• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lera1 Já mám za sebou taky laparku. :slight_smile: Ničeho se neboj, dá se to v pohodě zvládnout. :wink: Aha, tak to bylo první IUI,tak to je dobrý !! :sunglasses: Já vím, že to mrzí....ale na poprvé to výjde asi opravdu málo komu. Mě teprve první IUI čeká ale stejně mám takový pocit, že to budu opakovat víckrát, nějak vůbec nevěřím tomu, že by nám to vyšlo hned a asi je to i lepší, že to tak beru. :slight_smile: Hlavu vzhůru,to se podaří,neboj se nic!!! :wink:
3. sep 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi lúto, ale treba bojovať ďalej, nabudúce to musí výjsť :wink: Moje prvé IUI tiež bohužiaľ bolo neuspešné a vidíš pri druhom sa usmialo šťastie, tak treba veriť a podarí sa, určite :slight_smile:
3. sep 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori Rozhodně stačí někdy večer. Já to teda vůbec neřešim. Jednou si ho píchnu v pět, jednou v devět....
3. sep 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek a prosím ťa, kam sa také injekcie pichajú a kto ti ich bude pichat? - sama?
4. sep 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlady Píchají se k pupíku a ano, musím si je píchat sama. Myslela jsem, že to nedám, jelikož já tyhle věci opravdu nesnáším ale překonala jsem sama sebe. :slight_smile: Dvakrát mi to píchla kamarádka-zdr.sestra ale abych jí nemusela pořád otravovat,tak jsem se přemohla. :grinning: Ty si ale třeba nic píchat nebudeš,pokud to budeš mít v pořádku nebo Ti třeba nabídne prášky. :slight_smile: Každopádně jsem ráda, že jsem tam začala jezdit už na konci července, protože než se k tomu dohrabem.... :grinning:
4. sep 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
@tinara23 holky děkuju,nečekaně jsem to zvládla dobře,prostě jde se dál a snad příště.Tobě přeji krásné a pohodové těhu:dizzy_face:
@montysek držim palečky,aby 1.IUI vyšlo,zázraky se dějí :wink:

4. sep 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jesterka001 aha, tak to já si to píchám přesně v 19,00 :slight_smile: tak to na to taky prdím..... :slight_smile: a budu to píchat prostě jak mi to vyjde :slight_smile:
5. sep 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak co?? už víte některá výsledek po IUI?? já budu testovat zítra ráno, ale moc šancí tomu nedávám, to budu 12 den po IUI, možná brzo na testování :slight_smile:
5. sep 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ahojky,jo,já ho vím,u nás 1IUI nedopadlo,jsem 16DPO a test je bílej.No neva,jedeme dál a Tobě moc držím palečky,aby na Tebe vykoukli // :wink:
5. sep 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 dík, ale myslím si, že taky nic z toho nebude :frowning2:
5. sep 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori já testovala až 14DPO,abych měla jistotu a prd,takže podud tam ty // maj být,budou :wink:
5. sep 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lera1 jee, vas poslali na genetiku hned po prvním IUI, nebo jsi si o ní řekla? A kam chodíš?
Nesmutni, 1.IUI nevyjde skoro nikomu...(mě taky nevyšlo) :sunglasses:).
5. sep 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica :slight_smile: tak at ti to rychle utika i doma, kolikaty DPO jsi?
5. sep 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek jak je to prosím s laparkou? mám za sebou totiž vyšetření průchodnosti vejcovodů rtg, a dělohu vidí na ultrazvuku.....k čemu je laparka dobrá a co tam můžou vidět navíc?
5. sep 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 třeba jestli nemáš srůsty, mě jí taky dělali, a ješte hysteroskopii.
5. sep 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Tak, dnes som bola u svojej gynekologičky a robila mi nejaké výtery a brala mi aj krv na cytomegalovírus ... Mám brať aj Femibion a vitamín E. Môže ten vitamín užívať aj manžel? Poraďte mi. Prajem pekný dník, papa
5. sep 2011 o 10:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 nás na genetiku chtěli objednat hned na 1.konzultaci a my řekli,že až po 1IUI a ještě nám řekli,že po 1IUI ať se rovnou objednáme na imunologii.Takže se ve čtvrtek po genetice rovnou objednáme na imunologii.A rovnou jsme se dohlodli,že pokud 1IUI nedopadne půjdu na Transvaginální hydrolaparoskopii,je to šetrnější než laparka.Jinak chodím do Gennetu:wink:
TR ANSVAGINÁLNÍ HYDROLAPAROSKOPIE (laparoskopické vyšetření malé pánve poševní cestou umožňující maximálně šetrný přístup bez nutnosti vpichů do břicha a bez hospitalizace v nemocnici, výkon je prováděn ambulantně s nutností pobytu na lůžku cca 2-3 hod., provádíme takto např. vyšetření průchodnosti vejcovodů, ošetření ložisek endometeriosy, polycystických ovarií, srůstů, posouzení anatomických poměrů malé pánve z hlediska schopnosti reprodukce)je to pod malou narkózou.

5. sep 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori nojo, a dělali ti průchodnost vejcovodů rentgenem? To dělali mě a tam by se srůsty určitě taky ukázaly. Jde mi oto, jestli jde tou laparaskopií zjistit něco navíc...to se jen podívají,ne?
5. sep 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lera1 díky moc za vyčerpávající informace... :slight_smile: , už vím co to umí navíc...
5. sep 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahoj vikad, vitamin E bere manžel taky- jako součást Selzinku (jí to aby měl dobrý spermiogram). nevím ted kolik tam Ečka je....ale rozhodně ho může. Femibion nevím co obsahuje, ale řekla bych že složením je určitě zaměřený na ženy.
5. sep 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no hej da sa povedat,ze to zatial ubieha...telka,casaky,sudoka,playko to istia :slight_smile: :slight_smile: ja som teraz 4 den po IUI...pocitam aj den ked nam to robili,ved to bolo skoro rano...ak niekto nepocita tak 3.den...akrat mi volali z Heliosu,ze sa nam krvicka presuva zo 16teho na 19.9...ach jaj kto to ma vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty si ako na tom????
5. sep 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 :grinning: prosim :grinning: já myslim,že právě laparkou se daj odstranit srůsty atd,ale prej to právě můžou udělat u tou transvag.hydrolaparkou,takže né přes břicho,ale přes spodek,což je prej o mnoho šetrnější a navíc za 2h můžeš jít domů,po laparce se musí zůstat v nemocnici myslím 2 až 3 dny.
5. sep 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 dělali mi to přesně před rokem v Hloubětíně. Pod narkozou, normálně ze spoda, hysteroskopii - vyšetření dělohy, to zjistili že jí prý mám extrémně malou, prý jak 12 latá holka, potom tu pruchodnost, to bylo v pořádku, dokror mi říkal že po tom se lépě těhotní když ti tom tam jako proštouchnou, ale pak jsem měla hrozně bolestivou menstruaci i ovulaci,. A nakonec mi udělali 1 dírku v pupíku a zkontrolovali mi vnitřek , a to bylo také v pořádku , takže další vpichy po stranách už nedělali, pouze kdyby potřebovali zavest jinou sondu . byla jsem tam 2 noci, a pak hurááá domůůů
5. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja sem 6.den po....
5. sep 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, trochou přispěju. já byla na laparce v květnu. Jde o to, že vám projedou vejcovody a profouknou vše. zjistí jak je na tom děloha a okolí. Mě zjistili že mám vše ok, jen mi našli endometriozu mezi dělohou a střevem(je prý už stará a jsou to jen drobné ložiska) takže mi ji neodstranili. jinak zakrok jako takový je naprosto v pohodě. byla jsem v nemocnici 3dny. a pak jeste par dnů doma, byla jsem taková unavená, ale klidně bych mohla jít do prace hned. Laparku jsem podstoupila, abysme si byli jisti jak na tom jsem. V tu dobu jsem měla za sebou 2 IUI.
5. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ahoj, ďakujem za odpoveď. Áno, Femibion je pre ženy, ten papam ja, ale začala som aj to E-čko, tak som chcela vedieť, či to môže aj manžel ...
5. sep 2011 o 11:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad jasne ,ze moze aj mm,,,moj uzival E400 ako prevenciu...inac ma spermosky v poriadku :slight_smile:
5. sep 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Ďakujem. Tiež som kupila E400 ... našli mi malinkú cystičku na prsníku, tak lekárka mi odporučila papať tento vitamín a po dobratí nechať pauzu a potom ešte raz užívať ... ale čítala som o tomto vitamíne, že je dobrý na plodnosť, tak ho budem s väčšou chuťou papať :grinning:
5. sep 2011 o 13:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ano ano na plodnost se doporučuje :grinning:
5. sep 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad super!uz len nech sa strati to co tam nema byt,a nove krasnucke nech sa vam zadari :grinning: :grinning:
5. sep 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok