• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@maeta ja mela dva velke foliky napravo :slight_smile: jsem doma z prace zacala jsem krvacet a boli me ddesne bricho...uz to krvaceni ustava tak nevim co to bylo....takze lezim
16. sep 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ahoj, ale horke
16. sep 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek tak díky za uklidneni, s tim poctem foliku... :slight_smile: . Zda se mi ze tady neni moc holek co stimulujou Menopurem, spis Clostikem, tak jsem rada ze nejsem sama....
16. sep 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ahoj, ale takhke horke by se nemelo prikladat na bricho vubec nic, obzvlast kdyz je to takhle v plinkach.... ani se sprchovat horkou vodou. Chapu te, ze te to boli, ale tak bych opravdu radeji vyhledala lekare.... drzim palce, ahoj
16. sep 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahojky :slight_smile: muzu se zeptat jaky den jsi dnes po IUI? a jak se citis ci na sobe neco pozorujes? A prosimte nevis, jaky den se tak nejdriv dostane menzes kdyz se pokus nezdari? dekuji Pavla :slight_smile:
16. sep 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova mne MS po nezdarenem IUI dostavila na termina jeste par dnu pred timjsem zacala spinit. Jestli beres utros, tak ten muze MS spozdit o par dnu.
@petulak1988 a byla to jasna krev, nebo jenom spineni? Kolikaty ze si den po IUI? Mozna se zahnizduje a praskl au toho zilka, nebo jeden folik jde pryc a druhy se deli :wink: Zes zustala doma a odpocivas je rozumne. Jestli zacnes vic krvacet, tak vyhledej lekare.

ad horke - pro kazdeho je horke neco jineho. Ano, koupele pred a po IUI nebo jineho druhu snazeni vcetne prirozeneho se nedoporucuje, ale sprcha :rolling_eyes: Znate www.porodnice.cz? Prectete si par prispevku od Kauckeho a uz nebudete resit kazdou prkotinu, nebo lepe receno se uklidnite.
16. sep 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no cervena krev jako kousky a pak spis spineni....no jsem druhy den to je brzo ne???
16. sep 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 na zahnizdovani asi brzo, al ev tom pripade to mohlo byt krvaceni po zavadeni toho katetru a je porad mozne, ze jeden folik prasknul. Ja bych se uklidnovala tim podrazdenim. Uvidis co bude dal. Drzim palce at se nic vazneho nedeje a za dva tydny ti vyjde test :wink:
16. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta jsi moc hodna snad je to tak uvidime....no modlim se aby to vyslo ale nic si nenamlouvam :frowning2: :slight_smile:
16. sep 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak před hodkou mi volala moje nejlepší kamarádka, že jedou do porodnice, už to na ní přišlo.... jak já jí závidííím....... povedlo se jim to hned na poprvé, a ani těhu být nechtěla, jen to prostě chtěli zkusit, říkala si, že jí to bude trvat taky aspon rok,,,,, viděla to u mě jak nám to nejde. pak brečela že je těhu a že nechce mít ještě dítě........ kolikrát mi říkala ty máš být těhotná a ne já, a je to přesně naopak. budou mít holčičku...... holky je mi do breku. když mi volala tak plakala, jaký má bolesti, hodně to prožívá psychicky, už prostě taková je...... a jak brečela tak jsem řvala s ní :slight_smile: :slight_smile: musela jsem se někomu svěřit, tak vám doufám nevadí, že to sem píšu. zitra za ní jedu, už se moc těšííím, teda pokud porodí, ale voda už jí praskla..... tak nevím.... chjoooo
16. sep 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Tvá kamarádka je tak trochu na hlavu ne? Myslím si, že rozhodnutí zda dítě ano či ne,neni jako rohlík nebo chleba a pak brečet, že vlastně chtěla chleba a né rohlík.V tomhle teda byla nerozumná a docela mě to pozvedlo teda.Připomnělo mi to jednu holku,která chtěla jen vyzkoušet, zda je plodná a když zjistila, že jo, tak šla na potrat!! Byla zralá na ránu... :angry: Njn,lidi jsou různí a bohužel, takový lidi v tom zrovna problém nemají... :frowning2: Nicméně porod jí nezávidím i když třeba bude mít i v tomhle štěstí a bude to mít rychlý.Každopádně jí přeji zdravou holčičku, která jim bude dělat radost.A Ty nebuď smutná,taky se brzy dočkáš,teď máš folíků jako máku, to výjde-uvidíš!!! :wink:
16. sep 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori držím kamoške palce.nech všetko dobre dopadne :slight_smile:
17. sep 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@montysek no to máš úplnou pravdu, jakoby chtěla zkusit že je plodná :slight_smile: ....... ale jí tak zaskočilo že hned na poprvé otěhotněla. že pak prostě z toho řvala, že to tak rychle nechtěla. ale na potrat by nikdy nešla. každopádně v 18.30 příjezd do porodnic a ve 22.30 byla holka na světe, - s epiduralem. Početím, těhotenstvím i porodem jen probruslila. :slight_smile: bych se pos..... takže já v ponděli po IUI které mám u Apolináře jdu pak za ní se na malou podávat, protože jsou zrovna tam. vezmu to jedním vrzem :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori No tak to vidíš,jak to měla všechno nakonec v pohodě holka jedna. :slight_smile: Přejme to a bude nám též přáno. :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek jo jo určitě, moc to všem přeju .....
17. sep 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný večer..6deň po inseminácií konečne bolesť vaječníka prestala no hneď začala pichľavá bolesť v podbruško vždy pri sadaní,ľahaní kíchaní :confused: ...všetkým držíííím palce aby sme sa dočkali toho vytúženého :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Reknete mi měla jste některá po IVF nebo IUI skarede sny, nebo, aby jste se v nich baly? Mam uz po 3 noci takove sny a vcera v noci jsem dokonce blouznila a malem si zlomila nohu padem ze schodu, ale zasekla se mi noha, takze to skoncilo jem odrenou holeni kosti. Dnes 8den po IUI a vsechno probiha stale stejne.... tolik doufam ani nevite, jak moc, aby..................................................... Boze stuj pri nas at se stane zazrak :grinning: ......

Tak zatim pa, nastavajici maminy, protoze jednou se na nas stesti usmeje, ja to vim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. sep 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duschankova je dělá ta psychika........ ale škaredé sny teda nemám :slight_smile:
18. sep 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete to mě bolest začala včera, a jaká, při každém sednutí, nebo zatlačení.... no 5 folíku je 5 folíků :slight_smile:
ale ty bolesti jsou hnus. jinak já jsem byla dneska dopoledne na pohotovosti aby mi píchli Pregnyl, těším se na zítra, snad to bude poslední pokus :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosím Vás snese se s Utrogestanem - Paralen? Něco se o mě pokouší... :angry: Včera večer jsem si Paralen vzala ale vynechala jsem Utroš, protože nevím zda se to snese,aby mi pak třeba nebylo zle. :rolling_eyes: Sice si myslím,že by se asi nestalo nic ale jsem v tomhle opatrná no. :sweat_smile:
18. sep 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Budu držet pěsti..... :wink: Ty jo 5 folíků,Ty fakt nakonec budeš mít ty trojčata!! :grinning: Je zvláštní, že Ti to s tolika folíky udělají, protože mě by to doktor neudělal ale na druhou stranu dobrý.... :slight_smile: :grinning: A říkal Ti někdy lékař něco o děloze,proč Ti asi nedorostla do normální velikosti a zda by to mohlo mít nějaká rizika? Já jí mám třeba dost zakloněnou,jakoby do zad ale pak v těhu se sama narovnala jak by měla být,ovšem po porodu se zase zaklonila. Tak Tobě se v těhu třeba nějak povytáhne ne? :slight_smile:
18. sep 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek dobrou úrodičku mám vid??ale stejně nejvíc mluvili o tom největším folikulu , ty ostatní jako moc v potaz nebrali tak nevíím..... jinak o tom že je ta děloha malá, tak to v caru neřeší, já se na to zítra ale zeptám, a můj gynekolog mi řekl, že to nevadí ničenu jen že je tam menší prostor pro oplodnění, tot vše. jinak je to vrozené, mám jí prý jak 8 letá holka.jinak já když byla těhu, - pak jsem teda potratila je to 9 let, tak jsem jí měla zakloněnou dozadu, a na gyndě mi říkali at ležím na břiše :slight_smile:
18. sep 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ty jo,jak 8letá holka jo,tak to jí máš teda fakt malou viď.No,ale když říkají,že to neva,tak to neva. :wink: Úrodičku máš no ,jsem zvědavá,jak Ti to dopadne,držím pěsti-ať trojčátka výjdou! :grinning: :dizzy_face:
18. sep 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek dej pokoj s trojčatama :slight_smile: u mě by to byla právě kvůli tý děloze velká komplikace. normální ženská má dělohu velkou prý cca 5cm. no a já mám prý 2cm. takže aby se stačila dobře roztahovat , musím tam mít jen jedno.
18. sep 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori držíím palce..inak ja som mala dva folikuli ale iba na pravej strane ....neviem sa dočkať výsledku ale tehot.test si nekúpim :slight_smile:
18. sep 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek ahoj v pohode môžeš od bolesti brať paralen.....ja som dokonca bola osobne na pohotovosti a povedala doktorka že aj ibalgin môžem brať
18. sep 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak přítel právě odjedl do caru, a já vyjedu tak na 1O.OO. Bože prosím at se ti povede. Jinak mi včera přítel večer navhrnul, že když to 3 IUI nevyjde, tak jestli by nebylo lepší dát chvilku pauzu, příroda to prostě nechce..... a za pár měsícu to zkusiz znova. tak jsem mu řekla, pokud mi dneska nevyjde dobře ten postkoitální test, tak zkusíme pouze 1 IVF a když nic, tak dáváme pauzu. nepoženu se za tím jak blázen, a psychika dělá taky svoje. žijem si zimu na lyžích, a přinejhorším na jaře začnem znova. jak to vidíte vy holky?? :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fori moc drzimpalce k dnesku. Jinak si to pak udelejte tak, jak to citite. Neni treba ni chrotit. Psychika je mocna carodejka. Jestli si chcete uzit zimu, tak si dejte pauzu a jestli uz mate dost z experimentu a chcete si to pijistit IVF, tak do toho jdete. Je to na vas. Ja ti ale preju abys uz na zadny zakrok nemusela :wink: a zimu si uzila na sanich :slight_smile:
19. sep 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Chcem sa s Vami podeliť o radosť a netrpezlivosť zároveň. Dnes som bola na USG počas trvania mršky a dostala som recept už aj na Clostilbegyt, od dnes mám začať brať a mám v chladničke už aj injekciu Pregnyl. 28.9. mám ísť znovu na USG a potom asi IUI, dúfam, že to dopadne dobre :grinning:. Budem informovať. :wink:
19. sep 2011 o 09:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad uplne te chapu, tesim se skoro s tebou... :grinning: a drzim palecky
19. sep 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok