• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kamilkka ahojky, toje divný, podle mě se spermie musej vždycky spracovat....
8. sep 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruskaaa ahojky, přesně tak hrazeno 6x do roka...a ty si připlácíš jen prášky...např..ten utrogestan po Iuičku, já platila asi 50 kč za 2 balení snad po 30 tabletách...a některé platí i za injekci Pregnylu před IUičkem, ale to je podle hodnoty dávky...já měla malou dávku, takže já nic neplatila..
8. sep 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ahoj, ja len,ze Vas zdravim :dizzy_face:
8. sep 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mela pregnyl 1000 a nic jsem neplatila. Po IUI beru duphaston (oralne) a take bez poplatku. Mela jsem to stejne i ve fakultni nemocnici. Nechapu, proc jine CARi za to chteji prachy. Pojistovnu mam vseobecnou a nemam s tim nikde problem.
8. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa hele, ja myslim, ze by melo byt jedno ktere centrum to bude...poslat spermie katetrem na misto by snad mel umet kazdy....v Motole to predstav si dela sestra, ale snad je sikovna.
8. sep 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 taky zdravim, co noveho? Jak ty na tom jsi?
8. sep 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Coze!! Sestra??? To uz jsou tam ty doktori tak zaneprazdneni? Je fakt, ze jsem tam jednou cekala malem s roztazenym anohama pulhodiny, nez mudr sebehnul z oddeleni to tam vpravit, ale to se zrovna povedl kluk, tak mu to nakonec nemam za zle. Fakt to delala sestra? To je divne? Nebyla to praktikantka? I tak by meli mit tvuj souhlas.
8. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @snazilka14
liecila som tu BI, teraz prolaktin a cvicim si :slight_smile:
za chvilocku na to zas vlitnem :wink:
ty cakas na testik jo? drzim palec :dizzy_face:
8. sep 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já byla včera v práci na prevenci a nějak jsem se tam zmínila že navštejuji car Apolinář, a doktorka se na mě tak udivěně podívala a říká VÁŽNĚ?? JÁ TAKY :slight_smile: A říkala, že je dobře že chodím k Apoli. že u nás v republice bohužel neplatí co je nejdražší je nejlepší. A že u Apoli. jsou fakt dobří, takový vědci, že pořád bádají proč to nejde atd. tak mě tím docela potešila, že ona taky,jako lékařka si vybrala zrovna Apolináře. jinak mě bolí břicho jak blázen, au au :slight_smile: a dneska už mám v sobě 2 Clostík :slight_smile:
8. sep 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ahoj ja som o tom pocula, ze sa to volakedy tak robilo - aj ambulantne u beznych obvodnych gynekologov. Ale zrovna "legalne" to nie je - predsa len v CAR musite aj s partnerom podpisat suhlas a myslim ze to ma nejaky zakonny dovod. Je to na tebe ako sa rozhodnes...
8. sep 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ten zakonny duvod zpociva v tom, ze ackoliv se vybiraji ty nejrychlejsi spermijky, tak do genu nikdo nevidi a kdyby se vloudila nejaka chyba a detatko by bylo nedej boze postihnute, nebo by se vyskytli jine komplikace, tak se to neda reklamovat. Proste dite neni zbozi s dvojletou zarukou a moznosti vraceni :wink:

Kamoska kuprikladu zadal azavedeni pouze jednoho embrijka a v ten den delali toho hodne, vetsinou zavadeji dva, takze ji tam take soupli dva a ony se obe chytli. Ceka parecek, coz vylucuje jednovajicka.
8. sep 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa Ne,ne - vybrat mi nedal,rovnou mi napsal injekce a nevím proč. Ale holky tu psaly, že se injekce líp snášejí a dělají lepší sliznici, tak možná proto i když sliznici jsem měla dobrou.
8. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ty bláho, tak to je dobrý, že tam neplatíš vůbec nic ani za stimulaci! To teda čučím a závidím! :astonished: :grinning:
8. sep 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa Já taky chodím do Sanusu! :slight_smile: Taky jsem z něj měla obavy, zvlášť když můj gynekolog o tomto centru nemůže ani slyšet a ten mi doporučil Prahu Pronatal, jenže jezdit do Prahy... to je od nás dálka. :confounded: Ale mám dvě kamarádky, který mají ze Sanusu dětičky a byly tam spokojené, tak snad budeme taky. :wink:
8. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta ...no ale byla moc milá...doktorka to není určitě, ani medička (na to je moc stará). Nakonec snad by to mělo být jedno, já myslím že zavést katetr by snad měla umět i ona, na tom není nic složitého, co myslíš? Jo, doktorů je tam fakt málo..
9. sep 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, díky. tobe delali znova testy a prisli na prolaktin? Jak to, to jsi na zacatku ten problem nemela? Kamosce taky rovnali prolaktin a otehotnela hned po lecbe...prirozene. :grinning:
9. sep 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no sestra je sestra a katetr se zavadi az do delohy, kam ta sestra nesaha, nekouka denne jako mudr. Obyc sestra, ktera bezne jenom asistuje to zrejme nebude. Ma mama j etak esestra u gynekologa a udela toho hodne, ale tohle... Je diplomovana porodni asistentka, ale tohle by mel podle meho nazoru delat lekar. Nicmene, ti preje hodne zdaru at se to chytne.

Mne dnes dorazila MS, takze si volam pro novy termin a jde se na dalsi pokus.
9. sep 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nás čeká v pondělí první IUI,tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:
9. sep 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kive76 dík,tak to jsme zvědavá,některý holky tady psali že stejně platili,no aspoň že nechtěj desetitisíce,to by jsme si o tom mohly nechat jen zdát :confounded:
10. sep 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no právě,to si taky myslím,ale holky který tam docházeli pravidelně jako do CAR,tak si hodně stěžovali že jim tam na nic nepřišli a pořád jen platili,ale já si taky říkám že když jdu jen na zákrok tak na tom není co zkazit -snad :wink:
10. sep 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek A kam do sanusu?Do HK?Já se na to svýho doktora ptala,jestli by mě nedoporuřil raději něco jiného a řekl mi že někdo prostě sanus chválí a někdo ne,univerzální odpověď.No jak už jsem psala,jdu tam jenom na zákrok,tak to snad bude OK,ale kdyby se nějak dlouho nedařilo,tak to můžu vždycky zkusit jinde :wink:
10. sep 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Tak držím moc palce,ať je zároveň poslední :slight_smile:
10. sep 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruskaaa Do Sanusu V Jihlavě a zatím si stěžovat nemůžu, tak uvidím. :slight_smile: Přesně tak, přejít můžeme vždycky. :wink:
10. sep 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tak to já mám reference jen na Hradeckej,ale třeba budu spokojená,nechám se překvapit :wink:
11. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný večer .... zajtra nás čaká 1x inseminácia...som veeeľmi nervózna :frowning2: ,verím že všetko dobre dopadne... držím palce takiež tým párom ktoré to majú tiež tak ..... držte palce .... :slight_smile:
11. sep 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta díky, ja budu testovat nekdy behem tohohle tydne, az bude odvaha..to byl tvuj prvni pokus? Ty dalsi mivaji vetsi uspesnost...
12. sep 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já včera měla poslední Clostík, ve čtvrtek jdu na ultrazvuk a asi v pondělí 3 IUI - prosím at je poslední :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori
@lasalete
@montysek na vsechni moooc myslim, drzim palecky, at se to dobre povede a vajicko se oplodnia uhnizdi.

Ja dnes volala do CARu a na pristi utery jsem objednana na UZ. To mam i narozky, tak by to byl fajn adarek, kdyby to na dalsi pokus vyslo :slight_smile:

@snazilka14 Ja uz mam dvojleteho kluka z IUI, ktery se povedl z druheho pokusu. Ted bychom radi sourozence a prvni pokus zatim nevysel, tak se chystame na druhy. Snad bude uspesnejsi.
12. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak máme první pokus IUI za sebou. :slight_smile: Pocitově to ale mám tak, jako kdybych nikde nebyla - nevím co to,asi už jen tak něčemu nevěřím nebo co. :slight_smile: Jen se obávám toho, že jsem měla ovulku už včera, jelikož mě celý den bolel podbřišek, tak nevím no, dnes už mi ultrazvuk nedělali.
12. sep 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek myslim, ze vajicko nějakou dobu taky vydrzi...myslím ze pruměrně 24 hodin jsem někde četla. kdyžtak mě holky opravte.
12. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok