• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lasalete zavolej do CARu, tam ti poradi lepe. Kdyz t abolest fakt nejde vydrzet, tak si vem Ibalgin. V prvnich tydnech tehu se to k plodu nedostane, vyzivuje se ze zloutku. A kdyz zena otehotni spontanne, tak to v teto fazi jeste ani netusi: ji a pije jako netehu a take se nic nedeje. Bolest spatne pusobi na psychiku, tak bych se zbytecne nemucila. Nevim kolik a ceho ti na ovu pichli, ale mohla jsi na to mega zareagovat. Byl to 1.pokus?
Snad se to co nevidet uklidni.
15. sep 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta prosím ťa čo je CARu?mne včera pichli od bolesti na pohotovosti injekciu tá však nezabrala a dnes som už brala ibalgin ale tiež nezabral...a včera na pohotovosti som sa cítila že ich dosť otravujem
15. sep 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta a áno je to prvá inseminácia :slight_smile:
15. sep 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAR je centrum asistovane reprodukce. Predpokladam, ze nejaky navstevujes nebo alespon dane oddeleni v nemocnici, kdyz jsi byla na IUI. Proste bych kontaktovala institut, kde ti to delali. Mozna te pozvou na UZ aby videli, kam se to uhnizduje, nebo co se deje, jestli je vubec mozne v teto fazy neco videt. Drzim palce.
15. sep 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta dakujem...no tam kde ja chodím do KE dnes nikto nieje..a včera ked som bola na pohotovosti tak služila aj doktorka ktorá mi robila insemináciu a ku ktorej chodím ohladne neplodnosti...no ani len neprišla sa na mňa pozrieť ..jednoducho ma odbili...fakt neviem čo mám robiť či pretrpieť až do kontroli ktorá je až 26.9 .. :frowning2: ..no so myslela že je to normálne taká bolest..uvidím lebo známa mi teraz volala že ak po inseminácií mám take bolesti tak sa tá inseminácia nepodarila..fakt už neviem
15. sep 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ahoj, mě taky ještě pár dnů tak jako píchá v oblasti vaječníku (vždy na té kde byl folikul), ale je fakt, že nee tak, aby mě to donutilo jít k doktorovi...rozhodně bych to konzultovala v CAR
15. sep 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova ahoj, drzim palce, prubeh se mi zda vcelku normalni, nafoukla byvam tez...(beru utrogestan). Proc jste sli nejdriv na IVF, kdyz reagujes i na clostilbegyt?
15. sep 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete prostě se někam natlač at se na tebe podívají, jestli ty bolesti jsou takove, že to bez prasku nejde, neni to normalni.
15. sep 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ďakujem za informáciu....
15. sep 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete jestli to fakt nejde vydrzet, tak to potrebuje lekare. Udelej cirkus a klidne at te maji za histerku, nez by ti tam mel atreba prasknout cysta, ktera so po injekci na podporu ovu muze udelat. Nechci strasit, ale znam takovy pripad. Ja mam v obdobi ovu take hodne citlivy vajecnik az mi upadne bok, ale neze me to k doktorovi, takze bych tu tvoji bolest nebrala jako normalni a take bych zvazila, jestli nejit na druhy pokus nekam jinam, kdyz tva doktorka ma tak laxni pristup. Vice empatie by nebylo na skodu.
15. sep 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete Souhlasím s holkama! Určitě to neni normální,četla jsem někde, že se může projevit po IUI i alergická reakce,která většinou odezní ale také to může zkončit i hospitalizací v nemocnici.Určitě bych tam vlítla a nedala bych se,máš právo na řádné lékařské ošetření-jde o Tvé zdraví!! :angry: A pokud bude nutný další pokus IUI, tak bych asi taky zvažovala jiné místo, protože tento přístup je opravdu hrozný! :confounded:
15. sep 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete to je divný....., mě po IUI bolel celý podbřišek tak jsem si vzala bruben, trochu to pomohlo ale pak to nějak přešlo. Jestli máš bolesti tak jdi radči na gyndu.
15. sep 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já mám vekou radost..... dneska jsem byla na ult. jsem 10dc. na pravo mám 1 kolikul velikost 13 a nalevo 4 folikuly o velikosti 10. v pondělí jdu na 3 IUI. ale předtím mi ješte udělají postkoitální test. prý aby měli jistotu jestli ty spermie ve mě přežívají....... jinak IUI nemá cenu a jdem prej hlavou proti zdi. v neděli jdu na pohotovost aby mi píchli Pregnyl. jinak ten Clostík na mě učinkuje výborně .... jupíííí
15. sep 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori to jsou vyborne zpravy tak nadale frzim palce, at to ty spermijky zvladnou
15. sep 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no akorát mám hrůzu z toho jak to zvládne přítel. V neděli večer sex doma, a v pondělí ráno si to dá sám v komůrce. My dodržovali abstinenci aspon 3 dny. chudák....... :slight_smile:
15. sep 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta snad mas pravdu ....no uvidime....co dnes varis a delas???Musim prijit na jine myslenky abych na to nemyslela
15. sep 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori pěkný...takova uroda... :slight_smile:
15. sep 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ma teda bejt pri IUI jeden dominantni folik nebo jich ma byt spis vic? me mudr na UZ vzdy hlasi jen velikost jednoho a hned na to den IUI a vzdy si pochvaluje, jak to pekne funguje...ale nemela bych tech foliku mit teda vic dyz stimuluju menopurem?
15. sep 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no to by jsi měla. i když u mě taky mluvili jen o tom nejvetším,,,,, tak nevíím.
15. sep 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 no jo doktory si nevyberes a jezdit nekam do Prahy bych nezvladala v prubehu stimulace a hlavne, nam rekli, ze u me IUI je zbytecny, ale to jsme byli u jineho lekare ve stejnem CARU, ktery neni tak dobry!!!!!!!!!!!!! Tak uvidime.... dnes 6den a vse vypada dobre.... Ahojky :wink:
15. sep 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Ahoj, já taky stimuluji Menopurem a taky jsem měla dominantní jen jeden folík a doktor mi řekl, že je to ideální stav, že kdybych měla folíků víc, tak že by mi IUI ani neudělal. :unamused: Taky by mi ale mohl zvednout dávku, abych měla alespoň dva ale podle toho, co mi řekl, tak mi určitě nic nezvedne. :grinning:
15. sep 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj...mne včera na pohotovosti pichli niečo proti bolesti no nezabralo to..dnes som brala 2x brufen a 30kvapky ALGIFEN no nezaberá to.. :frowning2:
15. sep 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Abys pak nečekala třeba trojčata. :grinning:
15. sep 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988

Máťa ma dnes narozky, tak jsem pekla dort a balila darecky....byl ave vetsim transu nez on :grinning: Vecer byla oslava, kdyz uz dorazil i tatinek a ditko slo pozde spat aby se mohlo vyhrat s novyma hrackama.

Pred IUI je lepsi, kydz je pouze jeden dominantni folik, ledaze by jste chteli mit za kazdou cenu vicercata :wink:
@lasalete skuz spazmoveralgin, ten je na hladke svaly, Trochu oblbuje a budes zizniva, ale je to lepsi nez brufen, hlavne kdyz ten nepomaha. Jinak zitra bych naklusala k doktorovi. Mne ta trvajici bolest nevoni :confounded: Jsi schopna chodit, narovnat se, nebo jenom trpis v klubicku? V tom pripade bych letela na pohotovost a vyzadovala UZ.
15. sep 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete to je divný, jdi na gyndu az ti udelají ultrazvuk
16. sep 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ježíš nestraš, akorát se bojím, že kdyby se mi třeba 2 uchytili , tak mě při hysteroskopii zjistili, že mám extrémně malou dělohu, takže si myslím že budu ráda když někdy donosím aspon jedno mimčo.
16. sep 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori ahoj..nechcem strašiť to vôbec nie....bolest ustúpila nakoniec nepomohli žiadne lieky ale zohnala som si taký vankúšik ktorý sa zohreje a prikladá na na boľavé miesto tak toto mi dosť pomohlo.....čiže už nesedím v klbku od bolesti..verím že to takto ostane....ja som inak mala 2 foliky tak verím že sa to podarí....
16. sep 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta .....ďakujem za podporu....bolesti ustúpili na základe takého vankúšila ktorý sa ohreje a horúci sa prikladá....vaječník síce stále cítim ale už nesedím v klbku :slight_smile:
16. sep 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete hele ta bolest byla prostě normální ovulace, někdy bývá daleko bolestivejší než samotná menstruace. moc nám všem držím palce a normálně se večer před spaním i v duchu modlím aby to konečně vyšlo. musíme si hold počkat no...... :slight_smile: tak hlavně , že už nemáš ty bolesti
16. sep 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete tak tojsou fajn zpravy. Teplo me sice napadlo, ale mne to krom bolesti MS nepomaha a kdyz jsem byla tehu tak maly nemel rad ani kdyz mi na brisko svitulo slunicko, takze jsem nedoporucovala. Hlavne je, ze je uz lepe. Tak se setri a drzim palce.
16. sep 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok