic nebo oboji..(ja mela reakci na sperma partnera dokonce nepatrne lepsi nez cizi). Ale treba ti to uz delali, jen o tom nevis..
2. sep 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 drzim palce at se embryjkum libi...
2. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetkym!!!my dnes IUI uspesne za sebou :slight_smile: :slight_smile:
2. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holkyyy, to cekani je hroznyyy...sem teprv 3 den po IUI....uch. Jak tu v praci sedim, nejak se mi nedari na to nemyslet.At vam to vsem cekatelkam rychle ubíhá a na konci jsou //.
2. sep 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka14 to mas dobree,,,aspon si v praci...ja mam od pondelka PN...
2. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 to je jasny že IUI je lepší než domácí snažení. genetiku mi dělali už před 7 lety s bývalým partnerem, a ta mi vyšla v pohodě, takže mi jí znova dělat nebudou. mě Malíčková řekla abych Clexane dala dolů do ledničky, a lékarně mi řekli že do ledničky nepatří, že ho mám mít jak píšeš venku při pokojové teplotě. mám ho v lednici a tak půl hodky před píchnutím ho vyndám. myslíš že se to musí píchat na hodinu přesně?? nebo stačí prostě večer, třeba jednou v 19hod pak v 20hod?? píchám si to tedy přesně v 19 hod. můžu se zeptat kolik ti je let?? mě je 28.
2. sep 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady Ahojky, tak jsem byla dnes na kontrole a folíci tam jsou ale zatím mrňavý, takže teď budu píchat injekce každý den a ve středu mám opět kontrolu a uvidí se.... :sunglasses:
2. sep 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Dobré ráno,tak mě by asi ani milion palečků nepomohlo k //:frowning2: nic,opět nic takže na řadě je laparka a pak,opět zkoušení,doufání,čekání :frowning2: je mě moc smutno:cry:

3. sep 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, no to je super. a prečo injekcie? prečo nie lieky? nemohla si si vybrať? a ako boli veľký folíci?
3. sep 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ahojky dekuji no na neco nam krev brali ale me na HO stitnou zlazu a pohlavni choroby a priteli na pohlavni choroby tak nevim
3. sep 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady Ne,ne - nemohla jsem si vybrat, rovnou mi dal injekce. :unamused: Říkal, že zatím nemají ani 10mm,takže budu píchat teď injekce každý den a snad některý povyroste víc. :slight_smile:
3. sep 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 :frowning2: To je mi líto :frowning2: Ale věř, že jednou se na Tebe štěstíčko taky usměje!! :slight_smile: Ty jsi byla na IUI viď? A kolikáté bylo? Drž se....
3. sep 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek děkuju,jj,už je mě líp,prostě nemá cenu se dlouho babrat ve smutku,páč to k ničemu není.Bylo to naše 1.IUI,teď půjdem na genetiku a mě čeká transvaginální hydrolaparoskopie a pak další IUIčka,snad se podaří do letošních Vánoc :wink:
3. sep 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok