• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@cmelica Ďakujeme :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2011 o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem. Trochu sek vam vtiram s dotazem, jestli je tu nekdo, kdo by po IUI spinil kolem 10.dne a pak byl prsto tehu? Ja byla 25.8 na IUI a vcera jsem zacala slabe spinit, tak mi je z toho ouvej a tak trochu hazim flintu do zita. MS by mela dorazit v patek, podbrisko poboliva, tak nevim jestli je to hnizdeni nebo konec.

Uz mame doma jednoho rostaka z IUI a tenkrat se to povedlo na 2. pokus. Po 1. pokusu jsem zacala take spinit a MS se dostavila druh yden spineni, ale to mi nebylo spatne od zaludku, nemela jsem bolave prsa a nebolelo podbrisko. Po 2.pokusu, kdyz se maly chytil, jsem vubec nespinila, jen me bolelo podbrisko, ktere pak prestalo a test jsem mela pozitivni 14.den (12den byl jeste negativni).

Ted jsem z toho vseho zmatena :frowning2:
5. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já si ráno dělala test a nic, jsem 12 den po IUI :frowning2:
6. sep 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta tak to jsme byly na IUI ve stejný den. mě občas píchne v podbřišku ale nikdy jsem nešpinila. musíš asi hold počkat na výsledek. :slight_smile:
6. sep 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta tak já ti asi moc nepomůžu... Po 1. IUI jsem (velmi lehce) zašpinila a bylo z toho těhu. A při dalším snažení jsem po 1.IUI začala špinit, užuž jsem se radovala, že je to implantační špinění, ale do pár hodin se rozjela MS... Takže ti přeju ať je to radši ta 1.varianta :dizzy_face:
6. sep 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem ted z toho jelen, ze spinim uz treti den a podbrisko poboliva jako kdyz se uhnizdoval maly, ale to jsem tenkrat nespinila. Jinak pred MS spineni mivam, ale kdyz uz zacne bolet podbrisko, tak se MS poradne spusti. Uff. Je to na budku to cekani.

fori: ja tenkrat s klukem jsem 12den po IUI mela negativni test a 14. pozitivni, tak uvidis. Drzim palce.
6. sep 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a nasadila som drahému manželíkovi vitamínik E a aj sebe ... uvidíme čo sa podarí ... držte palčeky :wink:
6. sep 2011 o 08:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad aj aj drzim palceky,aby vsetko dopadlo na vybornu :grinning: :grinning: :grinning:
6. sep 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vsem!Chtela bych se vas na neco zeptat,nevite nektera zda je pravda ze pokud zacnes brat tak na 2-3 mecice antikoncepci a pak vysadis tve sance na otehotneni stoupa?Protoze pred ivf ti ji doktori tak na 1 mesic nasazuji....dekuji vsem za odpoved:slight_smile:
6. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To zalezi na diagnoze, kterou mas/mate, jestli vubec mate nejakou a take na druhu HA. Jsou lekari, kteri otehotneni hned po vysazeni nedoporucuji, druzi tvrdi, to co pises, ze sance hned po je vyssi. Jinak v mem okoli nikdo pred IVF nedostal HA. To je pro mne novinka.
6. sep 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky můžu k vám? mám 1 dítě přirozeně a druhé pořád nejde beru clostík už asi 5 měsíc a pořád nic. zjistili mi PCO tak beru i metformin ted v pátek jseme na UTZ jestli tam jsou nějaké folíky pokud ano půjdem na IUI-poprvé.
holky chci se zeptat jak se poznají neprůchozí vaječníky-pozná to dr z utz?
a kolikrát můžeš podstoupit IUI moc díky za všechny odpovědi ste zlaté :slight_smile:
6. sep 2011 o 15:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacnov neprůchodnost ultrazvukem nezjistí a na IUI máš nárok 6X do roka
6. sep 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 2 IUI se nepovedlo, ted jsem to dostala :frowning2: :frowning2: můžu to považovat za 1 den DC?? od 2 DC mám brát Clostík. Ale nevím jestli jako 1 DC mám počítat jako až zítřek, když dneska jsem to dostala až v 15.OO. co myslíte??
6. sep 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ahojky moc ti děkuji a zároveň mě mrzí že došla mrcha :frowning2:
6. sep 2011 o 16:05  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori počítej 1.DC dneska. Teda aspoň mně řekli, že to tak mám brát...
6. sep 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laola mě jako říkali že pokud to dostanu do 12 hod. mužu to brát jako 1 DC ale jak to dostanu odpoledne tak mám 1 DC brát až jako další den, tak já nevíím
6. sep 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori tak jestli ti to takto řekli, tak ho zobni zítra a je to :wink:
6. sep 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laola a jak to řekni tobě?? pokud bych si počítala 1 den až zítra, tak Clostík začnu brát až ve čtvrtek
6. sep 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ano tak to je dopoledne 1DC, odpoledne az na druhy den 1DC
6. sep 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Já si měla píchat injekce, takže tam šlo jen o to přijít během prvních tří dnů MS kvůli utz. Se stimulací se začalo během těch tří dnů. U těch prášků by to mělo být podobné. Nedali ti k tomu nějaký rozpis?
Vidíš, ber to tak jak píše @cuddle
Clostil jsem měla kdysi před 4 lety, takže paměť neslouží :grinning:
6. sep 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle
@laola o.k. tak díky za info holky :slight_smile:
6. sep 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori a hodně štěstí :dizzy_face:
6. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @maeta, spineni v tychto tvojich dnoch je aj znakom uhniezdovania, veeeeeeeeeeelmi drzim palce!!! :wink:
6. sep 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori nehadz flintu do zita, viz prispevek @maeta...12 den nic....az 14ty :wink: tfuj tfuj tfuj :wink:
6. sep 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ach jo, prepac, az teraz som si pecitala, tvoj neskorsi prispevok :frowning2: mrzi ma to!!
6. sep 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori mě říkala dr. že pokud to dostanu do 12 hod. mužu to brát jako 1 DC ale jak to dostanu odpoledne tak mám 1 DC brát až jako další den :slight_smile:
6. sep 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fori: to me mrzi :frowning2: Jdes do dalsiho IUI nebo uz na IVF? Na nejake diskusi jsem cetla, ze 3. pkus je statisticky nejuspesnejsi :wink: Jinak ja take beru 1DC do 12h. Jakmile to pride odpo tak az druhy den je 1.DC.

janulka1980: diky za palecky. Zatim to spineni neslabne, ale ani nesili, tak uvidime. Pro jistotu jsem vcera nasadila áčko, tak to muze ovlivnovat. Testovat se ale bojim a je jeste i brzo.
6. sep 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Vďaka :grinning:
6. sep 2011 o 20:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,můžu se přidat?O mímo se snažíme lehce přes rok,beru Proveru na pravidelnost cyklů a Clostík na ovulku.V příštím cyklu mě čeká první IUI,tak bych tu ráda načerpala nějaké informace :grinning:
6. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa ahoj!!ja som 5 den po IUI...a mozem ti povedat,ze sa neni coho obavat...je to ako normalne vysetrenie :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok