• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa ahoj, pamatuju si te ze zacatku tehle diskuse...jak se vede? bohuzel uz jsem zapomnela jak na tom jsi...me stihli behem te doby co sem chodim najit zvysenou BI a udelat 2 IUI... :slight_smile:
21. sep 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montysek Aha,tak dík,no to mě přijde jako taková rozumná zlatá střední cesta :slight_smile:,zítra jdu na gyndu na folíky,tak se tam taky zeptám,co mě řekne :wink:
21. sep 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori oki,dík,už druhá odpověď a téměř stejná,tak na tom asi něco bude :wink:
21. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 jee to jsi mě trochu uklidnila, ona mi taky říkala že ho nepotřebuji. mě přijde že ostatní cary ho dávaj jen jako prevenci :slight_smile:
21. sep 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné slnečné popoludie prajem...začínam byť hrožne nedočkavá....nervózna...kontrola po IUI ma čaká ale až v pondelok nechty si ohrýzam ešte že ich mám umelé :slight_smile: ... držte sa všetky
21. sep 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lasalete Já budu v pondělí taky 14 dní po IUI ale jsem nějak v klidu a počítám s negativním výsledkem - nějak tomu nevěřím,že by to zrovna mě vyšlo hned.Ale nadřízenou asi klepne až jí řeknu,že tam budu opět jezdit častěji...už to vidím. :grinning:
21. sep 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nepripúšťam žeby to nevyšlo..verím že sa to podarilo na 1x...neviem ako ty a aj vy ostatné no ja chodím veľmi často na Wcko...prechladnuť som však nemohla....to bude asi z tých liekov čo berieme :slight_smile: a musia byť aj také ktorým to vyšlo hneď na 1x :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete ahojky moc moc drzim pesticky at ti to vyjde ja jsem 7den po IUI
@montysek taky drzim pesticky :slight_smile: no ja taky myslim ze to nevyslo...jsem jiz po druhem IUI
21. sep 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 ďakujem myslím na Vás všetkých...
21. sep 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky chci se vás zeptat, za jak dlouho vám z těla vyprchal Pregnyl, vím že někdo mi psal že 10 den mel ještě pregnylovou čárku, já si dělala test 2 den po píchnutí a nic tam nebylo. měla jsem teda píchnuto jen 4500 jednotek.
21. sep 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ty jsi teda zvídavá:slight_smile: Zkoušet test jestli tam bude čárka po pregnylu. Já myslím, že tak nejdřív 14. den po IUI už pozitivní výsledek může značit i pozitivní zprávu, dřív bych se tomu bála uvěřit. Ale překvapujeme, žes tam druhou čárku neměla.
22. sep 2011 o 09:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulak1988 Tak to jsme mely IUI asi ve stejny den (minuly ctvrtek?). Moc všem držím palce!!
22. sep 2011 o 09:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 no právě, mě je to taky divný, protože holky psaly že měli 12 den čárku pregnylovou, 13 den nic, a 14 den třeba už měli // ty opravdové - těhotenské. minule jsem si dělala test 10 den po IUI a taky jsem měla jen /. tak ted jsi řekla že to zkusím takhle brzo a zase tam ta pregnylová není. třeba dostávám málo jednotek. nevím..... jen jsem chtěla vědět jak to mají ostatní :slight_smile: :slight_smile: asi jsem pako vid??
22. sep 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám pocit že jsem na IUI byla dřív než byla ovulce, taky jste to tak některá cítila?? nevíím no možná to bylo tím že jsem tech 5 folíků a každý asi praskal jinak že jo?? neprasknou přeci všechny v jednu dobu. asi to moc řeším......
22. sep 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Pregnyl som mala10 000 jednotiek a na desiaty den som mala len jednu ciarku
@snazilka14 no dlho som tu nebola, takze 13.7. som bola na prvom IUI, nevyslo to, v auguste som iba mala pregnyl a prirodzene snazenie, tiez nic a teraz som nemala ani pregnyl, ani IUI a cakam,ci sa nahodou nezadarilo, ale necitim nic, som 22 DC, zmenila som CAR, poslu ma na laparoskopiu, robili mi nejaky vyter a zoberu mi krv na 3 den cyklu, co mi v predoslom CARe nerobili.
Inak v tom auguste mi pichly 10 000 jednotiek pregnylu vo štvrtok a az v utorok som mala ovulaciu podla BT
22. sep 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ne, nejsi pako:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:, já myslím, že je právě dobrý důvěřovat ale prověřovat, jen si myslím, že je to asi tak, že ten pregnyl tu druhou čárku může způsobovat, ale neznamená to, že ji způsobuje vždy. Asi se to může lišit tím, jak rychle tělo ten hormon odbourá. Vajíčko vydrží žít 24 hodin, spermie třeba až 72 hodin a folikuly ti určitě praskaly postupně, takže bych to tolik fakt neřešila. Já třeba tentokrát byla na IUI 32 hodin po pregnylu a folikul už jsem měla prasklý, takže taky neplatí, co jsem si dřív myslela, že ovulace proběhne za 36 hodin více měné přesně, myslím, že pár hodin sem, pár hodin tam zas takovou roli nehraje. Za jak dlouho si po pregnylu měla ty IUI? Jestli se to má podařit, tak se to podaří. Jinak už jsem si na Clexane taky zvykla, už mi to píchání nevadí a už to asi umím, protože se mi nedělají vůbec modřiny.:slight_smile:
22. sep 2011 o 11:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Ahojky.
Prosím, môžem sa opýtať, ty si bola na IUI aj keď si mala 5 folíkov?
Bo mne doki teraz zvýšila dávku Clostilu a povedala, že ke´d bude 3 a viac folíkov, tak do toho nejde. tak som z toho na nič.
Ja som bola na IUI, pregnyl sme nestihli, bo sme ho nestíhali a keďže meriam BT a robím ovu testíky, tiež som mala ovu až o deň neskorej ako bolo IUI.
22. sep 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola22 pregyl jsem měla v neděli v 10,00 a IUI v pondělí 9,15. takže necelých 12 hodin. jinak mě se ze začátku modřinky taky nedělaly ale pak už začali, po 5 dnech zmizely, ted je tedy nemám ale asi 4 jsem měla. jinak si ho píchám už měsíc a 4 dny :slight_smile: a někdy mi ta kůže nejde ani propíchnou jako by tam byl kámen, tak si to píchnu vedle :slight_smile: no ale mám z jednoho dne 2 vpichy.
22. sep 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 jo jo 5 folíků. na levo 1 velikost 13 a na pravo 4 velikost 10, ale do papírů psali jen ten největší, jako by je ty malý vůbec nezajímali. když se to ted nepovede tak jdem na 4 IUI a zase budu mít Clostík.
22. sep 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori A akú dávke Clostilu berieš?
22. sep 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 jen jeden ráno. od 2 dc do 6 dc. a asi to na mě funguje dobře.... :slight_smile:
22. sep 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Fúha, to pekne.
Ja som brala až od 5. DC do 9. DC. tiež 1 tabl.
Nevieš, prečo niekomu odporúčia od 5 a niekomu skorej?
22. sep 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mam za sebou druhy pokus IUI a ted to bylo na dlouhe lokty, ze v CAR meli se vsim zpozdeni. Manza cekal 30minut, nez si ho zavolali. Ja pak hodinu navrch. Snad to bude dobre. Doma me ale prekvapil hned vytok. Vim, ze to hned po muze byt, ale jeste ani jednou jsem to nemela, tak doufam, ze nic nespackali :roll:

Jinak ja si pichla pregnyl v utery vecer a IUI bylo po vice nez 36h! Nejsem moc happy, ale doktor me ujistil, ze to neva, ze to vajicko tam ceka i 4dny. Ja mam zas pocit, ze mi to IUI delaji pozde :frowning2:
22. sep 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 no prej je to podle toho jak máš cykl. já mám 27 - 28 dc . tak aby se mi brzo vytvořili, jinak na IUI chodím vždy 14 dc.
22. sep 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Aha, ja mám zasa trocha dlhší.
22. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta no vidíš ukaždého je to fakt jinak, ale ten výtok jsem měla tento měsíc taky po IUI poprvé... taky to neznám.... a jak dlouhé máš cykly??
22. sep 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula123 vidíš, tak proto..... krásně nám to sedí ne??
22. sep 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maeta
to je divne, lebo vsade pisu, ze vajicko moze byt oplodnene v priebehu max 24 hodin, niekedy dokonca len 12, niekolko dni cakaju vraj spermie
22. sep 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fori Práve, mne to stále nešlo do hlavy, prečo to tak je.
Ja som bola na IUI na 17.DC.
Bo mne lenivo rastu folíky.
22. sep 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok