• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cmelica už jsem o tom něco nastudovala :grinning: a všude se píše že to nic není,tak tomu teda budu věřit :wink: ,spíš mám strach z toho co bude potom,to nekonečný čekámí a pak to zklamání jestli se to nepodaří :confounded: .Ty jsi byla poprvé na IUI?
6. sep 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa ak chces poslem ti link na video ako to prebieha....a vies co ja ti ho sem hned dam...
www.youtube.com/watch?v=qCdIiLLF0vw
hej ja som bola 1x na IUI...teraz som pre istotu na PN a to cakanie je neuveritelne...uz neviem co zo sebou :grinning:
6. sep 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica juknu na to,dík :wink: ...nevím co je PN?,ale předpokládám že něco na udržení těhu :sweat_smile:
6. sep 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa PN je prace neschopnost,lenosim doma :slight_smile: :slight_smile: a pevne dufam,ze to pomoze,ked si trosku oddychnem od prace :slight_smile: nieje zac :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aha :grinning: :grinning: :grinning: a máš teda něco na udržení,utroš nebo tak,četla jsem že se to dává???
6. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa ano mam utros...zacala som ho brat na 2 den a 2x2 tabletky vaginalne ...kolko sa snazite o druhe babatko??a v com je problem???teda ak sa mozem opytat :astonished:
6. sep 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica snažíme se 13 měsíců,po vysazení HA mám pořád strašně slabou a nepravidelnou MS,na to mám tu Proveru a Clostík na ovulku,ta mi taky nějak pokulhává :sweat_smile: .První mímo jsme měli hned na první zasnažení,proto mě ani nenapadlo,že by se něco takového mohlo týkat zrovna mě :confounded:
6. sep 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no doufám že do třetice všeho dobrého to vyjde. kdyby to nešlo, tak možná půjdem i na 4 IUI.
7. sep 2011 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Nam mudr doporucil 3xIUI a pak IVF, ale ja bych chtela take zkusit vice. Uvidim jak bud na tom psychicky a take to musime zkusit do konce roku abych navazala na rodicak.

Tak ja nevydrzela a udelala jsem si test: negativni :cry: 13.den po iui Se spinenim to je ale furt stejne jiz od nedele. Stve me to, ze si takhle nemuzu planovat ani novy pokus. Furt nevim na cem jsem.
7. sep 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem si ted volala do caru a objednala se na ultrazvuk. říkala jsem jí že jsem to dostala včera odpoledne ve 15,00 a řekla mi, že to mám teda počítat normálně od včerejška........ takže si ted jdu vzít svůj první Clostík :slight_smile: :slight_smile: už aby bylo zase za měsíc... :slight_smile: :slight_smile:

@maeta no já uvidím, co nám doporučí, chtěla bych zkusit co nejvíce IUI ted v září budu mít teda 3, v říjnu 4 a klidně bych šla v listopadu i na 5 IUI. prosinec necháme být, to by se kdyžtak zažádalo na pojištovnu a pak v lednu 1 IVF. kdyby nám IVF nevyšlo, tak bych zkusila znova IUI.
jsem asi prdlá, že to mám takhle naplánované........ :slight_smile: :slight_smile: ale uvidím co na to doktorka
jinak samozřejmě počítám, že nám vyjde 3 IUI :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahojky mi jsme taky po 2.IUičko..akorát přecházíme do Motola...a doufám,že se tam takdy dohodnem na ještě aspon jednom nebo dvou IUičkům..a když by se nezadařilo..tak pak v lednu to 1. IVF...tak to máme naplánováno podobně.. :slight_smile:
7. sep 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 no vidíš?? já chci využít tech IUI co nejvíc, když máme nárok na 6 za rok?? snad v tom Motole pochodíte no.. hele víš co mi přijde, že po tech IUI mám menstruaci takovou silnější.... nikdy jsem to tak neměla. myslíš že to může být tím?? minule byla taky taková jako víc.
7. sep 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa Ahojky a vítej :slight_smile: My taky měli první těhu úplně bez problémů - podařilo se první měsíc po svatbě a teď se snažíme už druhý rok!! :astonished: Takže jsem taky před prvním IUI. Dnes jsem byla na kontrole a jeden folík vypadá nadějně, takže v pátek další kontrola a to už se rozhodne... :slight_smile:

Holky, berete si v práci propustku na kontroly do center? Mě lékař řekl, že si jí můžu brát ale nadřízená mi dělá problémy, že si to musí ověřit u právníka ale že pochybuje, že si můžu na to brát propustky,že mi na to bude dávat dovolenou a nebo prohazovat služby.Tak se na to musím taky poptat.... :unamused:
7. sep 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta proti spineni je dobra tiez stava z citronu...vyzdimaj si citron do vody...za pokus to stoji,to neuskodi, ved je to Ccko :wink:
7. sep 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj nedá mi to dopovědět! Co to máš za šéfovou :angry: :angry: :angry: CAR je lékař jako každý jiný a propustka je standardně platná!!!! TAkže jako ať paní nedělá prudy spíš by tě měla podpořit však tohle není pro nikoho jednouché a to i bez pruzení šéfů. Moji šéfové propustky z CArů bez problémů zvládají...
7. sep 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta spineni kolem 10. dne muze znamenat uhizdovani (tfuj, tfuj, tfuj!)
7. sep 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no to já jí nemám pravidelnou...vždycky po 28 dnech, pak po 26 dnech,a ted po 24 dnech..a to navíc jen tři dni...mám jí pěkně rozhozenou...možná spíš tím utrogestanem...
7. sep 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Ahoj , ta tvoje nadřízená je asi pěkná BŮŮŮŮ. Já si normálně beru propustku na celý den. prostě jsem byla u lékaře. neříkám jim kam jdu ale něco tuší a vidí pak zazítko na lístku. ale i na ultrazvuk který trvá 2 minuty si beru propustku na celý den, správně by jsem měla jen na půl dne. Ale každý to má v práci jiné. Já to mám teda úplně bez problémů.
7. sep 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wrtulka :frowning2: No, tak to vidíš... :frowning2: Na jednu stranu se těší až otěhotním, protože je nás tam teď víc než je potřeba a na druhou stranu mi dělá problémy! :angry: Řekla mi, že tohle neni po zdravotní stránce nic důležitého, takže si to mám vyřizovat po práci. Jenže po práci to neni možný a přinesla jsem jí to i písemně od doktora z centra ale.... Za chvíli jí budu volat, abych jí řekla, že tam potřebuju jet zase v pátek, tak jsem na ten rozhovor zvědavá.... :confounded:
7. sep 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta aha, ted koukam že už sis dělala, test...tak to vyjde příště :wink:
7. sep 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj, já si propustku beru. tvoje sefova je zvlastni..snad by te mohla trochu podporit.
7. sep 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori Tak to máš v práci taky dobrý! Já budu muset asi za někým dojít ohledně tohodle,aby mi to napsal písemně pokud na to mám nárok jinak já fakt nevím. Dovču si na to brát se mi teda moc nechce. :frowning2:
7. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori no mi ted co máme píchačky. od 1.9.....tak ted si beru půl den dovči, a půl den doktorky...dřív jsem si taky brala celej den doktorku, ale ted si na doktorku můžu vzít jen ten půl den...anebo prostě půl den pracovat, a půl den doktorka..ale to se mi zas nechce..
7. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa Ahoj, ja dítě ještě nemám, mám po 2. IUI. Píšeš, že po HA se cyklus nějak nerozjel...mám to podobně. A před prvním dítkem co se tak rychle povedlo jsi taky HA brala? Je to tak ze zájmu, pořád si říkám, co by se stalo kdybych se vyprdla na CAR a počkala klidně dlouho až se mi cyklus po HA srovná...(vydržela jsem to půl roku, ale pořád to nebylo ideální a přecijen je mi 31).
7. sep 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jak to prosím máte s bolestí podbřišku po IUI? Po prvním jsem měla docela silný (test negativní), ted po druhém jsem dost v pohodě....na druhou stranu jste tu některá psala že před otěhotněním podbřišek bolel...
7. sep 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek
@kive76 ano, je to přesně jak píše kive. tak by to správně mělo být, u nás mi to tolerujou takto, zatííím. donedávna jsem nemusela nosit ani propustky, prostě jsem jim řekla že jdu k doktorovi a je to. teda pokud jsem jela na prahu. našteští všichni vědí jak to chodí s doktorama, že tam jsou fronty. Ale půlku dne máš na doktora nárok a tu druhou půlku bud půjdeš pracovat a nebo dovča. a pokud máš 2 doktory v 1 den , tak máš nárok na celý den volna. žádnou dovolenou
7. sep 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No, já jí říkala, že se klidně do práce budu vracet ale to ona zase už nechce. Prý když už za mě dá na službu náhradu, tak aby tam už za mě odsloužila celou službu a nebyly v tom zmatky.... :unamused: Pracuju totiž jako vychovatelka ve výchovným ústavu.
7. sep 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj, pri prvom IUI ma dosť bolelo podbruško a to druhé bolo ako u teba, podbruško nebolelo a cítila som sa v pohode a bolo úspešné, takže držím palčeky :slight_smile:
7. sep 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tak to jo, ale na lékaře máš nárok, půl pracovní doby, tak to prostě je ze zákona. pouze snad ty co dělají na směny si mají k lékaři chodit ve svým volnu, ale tomto případě to jde těžko no. a tady záleží jaký máte směrnice a kolektivní smlouvu atd.
7. sep 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahoj!ja som bola na IUI 1x...som 6 den po nom :slight_smile: :slight_smile: sem tam ma pichne v podbrusku,sem-tam vo vajkach,ale inac v pohodicke... :grinning: :grinning: a som doma na PN :slight_smile:
7. sep 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok