• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janula123 cykl máš delčí, folici rostou pomaleji a 17 den IUI je si myslím tedy akorát . já mám vše o.k. a na IUI jdu proto dříve. :slight_smile:
22. sep 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Hm, tak to ti fakt udělali dost brzo, ale asi vědí, co dělají. Pokud tam ty spermie vydrží až 72 hodin, tak by to mělo být jedno. Tak se na to příště zeptej.
Mě ta injekce clexanu zase mnohem víc bolí na jedný straně, kde se mi zdá, že mám menší špek na břiše:slight_smile: Taky se mi stává, že někde to skoro vůbec necítím a někde jen trošičku zajedu a bolí to, tak to dělám taky tak, že zase s tou jehlou vyjedu, když to dost bolí a píchnu vedle:slight_smile: Jsem asi blázen,ale dokonce se na ty injekce ráno docela těším, mám pocit, že tomu miminku aspoň trochu pomáhám.
@maeta
@kajkusa Taky jsem četla, že vajíčko čeká cca 24 hodin, maximálně 48, ale někdy jen i těch 6 a déle počkají spermie (72 hodin). Podle mě je blbost, že vajíčko vydrží 4 dny, to jsou asi spíš fakt vyjímky
22. sep 2011 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori mne teraz IUI nevyšlo. tak chcela by som na ďalšie, len sa bojím, že po zvýšenej dávke Clostilu budem mať vela folíkov a doki IUI odmietne.
22. sep 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam cyklus 28-30dnu

@janula123 jde o to aby byl jeden dominantni folik. Ja mivam cca 3, ale dominantni pouze jeden, takze OK
22. sep 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maeta A ty si mala aké dávkovanie?
22. sep 2011 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Možná se zajímali o ten jeden folík proto,že když měl těch 13,tak za ty 4 dny měl určitě těch 17mm,což je velikost od kdy se může odstartovat ovulace ale ty ostatní tu velikost ještě asi neměli,takže by to s nima určitě ještě nešlo,tak proto je asi zajímal jen ten jeden a taky asi proto Ti to i udělali.Mě totoiž i doktor říkal,že pokud by tam bylo víc jak dva dominantní folíky,tak že se IUI nedělá.
22. sep 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola22 ahojky nn minulou stredu v 11:30 :slight_smile: uz jsem 8dpo njn uvidi se tobe drzim moc moc pesticky :slight_smile:
22. sep 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,tak já dnes byla na měření folíků,vpravo nějaký mrníci a vlevo folík 13-14mm,jsem 11DC,tak že prý dobrý(musí narůst na 20-22cm).Ale mám prý nízkou sliznici a to je špatné :frowning2: .Můj doktor tam nebyl,tak že mě jen změřili a zítra jdu znovu ke svýmu.Tak že termín IUI v nedohlednu,nejspíš nejdřív až příští cyklus :unamused:
22. sep 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta 4 dny mi prijd nejak moc.... :unamused:
22. sep 2011 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajkusa aha, takze zmenu caru ..proc ti delaji vyter? Me ho tedy taky delali, ale kvuli zvysene BI..
22. sep 2011 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snazilka14
no, lebo mi idu robit laparoskopiu, ak dovtedy neotehotniem, (boze keby som tak dovtedy otehotnela...), tak mi robili vyter, ci nemam infekciu, alebo nieco - na výsledky sa caka 3 tyzdne, k tomu este mi idu brat krv na 3 DC
22. sep 2011 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kajkusa laparoskopii kvuli pruchodnosti? Nebo proc? Me totiz delali jen pruchodnost rentgenem (histosalpinografii), a ja doted nechapu proc nekomu delaj to a nekomu neco jinyho..
22. sep 2011 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@snazilka14
tak to mi presne Dr vysvetlil, vraj rontgen nie je taky spolahlivy a robi sa kvoli tomu, aby zistili jedno specialne ochorenie, ktore moze byt komplikacia pre IVF (ci nieco z vajecnikov nevyteka do maternice), cize sa to robi babam, co aj tak uz idu na IVF. na laparoskopii zistuju priechodnost vajickovodov a vedia ich hned aj zpriechodnit ak by bolo nutne (vo vacsine pripadov) a robi sa pacientkam, aby nemuseli ist na IVF
22. sep 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem pekný deň...som dosť smutná som 11deň po IUI a mám presne také stavy akoby som mala dostať MZ...v pondelok mám isť na KRV ale nervozita sa u mňa dá krájať....tak som verila ... ale keď som od včera zajedala čokoládu s orieškami,vyhádzali sa mi akné no skrátka presne taký istý stav ako pred MZ :frowning2: .... držíím Vás všetkým siiilno prsty
22. sep 2011 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lasalete
ale to nic neznamena, drzim palce
22. sep 2011 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lasalete to fakt nic neznamena. Kdyz jse zustala tehu s klukem po 2.IUI, tak jsem mela stejne symptomi jako pred MS, vcetne bolesti podbriska, kt trvali 3dny a pak bolest prestala. 12.DC jsem mela test negativni a 14. pozitivni. Jeste nevesej hlavu!
@janula123 davkovani ceho?? Ja mam IUI v prirozenem cyklu. My jsme oba OK jen mam alergii na manzelovo sperma, tak musim eprekonat vrazednou barieru :grinning:
@kajkusa s tou laparkou a rentgenem to neni tak uplne presne. Rentgen se dela holkam u kterych je vysoka pravdepodobnost, ze vejcovody jsou pruchodne (nemeli zadne zanety a operace, ani slepak) Je pravda, ze nektere pracoviste to pokladaji za zbytecne (je to trochen bolestive -ja na tom byla) a delaji rovnou laparku, protoze jak pises, to se da hned ty srusty zrusit a zkouknout i jine veci. Jinak rengenetm se pruchodnost vidi a to moc hezky. Mne to ukazal doktor a to ti bylo reciste!
22. sep 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta Aha, ja som myslela dávkovanie Clostilu. :grinning:
22. sep 2011 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lola22 normálně já koukám jako puk, že píšeš že se na ty injekce těšíš, já to mám taky!!!!! normáně se těším na večer až si to budu moci píchnout :grinning: :grinning: jsme asi praštěný :grinning: :grinning: jinak spermie vydrží sice 72 hod. ale olpození jsou schopné pouze 48 hod. a to jen ty nejlepší. jinak mě IUI vždycky dělají 14 den. prostě mi to tak vychází. jenom ted mě břicho fakt bolelo 4 dny..... asi to tak má být. jinak si píchám skoro jen na pravou stranu, na levo málo kdy :slight_smile:
23. sep 2011 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123 to mě mrzí, že IUI nevyšlo .Ale vždyt se šance s více folíka zvyšuje?? tak proč mě to dělají s 5 folíkama a tobě ne?? prostě záleží na doktorce no...
jinak já byla na IUI v pondělí, v út a ve čt. jsme to doma jako pojistili :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2011 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@montysek jo je to možné, ty 4 jsem měla menší a ale taky dozrají a srasknou ne??
23. sep 2011 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prasknou ne? ach ty moje překlepy :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky jistili jste si IUI sexikem po? Nam to vubec nevyslo, ze jsm byli oba utahany a nez jsme zalehli, bylo 13h a ja ve mziku vytuhla (manza zrejme taky)

@fori nemusi dozra a tudiz nemusi prasknout, jen se vstrebaji
23. sep 2011 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chtela jsem napsat, ze bylo 23h! a my vytuhli :grinning:
23. sep 2011 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta já vím že všechny prasknout nemusí a nebo prasknou ale jsou prázdné. a jinak mi to pojistili 2x - ob den. to se musíííí :slight_smile: :slight_smile: ale šli jsme do toho, protože jsme museli, ne proto, že jsme měli chut. minule mi přítel říká jako při tom. :slight_smile:
on- já už to dlouho nevydržím.....
já - no to je dobře , dneska to neděláme pro zábavu.....
a pak jsme se tomu jakou dobu museli smááát :grinning: :grinning:
23. sep 2011 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maeta takhle pozdě večer, už taky spíme.... to se vám nedivím, my spíš jako odpoledne....
23. sep 2011 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, jo. Odpo bych take barala,ale manza chodi z prace nejdriv 18h a vcera prisel az v 20h, ze musel dohanet to volno rano (kvuli IUI). Ja zehlila, on se najedl, rekli jsm esi to a ono a zahy byla noc :unamused: Proste to neni jednoduche. Dnes mame vecer navstevu. Bude u nas spat svagrova a dorazi az po 20h, takze to take nevidim na drivejsi hodinu do postele. Dam si pozdeji kafe a pak zkusim manzela vyhecovat, snad se povede a nebude jeste pozde (co se tyce toho jisteni).
23. sep 2011 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta jee to je škoda no, tak uvidíte, hlavne kvůli tomu nebud smutná. ted v tom mám bordel :slight_smile: kdy jsi byla tom IUI?
23. sep 2011 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera rano
23. sep 2011 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maeta Ahoj, hlavně se tím nestresuj, co ja se už kvuli tomu natrápila, že se to musí ještě doma pojistit a pak se oba nutili, když se nám vlastně vůbec nechtělo. Jestli máš alergii na spermie, tak stejně IUI je mnohem pravděpodobněji úspěšné než pak domácí pojištění. Znám holku, co otěhotněla po IUI a po něm to nepojistili. Spíš to nech, jak to vyplyne a jestli se Vám bude chtít.A ty si alergii na spermie nějak léčíš? Mě ji taky zjistili a mám ji přelečenou pentomerem a gamaglobulíny.
23. sep 2011 o 08:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fori Tak to je fakt vtipný, ta tvoje hláška přítelovi:slight_smile: Jinak k tomu clexanu, aby se z nás nestaly závisláci, když se těšíme, až si píchneme:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
23. sep 2011 o 08:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok