• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@snazilka14 Jo, jo ono vajicko se vapravi na rande a pak tam tech 24 az 36h ceka.

@montysek verim, ze alespon jedna spermijka se na rande dostavi :wink: Hodne stesti.
12. sep 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta :grinning: Ty jsi to pěkně napsala :grinning: Tak snad si rande dají no - udělala jsem pro to max.,abych jim to "domluvila" :slight_smile: Děkuji Ti! Tobě taky přeji hodně štěstíčka!!! :slight_smile:
12. sep 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tady to zije :unamused: Snad se mate vsechny dobre a porad myslite pozitivne :wink:
13. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak abych to tu ozivila...jsem dnes 28DC, 14DPO, nemam jeste odvahu testovat, ale zmensily se mi prsa a je mi líp než mi bylo posledních pár dnů...takhle to bylo i po 1.IUI.
Zvětšují se po Pregnylu - což je hCG, asi 1500jednotek nebo i 5000jednotek, přitom v začátku těhotenství je v těle mnohem méně hCG (testy fungují už od 10ti jednotek)...tak třeba je normální že pregnyl vyprchá, prsa se zmenší a pak zas zvětší když je člověk těhotnej a hladina hCG pomalu narůstá co??? No, vidíte, už mi z toho trochu hrabe...co myslíte?
14. sep 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já na sobě zvětšení prsou teda nepozoruji,takže neporadím. :grinning: Kolikátý den po IUI jste začaly užívat Utrogestan? Já na tom byla v pondělí a mám s nim začít až v pátek. Myslela jsem, že se to začíná brát dřív ale asi teda ne. :sunglasses:
14. sep 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek já ho brala po 2 dnech po IUičku, ale tak asi je to různé
14. sep 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek co vim a mam i vlastni zkusenost, tak s eto bere hned druhy den po IUI, tak se na zkus zeptat, proc to tob eradi az tak pozde
@snazilka14 hrabani naprosto chapu. Citlivost nebo zvetsovani prsou neni smerodajne. Koukni sem: http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-znamky-tehotenstvi.html a uvedomis si, ze nelze nic nez cekat, coz je silene, ale vydrz. Drzim palce.
14. sep 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta nojo, cekat.... :slight_smile: ,kazdopadne dík za podporu.
14. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek já byla na IUI v utery a utrogestan brala od patka.
14. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek nevím, jestli třeba nezáleží individuálně na délce cyklu...
14. sep 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:) jdu vás zase maličko povzbudit :slight_smile: tu je výsledek našeho 1.IUI!!! :slight_smile:) neztrácet naději!!! jsme 7+5tt ;)
14. sep 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dandelion Jéééééé, to je nadhera :grinning: Moc ti gratuluji. Opatruj se a uzivej jineho stavu :wink:
14. sep 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky dnes jsem byla na druhem iui a ted lehce spinim a jdou ze me kousky krve je to normalni po prvnim jsem nic takoveho nemela ...navic me obe iui dost bolely
14. sep 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahojky ja byla na iui dnes a utrogestan mam brat v sobotu prvni
14. sep 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 hned po zakroku spinit muzes. Pri zavadeni katetru se mohla sliznice a cipek podrazdit. Bylo by fajn, kydyb to slablo a treba zitra prestalo. Pak by se mohlo mirne spineni objevit tak za tyden a mohlo by to znamenat zahnizdovani. Mne to nebolelo ani jednou. Nemas treb aproblem s nepruchodnosti nebo tak? Rikali ti na to va CAR neco?
14. sep 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no ze mam malinky otvor v cipku....na uz zatim nepruchodnost nezaznamenali....tak nevim....no kez bys mela pravdu s tim uhnizdovanim :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 nepruchodnost na UZ se zjistit neda,ale tenmaly otvor by mohl byt pricinou. tak hlavu vzhuru a vydrz. Zkus byt v pohode. Psychika umi divy jak ve spatnem tak v dobrem, mysli pozitivne.
14. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no ja se na pruchodnost vejcovodu ptala minule a rekli mi ze by se to lehounce poznalo zhustenim uz na UZ tak nevim :frowning2: jj budu muset myslet pozitivne :slight_smile:
14. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Mě IUI nebolelo vůbec a ani po tom jsem nic necítila, jako kdyby jsem na ničem nebyla. :slight_smile: Ale mám od tý doby trochu výtok. :angry:
14. sep 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no ja to citila dost hodne...:frowning2: a vytok mam taky :frowning2:
14. sep 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Fakt jo? :confused: Mě to opravdu připadalo jako normální vyšetření, mě to nebolelo ani trochu! Tak jestli ten doktor neni trochu nešika. :unamused: Já mám např.zakloněnou dělohu, tak se tam chvíli dostával,aby to bylo jak má a opravdu to bylo v poho a že jsem se bála. :grinning:
14. sep 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek no ja citila uz kdyz to tam zacal davat jak se mi otira o stenu a pak nez tam vjel fuj. ... :frowning2:
14. sep 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 zrejme to bude tim uzkym vchodem atd. Vytok po je normalni a je to dobra znamka. Sliznice pracuje, nacechruje se perinka. Jestli se to povede, tak ten vytok bude cele tehu vice, nebo mene intenzivni. S klukem jsem to ke konci tehu mela az na 3 intimky denne.
14. sep 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, muzu se pridat :slight_smile: jsme po trech IVF a ted po IUI. Dnes jsem 5den po vykonu na tom jsem byla minuly patek. Od toho dne me boli bricho a dneska jsem ho mela cele nafoukle, jako tehotna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vcera jsem mela maly vytok a dneska docela uz dost. Jinak uzivam Duphaston 1-0-1 od patecniho vecera a picham si Fraxiparin O,4%, ale to mam na redeni krve kvuli Leidenove mutaci. Prsa mam citliva a od vcera celkem dosti mekka :slight_smile:.... Mela jsem 2folikuly 18mm a 22mm. Na rust folikulu jsem uzivala od 3dne cyklu Clostilbegyt... Jaky to na vas dela dojem muj prubeh? Diky za vase nazory vazim si jich :wink: Ahoj Pavla
14. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova na me to dělá velmi dobrý dojem. měla jsi krásné folikuly. ale nafouklé břicho mívám taky po IUI a nic. určitě dej vedět jak jsi dopadla. moc ti držím palce. jsem taky po Clostíku, zitra jdu na ultrazvuk, tak jsem moc zvědavá jak to dopadne.jinak si taky píchám injekce na ředění krve ale Clexane. a jinak jsem mívala velmi citlivá prsa, bylo mi stále na zvracení ale to bylo po tom Duphastonu, ted mám Utrogestan a je to lepší.
14. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje 1 IUI bylo bolestivé a ihned jsem špinila a měla jsem fakt bolesti břicha až do druhého dne, myslím si že za to může ta doktorka, asi to blbě udělala. při 2 IUI ylo vše úplně v pohodě . - dělala to jiná doktorka. :slight_smile:
14. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori dekuji ti :slight_smile: stale ziji v nadeji, ale po trech neuspesnych ivf si nadeje nedelam, tak uvidime. Urcite se ozvu s vysledkem, ale ty se dneska taky ozvi :slight_smile:.... Ahoj Pavla
15. sep 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta Tak to jsem nevěděla, že výtok po IUI je dobrá známka - a já nadávala, co to zase je. :grinning: O výtoku v těhu mi ani nemluv,já ho měla celou dobu a fakt silnej. :angry:

@duschankova Držím palce, aby to vyšlo!!! :slight_smile: Já jsem taky po IUI ale nic na sobě nepozoruji.Tak nějak stejně počítám s tím, že na to půjdu několikrát..... ale věřím, že se nám to všem jednou stejně podaří. :slight_smile: A Ty jsi prvně šla na IVF místo IUI?
15. sep 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..prosim Vás o radu..som 4deň po inseminácií a vlastne už od inseminácie ma hrozne bolí vaječník je to bolesť ako pri ovulácií..viem že mi pred insemináciou pichli injekciu práve preto aby som v deň inseminácie mala ovuláciu..bolesť však trvá do dnes.je mi na zvracanie oblieva ma studený pot .dokonca som včera musela ísť na pohotovosť ale natrafila som na doktorku no radšej sa nevyjadrujem nespravila mi ani len USG a mám strach či je takýto stav v poriadku ...veľmi rada by som bola ak by mi vedel niekto poradiť ..ďakujem ....
15. sep 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelion .gratulujem..a prajem len a len plno veeľa zdravííčka :slight_smile:
15. sep 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok